Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų maisto receptai

QUOTE(kristiorlov @ 2007 05 03, 17:20)
VERŠIENA YRA SVEIKIAU UŽ JAUTIENA IR LENGVIAU VIRŠKINAMA smile.gif

bet turi daugiau baltymų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(šypsenytė @ 2007 05 03, 22:19)
bet turi daugiau baltymų ax.gif


ir maziau gelezies. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės! Ir aš pasidalysiu vienu savo receptėliu, kuris mano mažiukiui labai patinka smile.gif
Reikia smulkintų miežinių drisnių (aš juos sumalu su kavamale)
tarkuotos morkytės
vištienos faršo
ir pienuko ar mišinėlio užbalinimui
Viską išverdu ir užbalinu pienu ir dar pertrinu per sietelį, kad būtų skysčiau. Gaunasi skysta košytė ir mano mažajam labai ji patinka biggrin.gif
Tikiuosi, kad jūsų kleckiukam ji patiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.Na, jei jau buvo toks pasiūlymas pakrimtimui, tai atsiprašau ax.gif , kelis puslapiukus atgal tik paverčiau...Aš savo mažajam kartą nupirkau HIPP košytės pieniškos su sausainiais, tai valgė kaip reikiant.Tai sumasčiau,kad galma namuose ją pasidaryt. Aš paimiau 60 ml pienuko, tai tokiam kiekiui reikėjo 5 sausainių, tų, iš pakelių, paprastų,Juos susmulkinau ir suplakiau viską su tuo mikseriu-smulkintuvu.Gavos tokia pat, kaip ir pirktinė, dar net skanesnė thumbup.gif ir pigesnė thumbup.gif Tiesa, pienuką prieš tai užvirinau, bet jau kas kaip nori, o ir sausainių kiekis pagal kiekvienos norą....Labai gerai pusryčiam arba nakčiai, kaip HIPP ir pristato tą košytę, nakčiai.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as kadangi esu prie tu pas kurias baigesi fantazija, atejau pasiskaitinet ir patiprisiminiau kad turiu jums ka pasiulyt biggrin.gif jei dar nebuvo siulyta, cia daugiau pusryciams:

Kiausini isplakti su pienu, jame pamirkyti batono (liaudiskai bulkos), kol ji siek tiek suminkstes, ir pakepinti. As vaikysteje labaikirsdavau, ir mazojo dabar megsta thumbup.gif greita ir skanu thumbup.gif Pienuko pilu is akies mirksiukas.gif

skanaus 4u.gif
Atsakyti
Aš kartais darau skanų ir nesunkų patiekalą. Taigi reikia:

Didelių tuščiavidurių makaronų-vamzdelių (nepilna dėžutė)

Įdaras:
Mėsos faršas 400 g
Morkos
Molūgas arba cukinija
Svogūnas
Druska ir prieskoniai be druskos maltai mėsai

Padažas:
Pienas,vanduo, miltai, druska.

Pakepinti arba patroškinti smulkiai supjaustytą svogūną, morką ir moliūgą ar cukiniją. Visa tai sumaišyti su mėsos faršu, įdėti druskos ir prieskonių. Tada gautą masę kimšti į makaronus-vamzdelius. Užpildyti visą vamzdelį. Dabar reikia padaryti šaltą padažą. Į kitą indelį įpilti pieno, vandens. Miltų šaukštą su kaupu sumaišyti su trupučiu vandens ir gautą košelę supilti į pieną. Pasūdyti ir viską gerai išmaišyti. Sudėti į blėkutę prikimštus vamzdelius. Tarp vamzdelių palikite tarpiukus, nes kai makaronai kepa-troškinasi, jie padidėja. Tada tuos vamzdelius užpilkite padarytu padažu, kad juos visiškai apsemtų. Padažas kepant sutirštėja. Taigi blėkutę dėkite į orkaitę ir kepkite 30 min. 180 laipsnių temperatūroje. Jeigu padažas truputį išgaruoja, tai galite apversti vamzdelius, kad neapdžiūtų neapsemta pusė.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2007 09 19, 15:22)
Aš kartais darau skanų ir nesunkų patiekalą. Taigi reikia:

Didelių tuščiavidurių makaronų-vamzdelių (nepilna dėžutė)

Įdaras:
Mėsos faršas 400 g
Morkos
Molūgas arba cukinija
Svogūnas
Druska ir prieskoniai be druskos maltai mėsai

Padažas:
Pienas,vanduo, miltai, druska.

Pakepinti arba patroškinti smulkiai supjaustytą svogūną, morką ir moliūgą ar cukiniją. Visa tai sumaišyti su mėsos faršu, įdėti druskos ir prieskonių. Tada gautą masę kimšti į makaronus-vamzdelius. Užpildyti visą vamzdelį. Dabar reikia padaryti šaltą padažą. Į kitą indelį įpilti pieno, vandens. Miltų šaukštą su kaupu sumaišyti su trupučiu vandens ir gautą košelę supilti į pieną. Pasūdyti ir viską gerai išmaišyti. Sudėti į blėkutę prikimštus vamzdelius. Tarp vamzdelių palikite tarpiukus, nes kai makaronai kepa-troškinasi, jie padidėja. Tada tuos vamzdelius užpilkite padarytu padažu, kad juos visiškai apsemtų. Padažas kepant sutirštėja. Taigi blėkutę dėkite į orkaitę ir kepkite 30 min. 180 laipsnių temperatūroje. Jeigu padažas truputį išgaruoja, tai galite apversti vamzdelius, kad neapdžiūtų neapsemta pusė.
Skanaus  smile.gif

O, kaip idomiai. O farsas zalias ar virtos mesos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alambra @ 2007 09 19, 16:46)
O, kaip idomiai. O farsas zalias ar virtos mesos?  blush2.gif

Faršas dedasi žalias, nes aš vieną kartą pamiršau ir patroškinau, tai kaip kimšau į vamzdelius, visas faršas byrėjo ir gavosi nesąmonė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 19 rugsėjo 2007 - 15:57
• Supjaustau ketvirčiais obuolį, išimu sėklalizdžius, nulupu, sudedu į čenakinę ir pakepu orkaitėje 30 min. Vandens nepilu.
Gaunasi obuolių tyrelė. Mažiukui taip duodu, dičkiams cukraus ir cinamono priberiu.

Kartu su obuoliais galima kepti bet kokius kitus vaisus. Mes kepėm persikus ir abrikosus.

Galima virti avižų košę ir į ją įtarkuoti obuolio, priberti uogų.


• Ryžių-cukijos-razinų košytė
nuo 4 mėn.

išverdu arb.šaukštelį razinų, dedu šiaudeliais pjaustytą cukiniją ir paverdu. pabaigai vienas šaukštas ryžių miltų.

išvirus viską sutrinu smulkintuvu.

radau šį receptuką ir labai patiko ne tik mažajai

• bananų-nektarinų tyrelė
nuo 4 mėn.

puse banano ir puse nektarino sutrinti smulkintuvu.

tik reiktų, kad kelias minutes pastovėtų, kart nuo karto švelniai pamaišant - kad neliktų oro burbuliukų


• mano leliui 5 men ir megstamiausia tyrele tokia:
supjaustau obuoliuka paverdu kelias minutes kol suminksteja (verdama ipilu siek tiek vandens neptuno) tada i kokteiline jei turiu idedu dar banana ir po to dar karta viska uzvirinu. si recepta radau vaiku zurnale ir mums jis liuks jei kalba eina cia apie virtas tyreles




Atsakyti
Obuoline manu kose:

Uzverdame stikline vandens ir i ji sudedame 1 didelio obuolio (nuluptas ir supjaustytas) skilteles. Isverdame uoboliuka iki tyres, idedame sauksteli cukraus (galima ir nedeti). Tada i tyre dapilame 0,5 stiklines vandens ir kai ji vel uzverda iberiame 3 saukstus manu kruopu. Nuolat maisome. Pabaigoje galima ideti sauksteli sviesto. thumbup.gif Maziukei mano labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Į smulkintuvę įdedu pusę morkytės, obuoliuką,keletą uogyčiu ir kelis šaukštus vandenuko. Viską sutrinam iki tyrės. Labai skanu,kartu dr duodam douniuko ar kukurūzo smile.gif Drąsiukas be galo mėgsta.





user posted image
Atsakyti
Pasiulysiu viena receptuka. Maniske gal nuo kokio 11 men. labai pamego omleta, bet daug skaniau gaunas omletas su trupuciu varskes essen.gif
2 kiausiniai
slakelis pieno
trecdalis pokelio varskes
saukstas miltu
truputi druskytes ir cukriuko
krapu saujele

Viska gerai suplaku ir kepu uzdengus. Tiesa apverst reikia. Gaunas toks purus, niam, niam. smile.gif
Atsakyti