Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

O Svetlana visiskai nekalba lietuviskai? Rusiskai suprasti sunku man doh.gif Vertejos reiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 12, 15:08)
Tai ką grįžau iš Valios biggrin.gif

Konkreti, tas man labai patiko, į mano klausimus atsakė, bet kolkas kai kurie dalykai nesiriša, bet ji man pasakė, "manim gali netikėti, aš taves nepažįstu, sakau tai ką rodo kortos"  rolleyes.gif  Bet aiškumo į situaciją inešė, nors pasakė, tai kokio atsakymo išgirsti nenorėjau..

sveikos,na buvau ir as siand pas valia biggrin.gif
na as geriau irgi negirdeciau ka ji sake,man visiskai nesiriso ko ji prisnekejo,as klausiu vieno ,ji kito,ir irgi sako ,cia ne as o kortos rodo,kitiems ir po 10 metu issipildo,bet grynai nieko gero nepasake,viskas blogai blogai,toks jausmas kad negyvenu o egzistoju,nors taip nera smile.gif dar mate laidutuves senyvo vyro,tai cia jau senelis mano su veziu kankinasi metus,o dar klausiu ar man grizt i darba po dekreto,ar isvis priims ar savo versla geriau pabandyt(nes turiu planu ir noro)tai ji man apsispresk ko nori,sakau tai man reikia kad jus padeumet i teisinga kelia isvestumet,o ji man vel galvok i sakyk nori grizt i darba ar ne?o as sakau aisku noriu i savo darba grizt,jei zinociau kad neverta savo verslu uzsiiminet,as jai viena o man ji kita,sako kam tau tas verslas miegi dabar ramiai ir miegok,turesi versla nemiegosi biggrin.gif na cia yra tiesos,bet manau kiekvienas zmogus sekia geresnio gyvenime,ir nepusiu gi tam savam darbe visa gyvenima g.gif vyrai visi pas ja blogi,ko tikrai nepasakyciau apie savo vyra biggrin.gif
na nezinau,tokia nusivilusi isejau,ir galvojau,ko as ten ejau,geriau neeiciai biggrin.gif visai susibalamutinau,galvoju ar viska pamirst ka sake,ar toliau eit,galvoju dabar gal pas GALINA nueit biggrin.gif paziuret ka sita pasakys,ar bus panasumu,jei nebus,tai mesiu viska is galvos ir gyvensiu toliau ramiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 13 spalio 2009 - 20:32
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 13, 21:31)
sveikos,na buvau ir as siand pas valia biggrin.gif

aciu uz ispudziu aprasyma,padejo apsispresti,kad ten neiti.
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 13, 22:31)
sveikos,na buvau ir as siand pas valia biggrin.gif



Na tada ir aš pasakysiu, kad buvau šiandien pas Valią smile.gif Esamą situaciją nupasakojo gerai. Vyrai nėra visi blogi, pvz., man sakė, kad yra vienas geras, turintis šeimą ir manęs atseit labai norintis, o aš jo - ne, ir netgi labai ne. Taip ir yra. Iš pradžių nesupratau, apie kokį vyrą ji kalba, sako, jis labai arti, tiesiog prie tavo durų, juokais klausiu, tai gal kaimynas? Jei ji būtų prasta būrėja, būtų sakiusi, taip, taip, kaimynas. Bet ji pasakė, "nežinau, tu žinai, tu jį pažįsti." Na, o kad jūs klausėte patarimo, tai kaip jau minėjau čia kažkur anksčiau, norint patarimų reikia eiti pas Taro būrėjas, ten būrimas su patarimais smile.gif O Valia buria paprastom, jai galit užduoti konkretų klausimą, ir kortos parodys konkretų atsakymą, turbūt todėl ji ir klausinėjo - nori darbo? ar nenori? Kažkada, kai buvau anksčiau, ji išvis neklausė, dėl ko atėjau, pradėjo dėlioti ir viskas. Aš neagituoju už Valią, bet man patinka, kad ji nešneka tokių nesąmonių kaip kitos: "kažką neseniai pirkai", "buvo nedidelė kelionė" - čia bet kuris žmogus taip gali "išburti", aš ne dėl tokių nesąmonių einu g.gif Pačios pagalvokit, ką iš principo paprastos kortos gali patarti? Jos gali tik parodyti, kas yra, buvo ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Interna @ 2009 10 13, 18:39)
O Svetlana visiskai nekalba lietuviskai? Rusiskai suprasti sunku man  doh.gif Vertejos reiktu  lotuliukas.gif


Svetlana kalba ir lietuviškai ir rusiškai.. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Noriu_padovanoti,2009 10 13, 23:03]
Na tada ir aš pasakysiu, kad buvau šiandien pas Valią smile.gif Esamą situaciją nupasakojo gerai. Vyrai nėra visi blogi, pvz., man sakė, kad yra vienas geras, turintis šeimą ir manęs atseit labai norintis, o aš jo - ne, ir netgi labai ne. Taip ir

na zinok,man irgi pasake kad as su vyru negyvensiu,ir bus pas mane antras vyras,jis yra,tipo as ji pazistu,kuris mane labai myli,jis vedes irgi dabar,na yra toks,jei apie sita galvoju,bet man jis nei kiek nekados prie sirdies negulejo beee.gif
ir nesiruosiu as vyro palikinet,na ne auksas,visi mes minusu turim,bet tikrai is gersniu smile.gif ji man vis tvirtino kad negyvensiu ir tiek,gal ir po 10 ir 20 metu isipildys jos burimai,sako ateisi,tada kai gyvensi su to tavoju skirtu biggrin.gif bijau apie tai net pagalvot tiesa pasakius,man mano vyras geras,ir tikrai nezadu jo mest biggrin.gif
oi nezinau,siand po jos zodziu visa nakty kosmarus sapnavau wacko.gif matyt viska i galva per rimtai paemiau doh.gif

panos,nueikit jus kas norejo,visiems gi skirtingai buna,gal cia tik mano likimas toks,kaip ji sako,nuo likimo nepabegsi..dar sake,jokiu prakeiksmu nieks negali padaryt,cia tik snekos ir ttt..bet as 100% tikiu i prakeiksmus,yra blogu zmoniu,yra ir tu kurie nuimineja...
Atsakyti
Na kas dėl Valios jus taip išsiplėtėt tai jooo mano vyras irgi labai blogas, nors mes susipykę dabar esam, paklausiau ar susitaikysime tai pasakė, kad ne tikriausiai o jei susitaikysime tai vėl išsiskirsime, nors pasakė, kad jis nėra man abejingas, tai man nelabai suprantamas dalykas...aš neabejinga jis neabejingas o išsiskirsime....na pagyvensim pamatysim, ir dabar ne pyragai pas mus, bet kažkaip tikėjausi kad geriau pasakys, ir kiek supratau ji mato esamą situaciją, kas buvo apie ką žinojau irgi pasakė, su kitos būrėjos žodžiais kažkas kažkiek sutapo, tik Taro kai man būrė tai geriau patiko, nes daugiau informacijos ten tau parodo, kaip viską išsukti taip kaip tau reikia. Valia irgi pasakė, kad baisesnio žmogaus kaip mano vyras dar nėra gyvenime mačiusi, kad taip kortos rodo, nors Taro b9rėja sakė, ir pati tą žinau, kad jis žmogus geras, tik gal yra keli niuansai dėl kurių ir nesutariam. Tiesą abidvi pasakė, kad jis buvo ir yra man ištikimas, (palengvėjimas biggrin.gif ) ir abidvi "piešia" kad atsiras vyras mano gyvenime, bet Valia pasakė, kad būtent jis ir bus man skirtas vyras o mano vyras dabartinis yra ne mano doh.gif Man tai marazmas pasirodė, bet tokios šnekos nuliūdino...Ir kažkaip Taro kortom kai būriausi viską priėmiau su didesniu optimizmu, o iš Valios išėjau nusiteikusi nekaip....nors po būrimo pas ją pradėjom vėl kontaktuoti su vyru, jis mane ir į pasimatymus kviest pradėjo lotuliukas.gif tik nežinia kas čia bus....
Dar ir man ir MB kelionę išpranašavo, man europos kelią jam Amerikos kelią....na jis minčių turėjo bet lėšų neužteko, čia tai pataikė tiesiai į dešimtuką pasakydama. O vat dėl kavalierių mano būvusiųjų tai kažkaip keistai sušnekėjo,sako :"ko tokį išsirinkai buvo geresnis kuris vest norėjo" nors tikrai tokio nebuvo schmoll.gif


Dėl darbo į klausimą atsakė, ir taip pat kaip ir prieš ją buriusi man Svetlana, bet pas Svetlaną man labiau patiko smile.gif Svetlana buria Taro kortom) kaina 50Lt gyvena Žirmūnuose bet buria salone priešais Holiday Inn viešbutį.


Įdomu ar gali būti kad ji tikrai kur apsiriko unsure.gif nenoriu tikėti tuo ką pasakė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 11, 22:41)
sveikos,pasizymiu naujoj temelei mirksiukas.gif
beja,man valios balsas irgi piktas pasirode smile.gif as ir rytoj susiruosiau eit,bet neskambinau,kazkur uzkisau jos nr,priminkit prasom i a.z smile.gif kas ten 11 val eis?lauksim pasakojimu po jos smile.gif  4u.gif


As dar cia nesenai, skaitineju apie burejas, nes man labai aktualu dabartiniu metu, prislegta dideliu nemalonumu, kad net nesinori gyventi.
Noreciau gal galite parasyti koordinates to "vojtek" burejo telefona ar adresa, labai prasau, jei negalite cia - tai el pastu renrxx@hotmail.com.
Labai prasyciau pagelbekite.
Atsakyti
[quote=Olinda,2009 10 14, 11:16]
Na kas dėl Valios jus taip išsiplėtėt tai jooo mano vyras irgi labai blogas, nors mes susipykę dabar esam, paklausiau ar susitaikysime tai pasakė, kad ne tikriausiai o
na man irgi pasake kad mano vyras baisus didelis melagys,bet man ir aplinkyniams tikrai geras,drauges kai kurios net pavydi,sako koks geras ir vaika maudo,pampersus keicia,maityna,mane kartais isleidzia su draugem kur i kluba,o jis lieka su mazaja,tikrai nekur jis nevaiksto,pastovei namie,i darba su broliu mano vazineja,po darbo namo,jei kur varom tai kartu,o ji man pasake kad kita turi doh.gif na cia kaip nekruti kaip sakant,bet na negali jis i sona nuslist,nu nekaip,kaip ir jokiu net itarymu nera..nezinau,cia baisiausias man jos smugis buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 14, 12:06)

na man irgi pasake kad mano vyras baisus didelis melagys,bet man ir aplinkyniams tikrai geras,drauges kai kurios net pavydi,sako koks geras ir vaika maudo,pampersus keicia,maityna,mane kartais isleidzia su draugem kur i kluba,o jis lieka su mazaja,tikrai nekur jis nevaiksto,pastovei namie,i darba su broliu mano vazineja,po darbo namo,jei kur varom tai kartu,o ji man pasake kad kita turi doh.gif na cia kaip nekruti kaip sakant,bet na negali jis i sona nuslist,nu nekaip,kaip ir jokiu net itarymu nera..nezinau,cia baisiausias man jos smugis buvo verysad.gif

Žinok kažkaip pradėjau abėjoti jos žodžiais, dėl to ir klausiu ar gali būti kad ji klysta g.gif manau gal ji kai kuriuos dalykus neteisingai interpretuoja g.gif
Atsakyti
Uzsirasiau pas senuka is zaliuju ezeru. Kaip supratu tai pas ji daug zmoniu keliauja, nes ne visom dienom galejo priimti, sake jog jau uzimta. Ir siaip dienos metu negalejo kalbeti, liepe skambint vakare. Po apsilankymo parasysiu, pasidalinsiu ispudziais blush2.gif .
O kas del bureju, gal jos tiesiog ne taip interpretuoja, gal ta "kita moteris" visai ne kita. Gal kortos rodo zmona, ar gyvenimo drauge, o burejos ne taip susako. Bent jau man taip atrodo. blink.gif
Atsakyti
Atsiprasau,kad vel isikisiu i jusu aptarimus,bet negaliu ziureti,kaip zalojamos moteru psichikos ir griaunami gyvenimai (nes "dedamos' nusikalstamos programos). Neesu megeja kortu srityje,todel su visiska atsakomybe sakau-tai ka kalba jusu minima Valia - yra net ne prognostinis lygis (kuris egzistuojanciuose lygiuose yra pats zemiausias),o zuvu turgaus babces sapaliones....Siulau mesti is galvos tas nesamones ir lankytis pas panasaus plauko burejas labai gerai apgalvojus ir ivertinus savo jautruma,priimant informacija....
Atsakyti