Įkraunama...
Įkraunama...

Kurie tyrimai nėštukėms NEMOKAMI?

QUOTE(Marseta @ 2011 01 23, 11:17)
Ar šlapimo pasėlio tyrimams būtinas tik rytinis šlapimas ir tik nevalgius?

Nesiau tik rytini,bet apie valgi nieko nebuvo mynejusi smile.gif bet as kaip ir visus tyrimus priduodu ant tuscio skrandzio,tai ir nesureiksminau.
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 01 23, 12:17)
Ar šlapimo pasėlio tyrimams būtinas tik rytinis šlapimas ir tik nevalgius?



Rytinis šlapimas, valgymas turi reikšmės tik kraujo biocheminiams tyrimams.


O jeigu kalbant apie genetinius tyrimus tai žinau ne vieną tokį atvejį, kad darėsi tuos tyrimus, buvo reikalas, atėjo atsakymas, su labai didele rizika Dauno sindromui. Bet kas iš to, tie tyrimai atliekami pirmąjį nėštumo trimestrą (PRISCA-I) – nuo 11 iki 13 +6 d. nėštumo savaitės. Tai kraują paimė 11 sav. atsakymas atėjo kai jau buvo 12 sav. Antrą kartą tyrimas daromas ANTRĄJĮ nėštumo trimestrą (PRISCA-II) – nuo 14 + 3 d. iki 22 nėštumo savaitės. Ir kas iš to? Ką galima padaryti? Nieko, tik keiksnoti likimą. Abiem atvejais gimė dauniukai... Žinoma čia pats blogiausias atvejis, kurių deja būna. Daugiausia atsakymai būna su maža rizika. Bet jeigu ta rizika kiek didesnė, siūlo daryti vaisiaus vandenų tyrimą, kuris gali sukelti persileidimą, tai irgi blogai. Ačiu Dievui tokių kartų irgi buvo nedaug, vaisiaus vandenų tyrimo nedarė ir viskas gerai baigėsi.
Atsakyti
QUOTE(Silver Felis @ 2011 02 05, 00:34)
Rytinis šlapimas, valgymas turi reikšmės tik kraujo biocheminiams tyrimams.
O jeigu kalbant apie genetinius tyrimus tai žinau ne vieną tokį atvejį, kad darėsi tuos tyrimus, buvo reikalas, atėjo atsakymas, su labai didele rizika Dauno sindromui. Bet kas iš to, tie tyrimai atliekami pirmąjį nėštumo trimestrą (PRISCA-I) – nuo 11 iki 13 +6 d. nėštumo savaitės. Tai kraują paimė 11 sav. atsakymas atėjo kai jau buvo 12 sav. Antrą kartą tyrimas daromas  ANTRĄJĮ nėštumo trimestrą (PRISCA-II) – nuo 14 + 3 d. iki 22 nėštumo savaitės. Ir kas iš to? Ką galima padaryti? Nieko, tik keiksnoti likimą. Abiem atvejais gimė dauniukai...  Žinoma čia pats blogiausias atvejis, kurių deja būna. Daugiausia atsakymai būna su maža rizika. Bet jeigu ta rizika kiek didesnė, siūlo daryti vaisiaus vandenų tyrimą, kuris gali sukelti persileidimą, tai irgi blogai. Ačiu Dievui tokių kartų irgi buvo nedaug, vaisiaus vandenų tyrimo nedarė ir viskas gerai baigėsi.

Tai va tas ir yra, tyrimui sukisi pinigus, bet gavus bloga atsakyma visgi nieko nepakeisi, nebent nuzudysi savo vaika, bet cia jau ziaurus tik taip elgtusi
Atsakyti
As esu ne kauniete, bet nuo nestumo pradzios lankausi "Mazylyje". Esu labai patenkinta thumbup.gif Atvaziuoju karta per meseni (jei viskas gerai). Kol kas mokejau apie 120-130 lt (jau tiksliai nepamenu). Dar panasiai reikes moketi kai iseisiu dekretiniu. Ne karta dare echo, dabar antrakart darys paprasta slapimo tyrima, paselio tyrima teko darytis visuomenes sveikatos centre (kainavo apie 13 lt), atliko kraujo tyrima (kraujo grupe, ZIV, dar kazkas, nepamenu). O dabar arteja gliukozes kiekio kraujyje tyrimas. Ir uz nieka nereikia papildomai moketi...
Atsakyti
QUOTE(s3mka @ 2011 02 14, 21:52)
As esu ne kauniete, bet nuo nestumo pradzios lankausi "Mazylyje". Esu labai patenkinta  thumbup.gif  Atvaziuoju karta per meseni (jei viskas gerai). Kol kas mokejau apie 120-130 lt (jau tiksliai nepamenu). Dar panasiai reikes moketi kai iseisiu dekretiniu. Ne karta dare echo, dabar antrakart darys paprasta slapimo tyrima, paselio tyrima teko darytis visuomenes sveikatos centre (kainavo apie 13 lt), atliko kraujo tyrima (kraujo grupe, ZIV, dar kazkas, nepamenu). O dabar arteja gliukozes kiekio kraujyje tyrimas. Ir uz nieka nereikia papildomai moketi...


Mano situacija panasi, as irgi is kito miesto i Mazyli vazineju. Norejau paklaust, o kur tyrimus darotes? Savame mieste? Nes as pati kolkas Kaune registruota,tai ir tyrimu i Kauna tenka vazineti,gaunasi pora kart per menesi kelione doh.gif Jei persirasyciau i dabartinio gyvenamo miesto poliklinika,kai registraturoj klausiau,sake kad reikes vistiek eit pas ju ginekologe atskiru siuntimu tiems tyrimams,bet manau nusisnekejo ta moteriske,nes Kaune nei kas ziuri nei ka,is kurio miesto atvaziavai tyrimo darytis,svarbu siuntima turi doh.gif
Atsakyti
Aš noriu patarti visom nestuke.gif neštukem pačioms dometis savo būkle, pasitikrinti darytų tyrimų rezultatus visas normas rasit internete. Daktarei esat viena is daugelio.

Aš nuo pradzios niestumo jauciau silpnuma, sake normalu taip buna jug laukiates. Dare privalomus bendrus kraujo tyrimus ir sake viskas gerai. Vistiek jauciau silpnuma ir kaskart apie ji uzsimindavau. Po kiek laiko pakartojo kraujo tyrima ir jau buvo mažakraujyste liepe gert geležį. Geriau visa menesį, kraujo tyrimas šiek tiek pagerejo bet vis dar ties apatine riba.
Gimdyti turiu po savaites todel pradejau dometis radau ir normos kokios turi but susiziurejau ir pamaciau, kad jau nuo gruodzio menesio turejau gert aš ta geleži, po pat pirmo kraujo tyrimo buvo viskas netoli apatines ribos, o gydytoja pamate tai tik geguzes gale kai jau buvo gerokai zemiau normos.
Beabejo iki gimdymo nepagers labai, todel gresia stipriau nukraujuot, o to pasekoje zinoma vel kraujo parametrai gerokai zemiau normos. Jei buciau susiziurejusi pati savo tyrimo rezultaus nuo pradziu buciau iki dabar jau isspredusi sia beda.
Kai mazai eritrocitu kraujyje tai ir aprupinimas deguonimi prastesnis, todel buna silpna ir vaikelis negauna pakankamai deguones, arba gauna jis truksta jums. Tai nera labai jau baisu, bet vistiek galima to išvengt. Mažakraujyste niestumo metu labai dažna, nes jusu organizme prisigamina labai daug kraujo ir kitaip tariant jis prasiskiedzia.
http://www.sveikaszm...amp;strid=35885 čia rasite visas normas. O neštukiu korteles gale bus kraujo tyrimu rezultatai surasyti.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2011 01 15, 00:16)
as irgi sutinku, kad nera reikalo cia darytis ir as isvis galvoju, maziau cia pergyvent ir visokius tyrimus darytis, atsipalaiduokim ir ramiai auginkim pilvukus, nes per visokius prisigalvojimus sau nervu tik ligas isivarysim ir vaikiukus traumuosim.As ramiai gyvenu sau, jei sako , kad nereik tu tyrimu tai ir gerai, maziau pinigu isleisiu smile.gif


na nezinau,man 29m.ir darausi as tyrimus gen.taksopl.ir t.t nes turime draugu kurie pagal metus lyg ir viskas ok.o vaiku su dauno sindomais susilauke ir man lb baisu,nes gyvas pavyzdis kaip moteris paskui save paukoja,o vyras nusisuko(jos sitaucijoj) ziauru. as jau bent zinosiu,kad viska padariau!
Atsakyti
Man gydytoja pasake, kad nemokamai daro 2 ekochopus, o toliau mokek. Drauge lankesi toje pacioje poliklinikoje ir jai dar e nemokamai 3 ekochopus. Kai pasakiau, kad man tik 2 priklauso, tai net nustebo. Sake, kad tureciau but itraukta i rizikos grupe, nes ir ji joje yra del zuvusio vaisiaus ( leliukas numire dar budamas pilve), tai turi anu daugiaudaryt. ( pati turejau persileidima 20 sav. nes niekaip negalejo sustabdyti kraujavimo).
Idomu kaip cia isties yra.
Atsakyti
QUOTE(Brigitarimkuviene @ 2011 07 02, 13:39)
Man gydytoja pasake, kad nemokamai daro 2 ekochopus, o toliau mokek. Drauge lankesi toje pacioje poliklinikoje ir jai dar e nemokamai 3 ekochopus. Kai pasakiau, kad man tik 2 priklauso, tai net nustebo. Sake, kad tureciau but itraukta i rizikos grupe, nes ir ji joje yra del zuvusio vaisiaus ( leliukas numire dar budamas pilve), tai turi anu daugiaudaryt. ( pati turejau persileidima 20 sav. nes niekaip negalejo sustabdyti kraujavimo).
Idomu kaip cia isties yra.



Pas mane klinikoj visi echoskopai mokami smile.gif Tai, man atrodo, nuo poliklinikos konkreciai priklauso.
Nuo sios vasaros nemokamai yra daromas slapimo bakterijos tyrimas. Naujas ministro isakymas buvo.
Atsakyti
O cia ji butina?
Atsakyti
QUOTE(Silver Felis @ 2011 02 04, 23:34)
Rytinis šlapimas, valgymas turi reikšmės tik kraujo biocheminiams tyrimams.
O jeigu kalbant apie genetinius tyrimus tai žinau ne vieną tokį atvejį, kad darėsi tuos tyrimus, buvo reikalas, atėjo atsakymas, su labai didele rizika Dauno sindromui. Bet kas iš to, tie tyrimai atliekami pirmąjį nėštumo trimestrą (PRISCA-I) – nuo 11 iki 13 +6 d. nėštumo savaitės. Tai kraują paimė 11 sav. atsakymas atėjo kai jau buvo 12 sav. Antrą kartą tyrimas daromas  ANTRĄJĮ nėštumo trimestrą (PRISCA-II) – nuo 14 + 3 d. iki 22 nėštumo savaitės. Ir kas iš to? Ką galima padaryti? Nieko, tik keiksnoti likimą. Abiem atvejais gimė dauniukai...  Žinoma čia pats blogiausias atvejis, kurių deja būna. Daugiausia atsakymai būna su maža rizika. Bet jeigu ta rizika kiek didesnė, siūlo daryti vaisiaus vandenų tyrimą, kuris gali sukelti persileidimą, tai irgi blogai. Ačiu Dievui tokių kartų irgi buvo nedaug, vaisiaus vandenų tyrimo nedarė ir viskas gerai baigėsi.

Vaisiaus vandenu tyrimo rizika nera tokia didele. Tik 1%. Jei atsakymas butu blogas, tuomet seima turetu galimybe apsispresti ar auginti toki vaika, ar nutraukti nestuma.


QUOTE(dzemute @ 2011 02 05, 11:01)
Tai va tas ir yra, tyrimui sukisi pinigus, bet gavus bloga atsakyma visgi nieko nepakeisi, nebent nuzudysi savo vaika, bet cia jau ziaurus tik taip elgtusi

Ne tik ziaurus taip elgtusi. Menkas malonumas auginti neigalu vaika. Todel kiekvienas pasirinktu savaip.
Atsakyti
Man ultragarso tyrimą darė tik 20 savaitę, o kai nuėjau pasiklausti kada vėl darys, sakė, kad viskas, nebepriklauso, jeigu nėštumas klostosi gerai, nėra jokių klaustukų priklauso tik vienas ultragarso tyrimas, aceit toks ministro įsakymas g.gif pradėjau nerimauti, kodėl kitoms vos ne kas mėnesį ultragarsą skiria, o man tik kartą, gal reikėtų mokamai pasidaryti, kad ramiau būtų?
Atsakyti