Įkraunama...
Įkraunama...

Kas geriau: paltas, striukė, kailiniai

Geriausiai pukinis paltukas su kapisonu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2010 11 30, 11:36)
po siandien kai labai susalau, pradejau apie koki pukinuka paltuka galvoti. kazkaip anksciau man labiausiai vilnoniai paltai patiko, ir salta nebudavo, nu bet siandien susalau i raga. o kailiniai man nea, nepatinka. galbut vien del to, kad nenoreciau as ju metu metus nesioti, o pirkt del poros ar daugiausiai triju ziemu brangus malonumas.

Nusipirkau aš vilnonį paltą dar su kašmyru, na kad nešalta su juo ir šiomis dienomis, žinoma jis storesnis, ale kaip limpa prie jo viskas doh.gif Na bet vistiek gražu biggrin.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad dėl šios problemos yra parduodama įvairių priemonių
Atsakyti
QUOTE(elipsė @ 2010 12 01, 17:36)
Nusipirkau aš vilnonį paltą dar su kašmyru, na kad nešalta su juo ir šiomis dienomis, žinoma jis storesnis, ale kaip limpa prie jo viskas  doh.gif  Na bet vistiek gražu  biggrin.gif

as matyt dar nepersiorientavus prie salcio, nes jau siandien normaliai buvo. mano paltukas storesnis irgi, su plonu turbut pamelus eiciau. o kad limpa, tai as kartais papurskiu priemone nuo elektrinimosi ir aisku valau su tuo tokiu voleliu.
Atsakyti
Turiu kailinukus, bet uzsidejus buvau keleta kartu. Dabar nusipirkau pukini paltuka, fainas, siltas, lengvas, ir masinoj patogus. Tik pasiziurejau, kad su tokiais paltukais vos ne pilnas akropolis! doh.gif
Atsakyti
o as neseniai gavau labai lengvus, bet siltus kailinius (kaledine dovana) blush2.gif tai siuo metu labai labai jie pravercia, visgi lietui lyjant ju nenesiosi, o kai pliusine temperatura, tai irgi doh.gif kol neturejau kailiniu, tai galvojau, kad man ju ir nereikia, bet dabar priesingai galvoju biggrin.gif
Atsakyti
Aš paltų gerbėja - turiu plonesnį ir labai šiltą - visam sezonui užtenka, tinka ir lyjant/sningant. Pūkinės striukės man dėl savo išvaizdos ypatumų nepatinka, kailiniai - archajiška.
Atsakyti
man nieko nera geriau dublionkes iki keliu.silta ir patogu,ir grazu:) dar pukini paltuka nupirkau slapdribai
Atsakyti
Kasdien pukinis paltukas gelbeja thumbup.gif Turiu ir kailinius bet pripazinsiu deviu tikrai retai smile.gif
Atsakyti
Turiu kailinius (kai saltesnes dienos), vilnoni paltuka su pasiltinimu ir plonesni paltuka be pasiltinimo, tinkama nesioti, kai lauke dar pliusas buna rolleyes.gif Dabar ieskau dailios striukytes smile.gif
Atsakyti
paltas, tiek pūkinis, tiek vilnonis smile.gif
Atsakyti
As tik uz silta paltuka mirksiukas.gif
Atsakyti