Įkraunama...
Įkraunama...

X-Lander vežimėliai

X-Lander 2009m modeliai:
X-A populiariausias; X-Q komfortiskas; X-V - modernus; X-3 pravažus;
X-T manevrus; X-RUN aktyviems; X-TWIN dvyniams.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 20 spalio 2009 - 08:19
Keliu senos temos nuoroda.
Gal kas nores pasiskaitineti mirksiukas.gif
Atsakyti
as vis zvalgausi i xlanderius, kad butu 3 daliu. ar automobiline kedute yra su padu, kuri galima tvirtinti masinoje?

ir koks vezimeliu svoris?
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 10 14, 16:19)
as vis zvalgausi i xlanderius, kad butu 3 daliu. ar automobiline kedute yra su padu, kuri galima tvirtinti masinoje?

ir koks vezimeliu svoris?

pasiskaitykite praeitą temą. tikrai nepatariu pirkti x-car kėdutės. Geriau jau pirkite Maxic-cosi, kuri irgi tinka ant X-lander vežimų rėmo. X-car yra be pado. XA svoris (sportinės dalies su rėmu) apie 14,5 kg. Šiaip tikrai sunkus vežimas, nebent pirmame aukšte gyvenat...
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 10 14, 15:26)
pasiskaitykite praeitą temą. tikrai nepatariu pirkti x-car kėdutės. Geriau jau pirkite Maxic-cosi, kuri irgi tinka ant X-lander vežimų rėmo. X-car yra be pado. XA svoris (sportinės dalies su rėmu) apie 14,5 kg. Šiaip tikrai sunkus vežimas, nebent pirmame aukšte gyvenat...

supratau, aciu labai uz atsakyma drinks_cheers.gif 14,5 kg tikrai jau svoris unsure.gif unsure.gif

vis neapsisprendziu koki vezima ziuret. chicco nenoriu del mazu ratuku, quinny nepatinka sportinukas (kazkaip nepatogus atrodo) ir norisi 4ratu, abc desighn pirko, bet taip pat nusivyliau sportine dalimi, tai antram vaikui is abc net neziuriu.
patiko xlanderio pripuciami ratai, atrodo patogi ir sportine dalis.

kuri vezima tada ziuret? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2009 10 14, 16:26)
pasiskaitykite praeitą temą. tikrai nepatariu pirkti x-car kėdutės. Geriau jau pirkite Maxic-cosi, kuri irgi tinka ant X-lander vežimų rėmo. X-car yra be pado. XA svoris (sportinės dalies su rėmu) apie 14,5 kg. Šiaip tikrai sunkus vežimas, nebent pirmame aukšte gyvenat...

ne visi gali ipirkti maxi-cosi,be to jos tokios mazutes atrodo
Atsakyti
o aš vakar neatsidžiaugiau (eilini kartą) savuoju x-landeriu, taip jau nardžiau po parduotues ir jų takus thumbup.gif taip šauniai posūkius "išiminėjom" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 10 14, 16:36)
supratau, aciu labai uz atsakyma  drinks_cheers.gif 14,5 kg tikrai jau svoris unsure.gif  unsure.gif

vis neapsisprendziu koki vezima ziuret. chicco nenoriu del mazu ratuku, quinny nepatinka sportinukas (kazkaip nepatogus atrodo) ir norisi 4ratu, abc desighn pirko, bet taip pat nusivyliau sportine dalimi, tai antram vaikui is abc net neziuriu.
patiko xlanderio pripuciami ratai, atrodo patogi ir sportine dalis.

kuri vezima tada ziuret? g.gif


Aš irgi žinokit ilgai rinkausi blush2.gif , išpradžių nusižiūrėjau x - landerį, paskui dairiausi ir į chicco, daug skaičiau, varinėjau per parduotuves, nes mano kriterijai pagrindiniai buvo 3in1 ir dideli pripučiami ratai, kad eitu visur kaip tankas, taigi po daugelio apsvarstymų visdėlto sugrįžau prie xlanderio thumbup.gif , kolkas naudojam lopšį ir kėdutę, prie sportinės dalies dar neperėjom, bet man tai super vežimas thumbup.gif , svorio tikrai turi, bet visa kita atperka tą minusą blush2.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 10 14, 17:57)
o aš vakar neatsidžiaugiau (eilini kartą) savuoju x-landeriu, taip jau nardžiau po parduotues ir jų takus thumbup.gif  taip šauniai posūkius "išiminėjom"  biggrin.gif

aš irgi vis džiaugiuosi savo vežimu thumbup.gif
Atsakyti
o ji isigyti be sportines dalies galima? kad butu tik lopsys ir kedute g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 10 14, 18:36)
o ji isigyti be sportines dalies galima? kad butu tik lopsys ir kedute g.gif

nea, nebent is antru ranku, kas sutiktu parduoti tik vaziuokle, lopsi ir kedute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 10 14, 17:52)
nea, nebent is antru ranku, kas sutiktu parduoti tik vaziuokle, lopsi ir kedute  4u.gif

supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2009 10 14, 18:52)
nea, nebent is antru ranku, kas sutiktu parduoti tik vaziuokle, lopsi ir kedute  4u.gif

nedezinformuok kiek zinau gali kiekviena dali atskirai pirkt wink.gif
tik kai perki 3 in 1 tada kazkokia nuolaidele gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti