Įkraunama...
Įkraunama...

Kurie tyrimai nėštukėms NEMOKAMI?

O genetinį tyrimą visoms daro?
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2005 11 01, 15:15)
Tikrai labai keista, kad valstybine poliklinika siuncia i mokama echoskopija. Mokejau tik uz maziaus nuotrauka nuotrauka 30 Lt.
Pas mane dar rezus faktorius neigiamas tai 28 savaite nemokamai suleido imunoglobulino, kuris kainuoja 100Lt.
Butu idomu paskambinti i sveikatos ministerija ir pasidometi siuo klausimu. Nes jei moteris neturi pinigeliu echoskopija tai ka ir nedarys visa nestuma? Nesamone...


pirma karta girdziu!!! is kur tokios nesamones? net jei ir nedirbi ir esi nestuke.gif , tave pagal istatyma privalo priziureti poliklinikoj nemokamai!!! mergaites, pasiskaitykit truputeli istatymus!!! jus apvagineja vidury dienos!!! tu pinigeliu ir taip veliau rekes nezmoniskom sumom...o del imunoglobulito tai irgi, ligoninese ji leidzia nemokamai, ir tai netgi privalo daryti, nes tavo rezuz neigiamas!!! pyktis net ima, kai sitaip yra plesiami pinigai is nestuke.gif !!! del toksoplazmozes tai taip, tikslesni tyrimai kainuoja apie 40 Lt, bet net onkocitologiniai tyrimai poliklinikose atliekami nemokamai, o privaciose 40 Lt.echo privaciai nuo 40 Lt. O tai norit pasakyti uz ultagarsa taip pat poliklinikoj mokesit kaip privaciam nuo 100 Lt?
Papildyta:
QUOTE(Jusma @ 2006 06 25, 23:06)
O genetinį tyrimą visoms daro?

tavo ginekologe turi pasakyti, reikia ji daryti ar ne.kuo anksciau suzinosi, tuo geriau, nes registruojantis reikia laukti 2-2,5 men. jei nori greiciau - teks moketi iki 400 Lt. As su siuntimu issikovojau, kad apziuretu anksciau.siaip reikia pas genetika apsilankyti 15-16 sav., bet jau taip pataria...atlieka triguba kraujo tyrima del Dauno ir dar dvieju ligu, padaro ultragarsa, jei kraujo tyrimai negeri - tai atlieka amniocenteze - paima is pilvo vaisiaus vandenu. daug kas sito tyrimo atsisako, neva persileidimo rizika padideja 1%. bet amniocenteze atlieka retai, tad jaudintis nelabai yra ko.na, ten viska paaiskina konkreciai pagal zmogu ir jo geneologini medi...
Atsakyti
[B][COLOR=red]gbk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashiuke: 30 rugpjūčio 2007 - 17:22
man poliklinikoj nemokamai darė šlapymo tyrimus ir kraujo: rezuso nustatymas, bendras, ŽIV ir sifilio. dar nemokamas buvo tepinėlis.

dar 3 kartu buvo echo. viskas nemokamai.

o už toksoplazmozę, ureaplazmą, mykoplazmą, citomegalą mokėjau atskirai privačioje klinikoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katusik: 30 rugpjūčio 2007 - 18:08
Aš klinikoj Nefrida, joje sudaryta sutartis su ligonių kasa. Na, viskas nemokamai, apart echo. Už jį mokėjau 30 litų (kažkokia keista suma).
Atsakyti


O gal galite paaiskinti kas yra toksoplazmozes tyrimas ir ka jis parodo? man jo lyg ir nedare, ar jis butinas?

QUOTE(Abo @ 2007 08 30, 22:51)
Aš klinikoj Nefrida,  joje sudaryta sutartis su ligonių kasa. Na, viskas nemokamai, apart echo. Už jį mokėjau 30 litų (kažkokia keista suma).

Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2005 11 01, 13:15)
Tikrai labai keista, kad valstybine poliklinika siuncia i mokama echoskopija. Mokejau tik uz maziaus nuotrauka nuotrauka 30 Lt.
Pas mane dar rezus faktorius neigiamas tai 28 savaite nemokamai suleido imunoglobulino, kuris kainuoja 100Lt.
Butu idomu paskambinti i sveikatos ministerija ir pasidometi siuo klausimu. Nes jei moteris neturi pinigeliu echoskopija tai ka ir nedarys visa nestuma? Nesamone...

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
5 litai kainuoja ta nuotrauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 18 gruodžio 2007 - 23:48
Kiek aš žinau tai echoskopai priklauso nemokamai 2... Vienas kai į įskaitą stato, o kitas kai dekretinių leidžia... g.gif Tai juos finansuoja ligonių kasos, taip pat yra nemokami tie, kurie daromi iš reikalo... Niu ten pvz jei gulite ligoninėj ar pan... Man pvz buvo daryti 5 echoskopai, iš kurių mokėjau už 2, o už leliaus nuotraukytes niekas pinigėlių neprašė... blush2.gif Aš tai šiaip jau paklausiu už ką pinigėlius moku... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nilax @ 2007 12 18, 14:03)
O gal galite paaiskinti kas yra toksoplazmozes tyrimas ir ka jis parodo? man jo lyg ir nedare, ar jis butinas?


Jį daro toms, kurios turi kontaktų su katėmis, kadangi katės perneša šitą infekciją, ypač jeigu jos yra paleidžiamos į lauką.
Dar galima apsikrėsti, jeigu mėgsti ragauti žalią mėsą, faršą.
Simptomų jokių nebūna, prasergama lengvai ir net nežinome, ar sirgome. Bet nėštumo metu sirgti būtų pavojinga. Tokiu atveju geriau išsitirti kuo anksčiau. Gydoma antibiotikais, kurie, gydytojų teigimu, veikia tik motinos organizmą ir nekenkia vaisiui.
Papildyta:
QUOTE(Katusik @ 2007 08 30, 18:07)
man poliklinikoj nemokamai darė šlapymo tyrimus ir kraujo: rezuso nustatymas, bendras, ŽIV ir sifilio. dar nemokamas buvo tepinėlis.

dar 3 kartu buvo echo. viskas nemokamai.


Man lygiai taip pat. Lankausi poliklinikoj, tai nemokamai darė aukščiau minėtus kraujo ir šlapimo tyrimus. Echo daro vos ne kiekvieną kartą ir nieko nekainuoja.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Nežinau kodėl reikia mokėti už toksoplazmozės tyrimus,man asmeniškai reikėjo siuntimo iš savo ginės ar šeimos gydytojo pas infektologą,o infektologė pasiunčia priduoti kraujuką,bet mokėti tikrai nereikėjo,nors dariausi ir pakartotinus g.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 12 19, 17:39)
Kiek aš žinau tai echoskopai priklauso nemokamai 2... Vienas kai į įskaitą stato, o kitas kai dekretinių leidžia...  g.gif  Tai juos finansuoja ligonių kasos, taip pat yra nemokami tie, kurie daromi iš reikalo... Niu ten pvz jei gulite ligoninėj ar pan... Man pvz buvo daryti 5 echoskopai, iš kurių mokėjau už 2, o už leliaus nuotraukytes niekas pinigėlių neprašė...  blush2.gif  Aš tai šiaip jau paklausiu už ką pinigėlius moku...  ax.gif
Valstybinėj poliklinikoj taip ir turi būt, aš einu į privačią, todėl ir moku, alia šiek tiek kompensuojama. Vis šis tas smile.gif Nes pvz VK visai nieks nieko nekompensuoja, ar tu dirbi, ar tu mokais, jokio skirtumo.
Kai gulėjau ligoninėj, nė lito už nieką nereikėjo mokėt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 28 gruodžio 2007 - 06:17
QUOTE(Katusik @ 2007 08 30, 20:07)
man poliklinikoj nemokamai darė šlapymo tyrimus ir kraujo: rezuso nustatymas, bendras, ŽIV ir sifilio. dar nemokamas buvo tepinėlis.

dar 3 kartu buvo echo. viskas nemokamai.

o už toksoplazmozę, ureaplazmą, mykoplazmą, citomegalą mokėjau atskirai privačioje klinikoje.



as ir mokejau tik uz toksoplazmoze. ureaplazma mykoplazma iki nestumo pasidarius buvau.
Atsakyti