Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE
Kažkaip netikiu aš tais sapnais...Manau, sapnuoji tai, kas labiausiai sėdi sąmonėje ir pasąmonėje. O kai po kurio laiko tai nutinka, prisimename, kad va...aš juk sapnavau ir pavadiname tai pranašingu sapnu...Čia kaip su horoskopais, visada gali juos pritaikyti sau...Jau tiek esu visokių vaikų, nėštumų ir pan. prisapnavusi, kad jau seniai turėčiau būti daugiavaikė motina ;D

Bet...Štai ir šianakt sapnavau, kad esu vos kelias dienas nėščia, kad iš kažkur žinau, kad tai berniukas ir kad jo vardas bus Martynas ;D Pas mane kaip tik vaisingų dienų savaitė ir kaip tik paskutinį kartą iki dirbtinio apvaisinimo bandome pastoti natūraliai, t.y. tikra to žodžio prasme laukiame stebuklo, nes kada jam beįvykti jei ne dabar...Ir norom nenorom galvoji, o gal tas sapnas kažką reiškia...


Daivute, as tau irgi labai labai linkiu to mažo stebuklėlio. O pranašingų sapnų tikrai būna. Kol pati nesusapnavau, irgi netikėjau. Susapnavau, kad draugė pagimdė. Ir jai tai pasakiau po kelių dienų - tas sapnas ilgai neišėjo iš galvos, o ji patvirtino, kad nėščia, tik dar net iš namiškių neikas nežino...
Atsakyti
na as irgi netikiu sapnais bet sianakt sapnavau toki baisu kosmara, kad net iki dabar neramu. sapnavau kad guliu ant nugaros uzdejus ranka ant pilvo ir vaikutis atkiso kulniuka pajutau kaip susidare guzas, o paskui tas kulniukas nuslydo ir man nubego vandenys.. trenke zaibas ir as pradejau rekt, kad vyras greitaja kviestu, bet jis negirdejo ir as dauziau jam i sona... Prasibudau, o vyras issigandes kas atsitiko, apsiciupinejau tarpukoji lyg tai sausa (bet toks tikroviskas sapnas, kad net kraupu). pasirodo traunkiau vyra ir dejavau... o mum sik 22 sav ir labai baisu, kad neprasidetu prieslaikinis gimdymas kol vaikutis dar negali isgyvent  :'(. gal del to ir sapnuojasi tokie sapnai.brrr...
Atsakyti
pastarąsias 2 dienas, kiek su kuo pakalbu, sapnuojasi visiems baisūs, košmariški sapnai (krenta nuo tilto, miršta, gaisras ir t.t.), nežinau, kodėl, gal daug rūpesčių realybėj turim, o gal kažkokia atmosfera ne to  :-/
Atsakyti
QUOTE
pastarąsias 2 dienas, kiek su kuo pakalbu, sapnuojasi visiems baisūs, košmariški sapnai (krenta nuo tilto, miršta, gaisras ir t.t.), nežinau, kodėl, gal daug rūpesčių realybėj turim, o gal kažkokia atmosfera ne to  :-/


Aha, aš irgi tą pastebėjau. Bet ne tik sapnuose, o ir realybėj - ypač šį antradienį - daug visokių atsitikimų buvo žmonėm, kuriuos pažįstu - ne vieną apvogė, langus išdaužė... Brrr... čia aišku, ne į nėštumo temą, bet siūlau dabar per daug nesureikšminti šiuo metu sapnuojamų sapnų, nes visa aplinak keista, gal tos planetos virs mūsų kažkaip sudėtingai išsidėsčiusios dabar  ???
Atsakyti
[quote]na as irgi netikiu sapnais bet sianakt sapnavau toki baisu kosmara, kad net iki dabar neramu. sapnavau kad guliu ant nugaros uzdejus ranka ant pilvo ir vaikutis atkiso kulniuka pajutau kaip susidare guzas, o paskui tas kulniukas nuslydo ir man nubego vandenys.. trenke zaibas ir as pradejau rekt, kad vyras greitaja kviestu, bet jis negirdejo ir as dauziau jam i sona... Prasibudau, o vyras issigandes kas atsitiko, apsiciupinejau tarpukoji lyg tai sausa (bet toks tikroviskas sapnas, kad net kraupu). pasirodo traunkiau vyra ir dejavau... o mum sik 22 sav ir labai baisu, kad neprasidetu prieslaikinis gimdymas kol vaikutis dar negali isgyvent  :'(. gal del to ir sapnuojasi tokie sapnai.brrr...[/quote



As pries pora dienu irgi baisu kosmara sapnavau.Lygtai einu   i tualeta ,atsistoju ir staiga kad sliuksteli kraujas!!!!Bandau sauktis vyro pagalbos,bet jis taip  kietai miega ,kad negirdi...Siaubas!!!!Pabudau apsiverkusi visa,bet tfu tfu tfu viskas gerai,nors nerimas nedingsta iki siol. :'(
Atsakyti
per radiją minėjo magnetines audras  :-X
Atsakyti
tai gal ir ta durna nemiga jos sukelia ??? [smiley=000165.gif]
Atsakyti
Sapnavau kad turiu du mazus angeliukus,bet po menesio-pranese,kad turiu nestuma nutraukti,nes jis nesivysto...Tai net nezinau ar tiketi sapnais..... :'(
Atsakyti
O as tikiu sapnais, nes ne karta yra ivyke, tai ka sapnavau. O dabar jau kelinta karta sapnuoju, kad turiu dukryte. Viena karta, kai sapnavau, tai net mama pavadino, o kiti kartai irgi labai mieli... taciau kol kas dar neturiu as savo sapnelio... TIKIU, kad sie sapnai issipildys (ar anksciau ar veliau). To paties linkiu ir visoms kitoms, kurios taip ilgai laukia savo   [smiley=ylinfant.gif]
Atsakyti
Gal ir is tikruju tie sapnai kazka reiskia. Va visa savaite iki m. nieko gero nesapnavau, sapnai buvo banalus, neidomus ir visuomet tie patys. Manau tai galejo reiksti, kad vel bus viskas taip pat ir as vel susirgsiu. Na o va pirma m. diena jau pradejau sapnuoti kazka zavingesnio ir idomesnio - lyg is naujo gyventi pradeciau  :).
Atsakyti
Slyvute, sėkmės tau naujame sapnų ir nesapnų gyvenimo etape!!! Laikysiu kumščius...
Atsakyti
Mes pradejome planuote vaikuti ,bet as neleidau sau apie tai galvoti kad viskas pavyks iskart.Ir sapnavau toki sapna , kad gydytoja man sako jus laukiates .O namuose vyras apkabino mane is nugaros ir klausia ar turim , o as jam sakau turim, turim.Ir prabudus , nuo to ryto as pradejau laukti ir tiketi ;D
Diena pries darant testa as sapnavau kudiki tai buvo mergaite kokiu 3 menesiu,  tokia riebi,  juodais plaukais praplikusiu pakausiu, ir sapne as taip supratau kad tai sveikas vaikutis. smile.gif
Kita diena testas parode 2 bruksnelius.
Visoms linku sekmes , ir neprarasti vilties.
Atsakyti