Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Miegantys mažyliai" III dalis

QUOTE(Vasaraitė @ 2009 10 25, 14:54)
Vienu metu norėjau traukt lauk iš konkurso smile.gif

bet šaunuolė, kad netraukei biggrin.gif Miegaliukė išties žavi mirksiukas.gif
Atsakyti
matau AstaRaud skaito.
prašau, patvirkintit, kad laimėtoje foto jūsų vaikas smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 25 spalio 2009 - 15:57
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 25, 16:56)
matau  AstaRaud skaito.
prašau, patvirkintit, kad laimėtoje foto jūsų vaikas  smile.gif



Aš čia biškį neįkertu, o tai su kaimynės vaiku dalyvaut negalima g.gif , jei nuotrauka daryta tavo?
Atsakyti
skaitom konkurso aprašymą dar kartą
".... fotografuokite savo miegančius mažylius...."

nors tikrai yra foto ir ne su savo vaiku. bet kaip jau buvo kalbėta, te palieka, kaip yra.

laimėtojos foto keliom mamom sukėlė abejonių. ir turim teisę bent jau paklausti ar ji tikrai tos narės kuri ją įdėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 25 spalio 2009 - 16:17
QUOTE(frederica @ 2009 10 25, 17:00)
jei nuotrauka daryta tavo?

manau jei abi puses sutinka kodėl gi ne?
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 25, 15:56)
matau  AstaRaud skaito.
prašau, patvirkintit, kad laimėtoje foto jūsų vaikas  smile.gif



patvirtins tau doh.gif aš jau nebematau skaitančios dabar ax.gif
Atsakyti
meduota, suprasciau tavo ryzta iskvost laimetoja, galbut netgi padaryti krata jos namuose, jei tavo nuotrauka butu ketvirtoje vietoje... Siuo atveju, toli grazu taip nera.. unsure.gif
Is kur tas noras "sumenkinti" arba irodyti, kad konkursas ivyko neskaidriai?
Pagaliau, gal autore fotografavo sesers, drauges vaika.. Kas cia blogo?
P.S. Vicious Vici, tau tas pats apie "ryzta" galioja, tik tiek, kad tu net nedalyvauji, kaip suprantu unsure.gif

Dekui uz komplimentus mano vaiko nuotraukai 4u.gif Norejau pasitikrinti, ar 15 minuciu "pasaudymas" fotoaparatu, gali buti ivertintas. smile.gif Kita karta pasistengsiu labiau biggrin.gif

Vasaraite, gerai, kad "neisemei" savo nuotraukos. As uz ja balsavau ax.gif Labai miela, spalvos grazios bigsmile.gif

Dar balsavau uz c-girl nuotrauka, Loretoido, mergaite su karvyte ir ketvirta vieta, t.y Jurgiuksfoto nuotrauka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 25 spalio 2009 - 16:25
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 10 25, 17:18)
meduota, suprasciau tavo ryzta iskvost laimetoja, galbut netgi padaryti krata jos namuose, jei tavo nuotrauka butu ketvirtoje vietoje... Siuo atveju, toli grazu taip nera.. unsure.gif
Is kur tas noras "sumenkinti" arba irodyti, kad konkursas ivyko neskaidriai?
Pagaliau, gal autore fotografavo sesers, drauges vaika.. Kas cia blogo?


tai tik klausimas. atsakymą autorė arba duos, arba ne.
o kas man?
nieko. tik smalsumas.

viskas, tyliu. o tuoj ir tema pasibaigs nespėjus pasisakyt tom, kurios to dar nepadarė ( turiu minty sveikinimus ir padėkas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 25 spalio 2009 - 16:22
o aš temoj apie fotokonkursų taisykles paskaitinėjau ir radau štai ką

QUOTE(Nireglina @ 2005 10 28, 14:42)
Ar galiu į fotokonkursą įdėti draugės vaiko nuotrauką?



QUOTE(Aurėja @ 2005 10 28, 17:52)
ne. esame sutarę, kad dalyvaujame konkursuose su savo asmeninėmis foto, arba savo vaikų foto. O draugei galima pasiūlyti pačiai užsiregistruoti forume ir sudalyvauti konkurse  mirksiukas.gif




nereikia pult žmonių vien už tokį klausimą vis tik - klausimas nėra nelogiškas ir vien klausiant kažkas dar niekuo nekaltinamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 25 spalio 2009 - 16:25
tai jie autorei kažkas až parašėte tai atsakys tai bus atsakiusi.
galiu parašyti jai ir aš.

yla vistiek iš maišo išlenda, rudens konkurse vogta foto po metų paaiškėjo...
ir nauja 3 vietos laimėtoja negavo prizo, bet medalis labai pradžiugino ją.

Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 10 25, 12:11)
pirma vieta labai nustebino, nors kitos dvi tiesą sakant irgi, maniau laimės kaip visada nenatūralios, surežisuotos nuotraukos, todėl labai sveikinu nugalėtojas smile.gif

Nu jo, zinok maniskis nemiega- surezisavau lotuliukas.gif


Dekui visoms 4u.gif Taipogi sveikinu ir kitas prizininkes ir aplamai pirmas desimtukas labai saunus 4u.gif
Mano balsus gavo Jurgiuksfoto, Armana, Noelle, CaraMela ir Rustes nuotraukos 4u.gif

Taip pat mano komplimentai Rico, Medonos, fredericos, Sapokliakos, Stebukles ir Vasaraites nuotraukoms 4u.gif Kai konkurse buvo 500 nuotrauku, galejo duoti 10 balsu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 25 spalio 2009 - 17:33
gali būti, bet kadangi iš pirmo dešimtuko nė viena akies nepatraukė, tai koks skirtumas režisuota ar ne irnesakyk.gif labiausiai patiko ingutta nuotrauka smile.gif
Atsakyti