Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sukuriu naują temą, kad galėtume dalintis informacija ir savo patirimais toliau smile.gif

SENA TEMA
Atsakyti
sveikos,pasizymiu naujoj temelei mirksiukas.gif
beja,man valios balsas irgi piktas pasirode smile.gif as ir rytoj susiruosiau eit,bet neskambinau,kazkur uzkisau jos nr,priminkit prasom i a.z smile.gif kas ten 11 val eis?lauksim pasakojimu po jos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai labai labai lauksim,mergaites,jusu atsiliepimu,kurios ryt eis ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal galit kuri nors į až parašyt Valios iš Žirmūnų tel.nr. noriu pas ją kuo greičiau nueit blush2.gif būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Jau kelis kartus buvau pas burea Svetlana Pasilaiciuose. Super, man i labai patinka.. Stengiuosi tik tu dalyku neuzsiprogramuoti, nes zinau, kad viskas gali is esmes pasikeisti, jeigu tik kazka padarai spontanisko, visiskai ne taip, kaip turetum padaryti. Is tiesu ta bureja, daugiau netgi kaip psichologe, kai jauti del kazko dideli nerima, baime, tai manyciau tik tada tikslinga apsilankyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar kas nors lankėsi nėščia pas būrėja?.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 12, 12:36)
Ar kas nors lankėsi nėščia pas būrėja?.. smile.gif


Kiek aš žinau, tai nėščiai burtis negalima, ir netikslinga, juk jau du asmenys viename, tai neaišku kiek tiesos pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Eirenė @ 2009 10 12, 13:42)
Kiek aš žinau, tai nėščiai burtis negalima, ir netikslinga, juk jau du asmenys viename, tai neaišku kiek tiesos pasakys.



Kad negalima tai aš žinau šitą, ta prasme girdėjau... smile.gif Tik klausiu ar kas buvo dėl įdomumo.. ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
Man rekomendavo bureja Silvija, nes galiu eiti tik pas lietuvisk kalbanti zmogu.
Na ir ieskojau as kontaktu jos visose jusu temose... radau as juos, bet zinot ko nesuprantu ar cia jus apie viena ir ta pacia Silvija kalbat? 4u.gif
Nu papasakokit man kas nors daugiau apie ja ir parasykit jos kontaktus i az. Aciuuuu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai ką grįžau iš Valios biggrin.gif

Konkreti, tas man labai patiko, į mano klausimus atsakė, bet kolkas kai kurie dalykai nesiriša, bet ji man pasakė, "manim gali netikėti, aš taves nepažįstu, sakau tai ką rodo kortos" rolleyes.gif Bet aiškumo į situaciją inešė, nors pasakė, tai kokio atsakymo išgirsti nenorėjau..
Atsakyti
QUOTE(maliutka @ 2009 10 11, 23:11)
Sveikos 4u.gif

Gal galit kuri nors į až parašyt Valios iš Žirmūnų tel.nr. noriu pas ją kuo greičiau nueit blush2.gif būsiu labai dėkinga 4u.gif

Valia-852770791,bet stebiuosi,kodel nepaskaitote paskutiniu temos lapu? g.gif Telefonas buvo nurodytas aiskiai.
Atsakyti
QUOTE(Egiptiete @ 2009 10 12, 14:58)
Laba diena,
Man rekomendavo bureja Silvija, nes galiu eiti tik pas lietuvisk kalbanti zmogu.
Na ir ieskojau as kontaktu jos visose jusu temose... radau as juos, bet zinot ko nesuprantu ar cia jus apie viena ir ta pacia Silvija kalbat?  4u.gif
Nu papasakokit man kas nors daugiau apie ja ir parasykit jos kontaktus i az. Aciuuuu mirksiukas.gif


Laba diena,

as zinau dvi lietuviskai kalbancias burejas. Viena tai Vida is pasilaiciu, apie ja rasoma senos temos pradzioje ir Aldona iš Viršuliskiu. pas abi buvau po karta, siaip visai neblogos. man patiko
Atsakyti