Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Miegantys mažyliai" III dalis

QUOTE(*meduota* @ 2009 10 23, 19:20)
jei Lera jų mama, vadinas- kalė  unsure.gif

cia norejai izeisti ar siaip kazkokie isvedziojimai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 10 23, 13:36)
kažin jei taip koks tėtis gulėtu su seilytes iš burnos ar irgi visi taip wubiautu?  biggrin.gif
man irgi ta foto graži smile.gif

Su tėveliu vaizdas ne koks būtų hihihi.gif bet vaikelis tikrai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 24, 08:21)
cia norejai izeisti


Lera, tark žodelį. Juk tau tokia idiotiška mintis nekilo blink.gif g.gif





toks jausmas, kad aš būčiau aną foto idėjus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 23, 20:20)
jei Lera jų mama, vadinas- kalė  unsure.gif

nu ačiū jau labai tau už išvedžiojimus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 23, 15:34)
ryškiai per ilgai balsavimas užsitęsė lotuliukas.gif

neįmanoma nesutikt doh.gif bet ką jau padarysi , daug prispaminsim ir išlauksim kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
atsipalaiduokit, zmones. cia gi tik juokas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fabute @ 2009 10 24, 13:03)
atsipalaiduokit, zmones. cia gi tik juokas buvo biggrin.gif

aišku juokas , kam nejuokinga kai kalė pavadina? man tai labai o jums ? juokiuosi ir juokuosi nuotaika iškart pasitaisė dabar visu prašau mane taip vadint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 24 spalio 2009 - 12:07
QUOTE(Lera @ 2009 10 24, 12:07)
aišku juokas , kam nejuokinga kai kalė pavadina? man tai labai o jums ? juokiuosi ir juokuosi nuotaika iškart pasitaisė dabar visu prašau mane taip vadint.

neimk į galvą. Kas norėjo, suprato, kad įdėta šuniukų nuotrauka tik šiaip juokas, kaip ir po tavo Garfildo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 10 24, 13:10)
neimk į galvą. Kas norėjo, suprato, kad įdėta šuniukų nuotrauka tik šiaip juokas, kaip ir po tavo Garfildo  biggrin.gif

baik tu , nei aš nesinervinu nei ką , yra svarbesniu dalykų gyvenime , beto ne tokio būdo esu kad reaguot į tokius dalykus biggrin.gif vobšem pravažiavom irnesakyk.gif
Atsakyti
kalė yra kuo normaliausias ir įprasčiausias šuns patelės / šunų mamos pavadinimas. jei spaminant kažkas pasivadina šuniukų mama / šuniukus pavadina šeimyna tai lygu pasivadinimui kale. o įsižeisti ar ne - kiekvienam pagal sugedimo laipsnį rolleyes.gif iš šiaip kai kurias matomai per ilgas balsavimas veikia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 10 24, 12:18)
kalė yra kuo normaliausias ir įprasčiausias šuns patelės / šunų mamos pavadinimas. jei spaminant kažkas pasivadina šuniukų mama / šuniukus pavadina šeimyna tai lygu pasivadinimui kale. o įsižeisti ar ne - kiekvienam pagal sugedimo laipsnį rolleyes.gif iš šiaip kai kurias matomai per ilgas balsavimas veikia hihihi.gif

Teisingai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
teisingai sutinku ir aš , kas šuns patelei šis pavadinimas yra kuo normaliausiais , taikomas žmogui jis suprantamas kitaip . bet gana jau ta pati apie ta pati ..
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 10 24, 13:10)
teisingai sutinku ir aš , kas šuns patelei šis pavadinimas yra kuo normaliausiais , taikomas žmogui jis suprantamas kitaip . bet gana jau ta pati apie ta pati ..

Kad ir tiesiogiai suprastum-gan nemalonus įžeidimas yra,na tiesiog nevukes juokelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽuvelėNEauksinė: 24 spalio 2009 - 13:35