Įkraunama...
Įkraunama...

Kurie tyrimai nėštukėms NEMOKAMI?

Kiek man skyre tyrimu as tiek ju ir dariau ir nesureiksminau sergu ar nesergu, tikrinausi, kad reikejo... smile.gif Kad lelytis butu sveikas. wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 01 30, 13:36)
As galvoju jeigu priklauso tyrimai tai ir reikia juos pasidaryti.

nu jeigu priraso tyrimus pasidaryti tai as uz,bet paciai prasyti ir darytis jei nera jokios rizikos tai ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary.L @ 2012 02 06, 11:45)
Bet jeigu dėl kurios iš tų ligų norėtum išsitirti tiesiog tam, kad žinotum, tai reikėtų nemažai pinigėlių pakloti. Piktinuosi tik dėl to, kad sveikata pasidaro svarbi tik tada, kai po širdimi lėliuką nešioji. Iki to laiko niekas nė žodelio nesako.
O dėl įsitikinimo, kad nė viena šių ligų tikrai nesergu, esu visiškai užtikrinta. Galiu abi rankas prie širdies pridėjus pasakyti.


Tiria del tu ligu, kurios turi itakos vaisiaus vystymuisi. Negali buti 100% isitikinusi, nebent dareisi tyrimus iki nestumo. Pvz, mano drauge suzinojo, budama nescia, kad turi igimta hepatita b - iki tol net neitare. Issityre ir kiti seimos nariai, pas kuriuos taip pat ji rado. Todel automatiskai reikalinga kitokia prieziura, medikamentai, yra didele pre-eklampsijos rizika. Nereikia piktintis - o geriau pasidaryti reikiamus tyrimus, kad nelaimes atveju nereiketu kaltinti gydytoju ar saves grauzti, kad nenuejai, neissityrei ir praradai vaika del kvailu ambiciju. Vaikas negali dar saves apsaugoti, tai tavo darbas siuo metu. Tikrai nieko neatsitiks nuo vieno adatos bakstelejimo ir keliu litu. Tai maza kaina uz galimai isgelbeta vaiko gyvybe ar sveikata.
Atsakyti
sveikos mamytes,esu prisirasius Kaune,saules medicinos centre,pas ginekologe apsilankymas nekainuoja,uz pirma eko teko moketi,atvykus antra karta itrauke i nesciuju sarasus,nuo tada jau nebemokejau,kraujo,slapimo tyrimus atliko nemokamai,kas toliau laukia nezinau,dar tik pradzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WiniPuXe @ 2012 03 23, 14:56)
Kiek man skyre tyrimu as tiek ju ir dariau ir nesureiksminau sergu ar nesergu, tikrinausi, kad reikejo... smile.gif Kad lelytis butu sveikas. wub.gif  nestuke.gif




sveikutes,
as taip pat viska dariau, kad tik ramiau butu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2012 01 30, 08:04)
Siaip pas okulista siuncia ne del to, kad jei tevai abu puikiai mato, vaikutis gali tureti kazkokiu regos sutrikimu. Kiek zinau, kad jei mamos rega prasta, yra minusine, jai gali neleisti naturaliai gimdyti. Mano drauge visa gyvenima nesioja akinukus, nes be ju beveik nieko nemato, jai dare CP, neleido naturaliai gimdyti, o dukryte mato viska kuo puiliausiai.


Man kazkas nelabai gerai su kraujagyslemis doh.gif tai okulistas leidziai tik lengva gimdima rolleyes.gif aisku gines nezino
Atsakyti
QUOTE(Nesta123 @ 2012 11 29, 20:55)
sveikos mamytes,esu prisirasius Kaune,saules medicinos centre,pas ginekologe apsilankymas nekainuoja,uz pirma eko teko moketi,atvykus antra karta itrauke i nesciuju sarasus,nuo tada jau nebemokejau,kraujo,slapimo tyrimus atliko nemokamai,kas toliau laukia nezinau,dar tik pradzia smile.gif


As irgi Saules centre lankausi, bet uz nieka dar moketi neteko, visi tyrimai nemokami. Tik 35 savaite ims tepineli, tai uz ji reikes 22 lt susimoketi smile.gif
Atsakyti
man dare tyrimus nemokamai bet tie tyrai pacioj pradzioje buvo, kai daro kalna tyrimu kai tik pastoji, o toliau tik slapima padaero, tai idomu kokie dar tie tyrimai turi buti kazkodel net nepasiulo kurie neprivalomi o tik rekomenduojami. g.gif
Atsakyti
Sveikos , gal zinot kur Klaipedoj su siuntimu pas okulista nereikai moketi ?
Atsakyti
man reikėjo mokėti už ištyrimą dėl Aids, sifilio, nors ir paprastoj poliklinikoj.
Atsakyti
QUOTE(menulelisw @ 2013 02 19, 12:20)
Sveikos , gal zinot kur Klaipedoj su siuntimu pas okulista nereikai moketi ?

Gimdymo namuose. Reikalinga išankstinė registracija. Tel. nr. 846 396523.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 05, 11:55)
man reikėjo mokėti už ištyrimą dėl Aids, sifilio, nors ir paprastoj poliklinikoj.

Jei tyrimai daromi pačioje pradžioje ir jūs dar neturite neštukės kortelės, tai galbut reikėtu tiesiog pasakyti, kad tyrimai daromi, nes esate nėščia, nes kitu atveju jie nėra kompensuojami... g.gif
Atsakyti