Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Nesuprantu kas atsitiko. ax.gif Nerodo man forumo.Ieinu i tema o ten Posts in this topic ir nieko neatidaro ax.gif Kaip suprasti,gal gali kas i AZ parasyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baikscioji @ 2012 03 14, 01:26)
Nesuprantu kas atsitiko. ax.gif Nerodo man forumo.Ieinu i tema o ten Posts in this topic ir nieko neatidaro ax.gif Kaip suprasti

Žr. čia ir pasirinkit Standartinis.
Parašiau ir AŽ 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau pasidomėti vienu klausimu, tad kreipiuosi šioje temutėje.. rolleyes.gif
kas kiek laiko vyksta narių išregistravimas iš sm'o temutėje
"Prašymai išregistruoti iš forumo", po nario raštiško prašymo?
Ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 10 balandžio 2012 - 18:44
QUOTE(Sky Cloud @ 2012 04 10, 19:44)
kas kiek laiko vyksta  narių išregistravimas iš sm'o  temutėje
"Prašymai išregistruoti iš forumo", po nario raštiško prašymo?

Atsakymą į dalį klausimo rasite pirmoje tos temos žinutėje.
O išregistravimas vyksta maždaug kartą per savaitę - dvi.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 04 10, 22:00)
O išregistravimas vyksta maždaug kartą per savaitę - dvi.

Ačiū mane šis atsakymas ir domino, nes nieko neužsiminta temutėje aciuks.gif
Atsakyti
Takim mano žinutė buvo paskutinė temoje, niekas po ja neparašė, kiek laiko praeina, kad man vėl parašius, darosi ne "papildyta", nauja žinutė?
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2012 04 16, 00:29)
kiek laiko praeina, kad man vėl parašius, darosi ne "papildyta", nauja žinutė?

10 - 20 min.
Atsakyti
ar zadate atnaujinti savo foruma i naujesne versija?
Atsakyti
Vis galvoju, ar galioja dar šitas draudimas nuotraukoms pirmai temos žinutei? Pastebiu, kad vistiek visose praktiškai pliurpalų temose tų nuotraukų prikelta, tai susimąsčiau, gal nesuprantu, kuriom nuotraukom apribojimas taikomas ar gal išvis niekam netaikomas? Anksčiau tikrai patogu buvo puošti temą išgooglintom nuotraukom su mintim, ale po šito Svajūnės posto nebededu tokių, juk negalima, taip? Ar aš klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 07 01, 16:11)
Vis galvoju, ar galioja dar šitas draudimas nuotraukoms pirmai temos žinutei? Pastebiu, kad vistiek visose praktiškai pliurpalų temose tų nuotraukų prikelta, tai susimąsčiau, gal nesuprantu, kuriom nuotraukom apribojimas taikomas ar gal išvis niekam netaikomas? Anksčiau tikrai patogu buvo puošti temą išgooglintom nuotraukom su mintim, ale po šito Svajūnės posto nebededu tokių, juk negalima, taip? Ar aš klystu?  g.gif


Jūs esate teisi, jei nuotrauka įkelta be jos autoriaus žinios ir/ar sutikimo, gali būti pažeistos autoriaus teisės.
Forumo administratoriai ir moderatoriai neturi galimybių patikrinti visų įkeltų nuotraukų autorystes, ar jas įkėlęs narys turi autoriaus leidimą. Todėl informavome forumo narius apie nuotraukų kėlimo tvarką ir, kad jie patys atsako už pažeistas autoriaus teises.

Internete yra daugybė nemokamų nuotraukų ir paveikslėlių, kurių autoriai, įkeldami juos į virtualią erdvę, davė sutikimą nemokamam jų nuotraukų naudojimui (ne komerciniais tikslais), tad gražinkite žinutes tokiomis nuotraukomis.
Atsakyti
Kokiu tikslu padaryta 20 sek. laikas, kai negalima rasyti naujos zinutes ir vis prasoma palaukti tas 20 sek.?
Atsakyti
Norėjau pasiklaust, kodėl buvo ištrinta mano žinutė iš temos apie fotografus ir fotostudijas.

Aš ten gražiai pasisiūliau pafotografuot nėštukę, nei ten reklama buvo, nei ten už pinigus nieko :/

Gal aš kažką praleidau ar nesuprantu tiesiog, bet kas yra blogo tame, kad pasisiūliau nemokamai pafotografuoti nėštukę, kad portfolio pasipildyčiau?
Atsakyti