Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsirinkote vestuvių datą?

QUOTE(rugiagele82 @ 2012 08 28, 10:23)

na va, menuo zada tvirta santuoka, o diena nepalanki mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 08 28, 11:27)
na va, menuo zada tvirta santuoka, o diena nepalanki  mastau.gif

as paziurejau kalendoriui (www.day.lt) kad menesio diena ne visada sutinka su menulio diena. o siuose straipsniuose, kaip suprantu rasoma apie menulio diena.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele82 @ 2012 08 28, 10:35)
as paziurejau kalendoriui (www.day.lt) kad menesio diena ne visada sutinka su menulio diena. o siuose straipsniuose, kaip suprantu rasoma apie menulio diena.

Ai, tikrai gi drinks_cheers.gif tai tada dar nieko gaunas smile.gif
Atsakyti
sveikos,

mums datą pasufleravo geriausių draugų vestuvės, kadangi jie laukiasi leliuko ir iš labai anksto planavo vestuves, tai mums priėjus to sprendimo, kad norim susituokti, mėnesio pasirinkimo pirmenybę teikėm jiem, ir nors jie šnekėjo, kad nori gegužės, galiausiai dokumentus padavė birželiui, sutarę buvom tik tiek, kad tą patį mėnesį nedarysim, vistiek ir mergvakariai ir bernvakariai.. kaip aš apsidžiaugiau, kad gegužė liko laisva smile.gif visada norejau tuoktis gegužę, nes man vėlyvo pavasario spalvos ir kvapai thumbup.gif, žinojom, kad norim 6nį, kad visiem patogiau su darbais būtų, taigi ieškojom tokio, kuris būtų nelyginis skaičius ir mėnesio gale, manęs labai netraukia pvz 14 arba 26.., taip pasirinkom gegužės 25 wink.gif o ir 2013 labai gražus skaičius wink.gif
Atsakyti
Musu svente bus 2013 03 30 - ne del grazaus skaiciaus, o ta diena sueina lygiai 10 metu nuo pirmo pasimatymo wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vestuviu data isrinkau as 4u.gif
Brangiausiam tiko bet kuri diena, tik kad ne ziema ir neper kokia didesne svente(Jonines, velykos ir t.t)..
2013 06 01 vyks vestuves.
Atsakyti
Mums data tapo ypatinga smile.gif Iš pačių pradžių kai nusprendėme tuoktis norėjome rugsėjo 21 d. - tądien mūsų buvimo drauge jubiliejus (šiemet 5 m. smile.gif), tačiau pradėjus derinti buvo daug chaoso.. perkėlėm į 09.08, vėliau į 09.22, kol viskas labai gražiai sugrįžo į 21 d. 4u.gif Visada juokdavomės, kad kasmet pražioplindavome savo draugystės jubiliejų, turbūt ir tuokiamės tą dieną tam, kad daugiau niekada nepražiopsotume smile.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimos nuotakos 4u.gif
Aš išrinkau mūsų datą 2013.06.08 wub.gif vyras norėjo gegužės mėnesį, aš norėjau rugsėjį. Priežastys: graži gamta, tinkamas oras (jau/dar ne šalta, bet dar/jau ir ne karšta) ir tai nėra vestuvių sezonas (tiek kainų atžvilgiu, tiek mane erzina ta psichozė ir visko užsakinėjimas prieš metus laiko dėl didelės paklausos). Galų gale nusileidau vyrui, kad tuoksimės gegužės mėnesį, nes iki rugsėjo atidėti jis nenorėjo, per toli sakė biggrin.gif O tada netyčia perskaičiau tą straipsnį apie palankius vestuvėms mėnesiams ir griežtai pareiškiau, kad gegužė nepalankus mėnesis, todėl nei už ką netekėsiu schmoll.gif Liko vienintelis variantas - pati birželio pradžia, tačiau birželio 1 diena man pasirodė labai durna data, tėvo diena ir panašiai. unsure.gif
Atsakyti
mes tuoksimės 2013.07.27 wub.gif
o datą išsirinkom labai paprastai: tą dieną kai man pasipiršo pasėmėm kalendorių ir peržiūrėjom visus tos vasaros šeštadienius (norim būtinai vasarą), na ir iš karto man tyliai užkliuvo ši data, nežinau kodėl bet kitos tiesiog neprilipo, galvojau kad noriu būtent tos, o kai mintyse apmąstę su MB garsiai pasišnekėjom, jis irgi sakė kad būtent ta diena jam iš karto įstrigo wub.gif taip ir likom prie tos datos daugiau nieko nesvarstę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 09 05, 18:22)
Sveikos, būsimos nuotakos  4u.gif
Aš išrinkau mūsų datą 2013.06.08  wub.gif  vyras norėjo gegužės mėnesį, aš norėjau rugsėjį. Priežastys: graži gamta, tinkamas oras (jau/dar ne šalta, bet dar/jau ir ne karšta) ir tai nėra vestuvių sezonas (tiek kainų atžvilgiu, tiek mane erzina ta psichozė ir visko užsakinėjimas prieš metus laiko dėl didelės paklausos). Galų gale nusileidau vyrui, kad tuoksimės gegužės mėnesį, nes iki rugsėjo atidėti jis nenorėjo, per toli sakė  biggrin.gif  O tada netyčia perskaičiau tą straipsnį apie palankius vestuvėms mėnesiams ir griežtai pareiškiau, kad gegužė nepalankus mėnesis, todėl nei už ką netekėsiu  schmoll.gif  Liko vienintelis variantas - pati birželio pradžia, tačiau birželio 1 diena man pasirodė labai durna data, tėvo diena ir panašiai.  unsure.gif

06 01 d. puiki diena thumbup.gif
mes susituokeme 2012 06 01 d. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 09 06, 19:24)
06 01 d. puiki diena  thumbup.gif
mes susituokeme 2012 06 01 d.  wub.gif

Jūsų atveju - penktadienis, taip. Mūsų atveju sekmadienis - tėvo diena, o vestuvės dviejų dienų, tai mums tai labai nepatiko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 09 06, 18:29)
Jūsų atveju - penktadienis, taip. Mūsų atveju sekmadienis - tėvo diena, o vestuvės dviejų dienų, tai mums tai labai nepatiko.  biggrin.gif

kiekvienas renkasi savo smile.gif
Atsakyti