Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Pasidalinkit, mamytės ar dar tik norinčios jomis tapti - kaip sakant prijaučiančios, ar teko kam susapnuoti savo būsimą vaikelį ir kad tai išsipildytų? Arba ne apie savo vaikelį, bet kad irgi būtų teisybė?...  :smile.gif
Atsakyti
įdomi tema  wink.gif, įdomu, kodėl dar niekas nerašo ???
Aš sapnavau, kad esu nėščia, bet, atrodo, kad nesu ir nežinau, kada būsiu  :smile.gif, o sapnininke rašo, kad " jei sapnuoji, kad laukiesi, reiškia, kad kuri didelius planus ateičiai"  wink.gif
Kažkur nemažai apie tai diskutavom, kitos prieš gimstant vaikučiui sakėsi, kad ligtai žuvis sapnavo  wink.gif  
Prieš ankstesnius gimdymus sapnavau daug, bet dabar neatgaminu, ką  :smile.gif, galvoju, kad visos nėščios sapnuoja apie tai  :smile.gif, gi pasąmonėj vistiek mintys ir jaudulys lieka, tad persikelia į sapnus  :smile.gif
Atsakyti
QUOTE
įdomi tema  wink.gif, įdomu, kodėl dar niekas nerašo ???


Gal dar parašys  :smile.gif.

Aš tai kiek kartų pirkausi testą iš vakaro, tai tą naktį net kelis kartus sapnuodavau, kad daraus testą ir jis teigiamas. O ir vyras sapnavo panašiai  ;D. Bet čia daugiau nuo įtampos, manau.

O va neseniai susapnavau, kad darugė pagimdė ir pasakojo apie savo gimdymą. Tai parašiau jai apie tai sms, o ji man atsakė, kad teisybė tavo sapnas, bet iš namiškių dar nieks nežino. Jai dabar bus sudėtinga su vaikeliu, o aš taip noriu pastot ir dar neišeina. Bet gal dar pavyks prie jos prisijungt  ;). Gal savo nėštumą susapnuosiu...

O draugė būdama gal 3 mėn. nėštumo susapnavo Kalėdinę naktį - pasirodė jos vaikelis ir informavo - aš esu berniukas ir mano vardas toks ir toks  :D. Ir gimė berniukas, ir pavadino jį jo išsirinktu vardu  ;) biggrin.gif.

Atsakyti
kai nesilaukiau, tai visada zinodavau kad jei susapnuoju kad gimdau, laukiuosi ir pns tai tuoj susirgsiu smile.gif
kai jau laukiuosi tai pastoviai sapnuoju savo vaikeli, vis kazko dar neturiu, arba kazko nemoku ir pns. sako, taip buna, jei dar nesi visko susipirkusi, tiesiog rupiniesi kad viskas butu ok smile.gif
Atsakyti
As kai laukiausi pirmo vaiko, pirmaji nestumo trimestra sapnuodavau, kad turiu mergyte. Paskuisusapnavau labai baisu sapna, kad gimdau vandeny. Pagimdziau dukryte, bet ji nuskendo ohmy.gif. Paskui koki menesi nieko nesapnavau. Pirmasis sapnas po to buvo toks, kad vaikstau po parduotuve ir ieskau mazyliui zydru drabuzeliu. Likus trim dienom iki gimdymo sapnavau, kaip pati is salies stebiu gimdyma. Gime sveikas rubuilis berniukas. Po triju dienu lygiai taip ir ivyko ;D
Atsakyti
Kadangi nescios labai daznai susapnuoja savo vaika, tai ir as, budama nescia, labai laukiau, kada susapnuosiu ir issiaiskinsiu, ka turesiu- mergaite ar berniuka.  Pora kartu susapnavau vaikiuka, ir, kad i ji ziuriu is tolo. Kiekviena karta, pabudus susinervindavau, kodel as sapne nepasiziuredavau, kas ten pas ta vaika tarp koju. Galu gale susapnavau ir pamaciau, kad turesiu berniuka. Taip ir buvo. O gydytoja, darydama echoskopa pasake, kad bus mergaite  :P ;D ;D
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo vaikelio-dukters, sapnavau, kad pagimdžiau sūnelį. Darant echoskopiją lyties gydytoja nesakė,nes vaikelis vis būdavo atsukęs nugarytę, tai aš buvau įsitikinusi, kad tikrai bus sūnus. Pagimdžius man buvo didžiulis šokas, kai gydytoja pasakė:jums gimė dukra.
O kai laukiausi antrojo-sūnaus-tai iš vis nieko nesapnavau.
Atsakyti
laukiuosi astunta savaite.  nelabai seniai sapnavau maza berniuka sviesiais garbanotais plaukuciais, labai panasu i vyra vaikystes nuotraukose.  Gaila, kad sapnas buvo labai trumpas, net pasidziaugt tuo vaikeliu nespejau. Gal tai ir buvo mano busimasis vaikutis??
Atsakyti
Iki nėštumo sapnuodavau labai daug, bet būdama nėščia beveik visai nesapnuodavau. Pirmą trimesrtą, kai labai bijojau persileisti, susapnavau, kad su vėžimėliu prie mamos namų važinėju. Tada nurimau ir supratau, kad viskas bus ok. wink.gif Dar kelis kartus sapnavau, kad išmetu iš rankų vaiką ohmy.gif, o prieš pat gimdymą susapnavau, kad sode berniukas su mėlynais šortais bėgioja biggrin.gif Ir tikrai, nors kažkodėl galvojau, kad bus mergaitė, gimė gražutėlis berniukas ;D Taigi nėščiosios sapnai turbūt pranašiški wink.gif
Tiesa, kai dar nesilaukiau, vis susapnuodavau, kad gimdau - labai lengvai, greitai, be skausmo, be plyšimų. Panašiai ir buvo ;D
Saldžių ir gerų sapnų visoms ;D ;D ;D
Atsakyti
Besilaukdama antrojo susapnavau, kad pagimdziau mergaite. Matyt todel, kad pirmagime musu mergaite. Taciau sulaukeme berniuko. Net pirmas dienas po gimdymo buvo keista, vis noredavau sakyti: ji, mazule ir pan.  ;D
Atsakyti
Kai pastojau, kazkaip jauciau savy, kad pas mane pilvelyje auga sunelis. Nors visa sirdimi troskau, kad gimtu mergaite...
Ir net sapnavau, kad gimdau, kad gimsta mergaite  :P
Is gydytoju iki pat gimdymo nesuzinojau, kas pas mane. Vis kipsiukas nerode, ka turi tarp koju  ;D. O gime berniukas. Sapnas pavede... biggrin.gif
Po kiek laiko susapnavau, kad nescia mano giminaite. O jos vyras neleidzia tai man pasakyti. Is ryto parasiau jai zinute, papasakojau, ka sapnavau. Pasirodo, is tikruju ji laukesi jau kazkur 3 men. Tik per ta rizikinga laikotarpi niekam nenorejo apie tai sakyti. O paskui neisejo susitikti. Tai gi tokia dziugia zinia as pati is jos (pati to nenoredama) ispesiau...
O kiek man buvo dziaugsmo!!!!!!! ;D
Atsakyti
O as vos ne kas nakti sapnuoju,kad gimdau.Bet taip tikroviskai viskas vyksta,kad pabundu.ir skausma ta jauciu,o pabudus istiesu skauda pilva  ??? Vaikeli sapnavau simtus kartu,bet pastot niekaip vis nepavyksta....O tokie sapnai dabar labai kankina ir skaudu pabudus buna labai :-/ :'(
Atsakyti