Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Aš išgalvojau tokias labai gaivias salotas (nesisavinau niekieno recepto, gal tokios ir yra kažkieno, nenoriu nuvogt):

GAIVIOSIOS SALOTOS

Obuolys
Sūris (paprastas fermentinis)
Konservuotos pupelės (naudoju karališkas)
Majonezas
Druska
Pipirai


Viską, kas pjaustos, supjaustau kubeliais, sudedu pupas, įberiu druskos ir kvapniųjų pipirų pagal kiekį pagal skonį, ir sumaišau su majonezu smile.gif labai gaivu ir skanu. aplink lėkštės kraštus dažnai išdėlioju virtą ketvirčiais pjaustytą kiaušinį 4u.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
Gal kas turit kokį skanų salotų su aliejum receptuką daug skaitinėjau bet nieko nerandu labai pikantiškų nemėgstu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiedra @ 2009 11 04, 19:24)
Labutis visoms 4u.gif
Gal kas turit kokį skanų salotų su aliejum receptuką daug skaitinėjau bet nieko nerandu labai pikantiškų nemėgstu g.gif

Ziurint kokio tipo nori, pas mane visos salotos daromos su aliejumi ir citrinu sultimis, visos salotos sioje temoje manau turetu buti pervadintos i misraines, nes mano manymu salotos turetu buti lengvas, nekaloringas ir sveikas garnyras.
Po detoksikacijos as ir vel pradesiu gaminti, pradesiu deti savo recepteliu su nuotraukomis, lengvu salotu...
Atsakyti
deja mazhulinka, bet tu klysti. Kiek as pamenu, vienintele misraine yra ta, i kurios sudeti ieina burokeliai, visa kita vadinama salotomis. net garsusis baltasis vinigretas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2009 11 05, 08:47)
deja mazhulinka, bet tu klysti. Kiek as pamenu, vienintele misraine yra ta, i kurios sudeti ieina burokeliai, visa kita vadinama salotomis. net garsusis baltasis vinigretas smile.gif

o siaube lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turbut tada reikia keisti iprocius ir tokias salotas valgyti kaip patiekala, ne kaip garnyra jei nenorip issipusti kaip balionai.
Atsakyti
Dievinu salotas ir negaliu be ju gyventi.Nezinau ar kartosiuos bet imesiu keleta savo megstamiausiu salotu receptuku smile.gif

Macorela su lasisa:

Priplesyti salotu ant lekstes. Didesniais gabaliukais ant salotu sudeti sudita lasisa,macorela,pamidorus ir baziliko lapus. Uzbarstyti juoduju pipiru,apslakstyti aliejumi su citrina. Labai skanu!!

Mano Graikiskos

Pekino salota
alyvuoges (labai skanu kimstos riesutais)
raudonas svogunas
pomidoras
Feta suris
agurkas

Viska supjaustyti,sumaisyti ir uzpilti aliejaus,majonezo ir citrinos padaziuku.
nepadauginkit druskosnes alyvuoges ir feta suroki.

Tuno salotos

Dedu viskas sluoksniais:
Salota
pomidorus
agurka
raudona svoguna
konservuota tuna
virtus kiausinius
citrina ir aliejumu.Kartais tuno sultim jei ne aliejuje!

Skanaus
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 05, 10:05)
o siaube lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif turbut tada reikia keisti iprocius ir tokias salotas valgyti kaip patiekala, ne kaip garnyra jei nenorip issipusti kaip balionai.

juk mes čia kalbam apie receptus, o ne apie valgymo įpročius, kiekvienas pasiskaito ir atsirenka kas jam reikalinga ir koks skirtumas kaip čia pavadinta,juk čia ne aukštojo pilotažo šefų puslapis ar kažkas
Atsakyti
skaitineju ir gaminu jusu salotas, noriu pasidalint savo salotou receptuku

Agurkas, pomidoras, svoguno laiskai ar svogunas, alyvuoges ir varskes suris su kmynais. Siom salotom naudoju feto surio prieskonius.
Viska supjaustom gabaliuais ir uzpilame aliejumi ir balzamiko atcto.
Skanaus
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2009 11 04, 23:37)
Ziurint kokio tipo nori, pas mane visos salotos daromos su aliejumi ir citrinu sultimis, visos salotos sioje temoje manau turetu buti pervadintos i misraines, nes mano manymu salotos turetu buti lengvas, nekaloringas ir sveikas garnyras.
Po detoksikacijos as ir vel pradesiu gaminti, pradesiu deti savo recepteliu su nuotraukomis, lengvu salotu...

Laukiam receptukų thumbup.gif
Atsakyti
Rūkytos lašisos salotos su persimonais

user posted image

Reikia:

2 asmenims:

* 2 saujų rucolos salotų
* 1/2 persimono
* 2 pomidorų
* apie 60 g. rūkytos lašišos
* saujos graikiškų riešutų
* juodojo ridiko daigų (nebūtina)

užpilui:

* 3 v. šaukštų alyvuogių aliejaus
* 2 v. šaukštų garstyčių
* 1 v. šauksto citrinos sulčių

Salotas nuplauti, nusausinti bei sudėti į lėkštes. Ant viršaus persimonus bei pomidorus, sudėti ant rucolos, ant viršaus sudėti rūkytos lašisos gabalėlius, užbarstyti graikiškais riešutais bei ridiko daigeliais. Iš išvardintų produktų pasigaminti užpilą salotom, gerai išmaišyti bei užpilti salotas.

Patiekti su skrudintos duonos riekelėmis

Skanaus!

daugiau nuotrauku mano bloge 4u.gif
Atsakyti
ieskau salotu ercepto su granatais smile.gif

kazkada per drauges vestuves valgem tokias salotas, bet niekap nejo atspet kas ten ideta smile.gif tikrai buvo granatai, zuvis(tunas tikriausia) ir majonezas.... gal kazka panasaus zinot? buvo ten ir daugiau visko, nu lygtais kaiusiniu, gal net ryziu, nepamenu.

taippat buvo labai skanios salotos su vistiena, ananasu gabaliukais, majonezu, lyg ir ryziu buvo....gal ir si recepta kazkas zinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagieza2: 11 lapkričio 2009 - 20:11
Siūlau kumpio ir mango salotas
reikia: rūkyto kumpio arba nugarinės,
mangas, salotų šaukštas kapotų petražolių,250ml.majonezo,
ant kumpio griežinėlių dėkite po kelias nulupto supjaustyto mango juosteles,,aptepkite supetražolėmis sumaišytu majonezu,sudėkite į volelius ir dėkite į lėkštę ant salotų.
Šaltinis žurnalas "Darbštuolė"
Atsakyti