Įkraunama...
Įkraunama...

Daug keliaujat kartu su vaikučiu?

ar kartu su savo mazaisias daug keliaujat? mano mergyte tai nelabai megsta bet kai reikia tenka ax.gif ax.gif bet kartais pati su mielu noru leidziasi i kelione biggrin.gif biggrin.gif na is tiesu tai labai megsta vaziuoti i gamta ir del to kiek ramiau reaguoja i "pasivazinejimus" mirksiukas.gif mirksiukas.gif noreciau suzinotu ir apie jusu mazyliu reagcija smile.gif smile.gif
Atsakyti
Kelionėse pykina, tai tenka ilgas rinktis tik esant rimtam reikalui..
Pavažiuojam dešimt minučių, ir .. verysad.gif Ir be to, galvą skauda, vis skundžiasi, kai važiuojam. O Aeroplant tik nuo šešių metų, o mums trys su puse.
Atsakyti
mes su dukra visada kartu visur smile.gif
Atsakyti
Mes su savo panele ir visur ar skerendam , ar vaziuojam, nes nelabai turim kam palikt, del skridimo problemu ner, tik pirma kart labai verke, o kitus kartus jau buvo patenkinta, o del masinos tai jei vaziuojam ryte tik pabudus, tada ji turi but gerai pavalgius, o kitaip greit vimdo ja, bet vistiek visur lekiam kai tik galim smile.gif
Atsakyti
Mes kaip pradejom nuo puse metuku keliauti tai kaip mes juokiames musu vaikas auga ant lagaminu 4u.gif
O ir su masina istisai visur vaziuojam ir ne vien tik po Lietuva bet ir Latvijoje , Lenkijoj taip pat keliavom su masinom iki Italijos buvo dvieju metuku thumbup.gif
Atsakyti
maniskis irgi keliauninkas, jam kad tik vaziuoti, labai gerai pernesa keliones, labai patinka su keltais plaukioti, mat ten yra vaiku zaidimu kambariai lotuliukas.gif , daznai plaukiojam nes pradejom gyventi Svedijoje, o i LT su keltu smile.gif
Atsakyti
As kaip ta bezdzionele is multiko-visur su savo "rankinukais".Labai megstame keliones,ypac su palapinemis.Musu vaikai labai laukia kelioniu,net pacia paskutine minute pasiruose krautis lagaminus ir lekti bet kur.Mazylis pavargsta kelionese,dalinai pramiega,bet tai jo nebaugina .Jei kelias ilgas, prigalvojame ivairiausiu zaidimu,koncertu.O kai baigiasi keliones laikas , reikia lankstyti palapine,klausia kodel mes negalime gyventi joje biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.
Iki šių metų mūsų kelionės buvo tik vietinės,automobiliu,autobusu smile.gif Važiuodavom į sodą,prie jūros, maršrutu Vilnius - Kaunas...Keliones pakeldavo lengvai,laukdavo jų smile.gif Šią vasarą skridom į Ameriką,kelionėje sugaišome 12 val., su dviem persėdimais ir viskas buvo thumbup.gif Jokių baimių,jokių verkimų ar pykinimų smile.gif Taigi,supratau - bus keliauninkė biggrin.gif
Atsakyti
Keliaujame, keliaujame smile.gif Kol vienas vaikas buvo, gal daugiau varinejome, bet daugiausia del to, kad man komandiruotes pakankamai daznos, tai pasinaudodavom proga. Vyresnis iki savo 2 metuku gal 6 uzsienio kelionese buvo. Beje, kelionese elgesi geriau, nei namie (ir dabar panasiai smile.gif) Su dviem jau reciau varinejame, bet vis tiek pavaziuojame ir iki juros, ir i siltus krastus. Nauji ispudziai - geras stimulas vaiko augimui, bresta ir suauga tiesiog akyse.
Atsakyti
su suneliu buvo ramu, bet patys nedrisom toli keliauti. o dabar mums tai is vis tikras isbandymas doh.gif mazoji nuo pirmu dienu nesedi masinoje, nekalbant apie automobiline kedute doh.gif
Atsakyti
Mano vaikams tik duok kelia. Pesciom i pasaulio krasta nueitu bigsmile.gif
Atsakyti
Vietinės kelionės neproblema. Šią vasarą bandėm rimtesnį variantą: 12 dienų automobiliu po Norvegiją. Ką galiu pasakyt - su vaiku buvo mažiausiai problemų lotuliukas.gif Deja kelionės laikas sutapo su mano PMS, tai aš buvau blogiausia ekipažo narė doh.gif
Atsakyti