Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 11 13, 23:48)
Sveikos
nežinau kas man šiandien šovė į galvą, bet taip užsinorėjau kokios mišrainės su apelsinais (šiandien pietum valgiau kiaulienos kepsnį, tai sumaniau išsispausti apelsino, nu taip patiko...), bet ne vaisinių kokių. Va kažin ką galima suderinti ir koks tiktų padažas.



As tokias darau.

Apelsina nulupti, ir dar karta nulupti biggrin.gif , t.y. nuimti visas pleveles ir skureles, kad liktu apelsino "mesa", pjaustom kubeliais. Raudonaji svoguna pjaustom pusziedziais plonais. Viska sumaisom, paslakstom alyvu aliejum, druska, pipirais. As patiekiau su skrudintu prancuzisku batonu. Skonis maloniai nustebino.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 11 14, 10:50)
jaučiu iš tų pačių žmonių esu nukopinusi kitas salotas... dingsta vienos pirmųjų

vištos krūtinėlė
vynuogės
kepintos saulėgražos,
svogūnas
pekino kopūstas

Ką reik pasmulkinam + druskos,pipiro + koks nors "neryškus" majonezas(man atrodo recepte helmans light). Kadangi įeina svogūnas, tai per naktį šaldytuve geriau nelaikyti smile.gif

aš darau labai panašiai, tik svogūno nededu(sakot tinka? g.gif ) arba dar vietoj saulėgrąžų naudoju graikiškus riešutus smile.gif
Atsakyti
Perskaiciau tema , taciau neradau salotu su liezuviu, o kaip tycia turiu issivirus kelis.
Gal pagelbetumete ax.gif ?
Papildyta:
Kelis receptus radau, va tik dabar blush2.gif
Atsakyti
Siūlau gaivias,sveikas salotėlias

Smulkia trintuve sutarkuojame morkas{4vnt}
pora antaninių obuolių, galvutė česnako{galima dėti ir mažiau,jeigu nemėgstate}
gera sauja migdolų{juos nuplikome,nuneriame odelę} sūris
Prieskoniai,balti pipirai,bazilikas,mairūnas,krapai,druskytė.
Paruoštas morkas užpilame graikinių riešutų aliejumi,išmaišome
Kapokle sukapojame nuvalytus migdolus,cesnaką sūrį.
Įberiame prieskonius
Sumaišome su morkomis ir paliekame,kad įsigertų aliejus į kitus produktus..

Atsakyti
Norėčiau pasiūlyti laaabai skanias salotas is knygos VEGETARIŠKI PATIEKALAI.
Čia originalus receptas:

SALOTOS SU KEPTA MOCARELA

Įvarių salotų (naudojau iceberg)
3 pomidorų
1 raudonojo svogūno
saujelės juodų alyvuogių
3-4 ritinėliai mocarelos
1 š miltų
1 kiaušinio
3 šaukštų džiūvesėlių (apvolioti)
alyvuogių aliejaus

PADAŽAS:

1 š skysto medaus
1 š sojų padažo
1 š citrinų sulčių
3 š alyvuogių aliejaus
1 š saldžiarūgščio padažo

Mocarelos ritinėlius supjaustyti griežineliais ir apvolioti miltuose, kiausinių plakinyje bei dziūvesėliuose. Keptuveje gerai įkatinti aliejų ir iš abiejų pusių apkepti mocarelą (kol gražiai apskrus).
Padažui skirtus produktus sumaišyti. I lėkštes sudėti pasmulkintas salotas, pjaustytus pomidorus, žiedais supjaustytą svogūną, alyvuoges, keptą mocarelą ir užpilti padažą.

KĄ AŠ DARIAU KITAIP: I salotas nedėjau svogūno, o padažą dariau iš 1 š skysto medaus + 1 š citrinų sulčių + 2 š alyvuogiu aliejaus + 1 š garstyčių + pipirų (šis padažas taip pat iš tos knygos, tik kitų salotų). Na, be galo skaniai gavosi, ryt jas vėl būtinai gaminsiu! Tikrai REKOMENDUOJU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latte..: 30 lapkričio 2010 - 19:20
QUOTE(latte.. @ 2010 11 30, 21:12)

Tikrai REKOMENDUOJU  4u.gif

Reikia isbandyti bigsmile.gif bigsmile.gif
Padaza tikriausiai reikia atskirai paduoti,nemaisyti su salotom?
Atsakyti
Padažiukas gaunasi toks skystas - juo reikėtų apšlakstyti salotas (kai jau viską sudėsite).
Atsakyti
QUOTE(latte.. @ 2010 11 30, 20:12)
Norėčiau pasiūlyti laaabai skanias salotas is knygos VEGETARIŠKI PATIEKALAI.
Čia originalus receptas:

SALOTOS SU KEPTA MOCARELA

Įvarių salotų (naudojau iceberg)
3 pomidorų
1 raudonojo svogūno
saujelės juodų alyvuogių
3-4 ritinėliai mocarelos
1 š miltų
1 kiaušinio
3 šaukštų džiūvesėlių (apvolioti)
alyvuogių aliejaus

PADAŽAS:

1 š skysto medaus
1 š sojų padažo
1 š citrinų sulčių
3 š alyvuogių aliejaus
1 š saldžiarūgščio padažo

    Mocarelos ritinėlius supjaustyti griežineliais ir apvolioti miltuose, kiausinių plakinyje bei dziūvesėliuose. Keptuveje gerai įkatinti aliejų ir iš abiejų pusių apkepti mocarelą (kol gražiai apskrus).
    Padažui skirtus produktus sumaišyti. I lėkštes sudėti pasmulkintas salotas, pjaustytus pomidorus, žiedais supjaustytą svogūną, alyvuoges, keptą mocarelą ir užpilti padažą.

KĄ AŠ DARIAU KITAIP: I salotas nedėjau svogūno, o padažą dariau iš 1 š skysto medaus + 1 š citrinų sulčių + 2 š alyvuogiu aliejaus + 1 š garstyčių + pipirų (šis padažas taip pat iš tos knygos, tik kitų salotų).  Na, be galo skaniai gavosi, ryt jas vėl būtinai gaminsiu! Tikrai REKOMENDUOJU  4u.gif


labai skanios salotos wub.gif
Atsakyti
Dave man anyta daug virtu dideliu raudonu pupeliu,kur jas panaudoti?Gal kas isnegintas paprastas salotas zino? rolleyes.gif ir galietu pasidalinti receptuku blush2.gif Tik nesiulikite ta su kepta duona ir suriu,jau atsibodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 12 gruodžio 2010 - 16:43
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 17:42)
Dave man anyta daug virtu dideliu raudonu pupeliu,kur jas panaudoti?Gal kas isnegintas paprastas salotas zino? rolleyes.gif ir galietu pasidalinti receptuku blush2.gif Tik nesiulikite ta su kepta duona ir suriu,jau atsibodo.



Na,niekas nieko kolkas nesiulote.Teko improvizuoti smile.gif Pakepinau du svogunus,baigiant kepti idejau pora saukstu pomidoro padazo,atskirai pakepinau sampinionus,kai svogunai ir grybai atveso,idejau pupeles,pjaustyto kubeliais saltai rukytos sonines ir pora saukstu majonezo.Visai skaniai gavosi rolleyes.gif

O is likusiu pupeliu ka paparyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 18:31)
Na,niekas nieko kolkas nesiulote.Teko improvizuoti smile.gif Pakepinau du svogunus,baigiant kepti idejau pora saukstu pomidoro padazo,atskirai pakepinau sampinionus,kai svogunai ir grybai atveso,idejau pupeles,pjaustyto kubeliais saltai rukytos sonines ir pora saukstu majonezo.Visai skaniai gavosi rolleyes.gif

O is likusiu pupeliu ka paparyti? g.gif


Jei megstat silke,tai skanu pupeliu salotos su silkem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 12 12, 18:42)
Dave man anyta daug virtu dideliu raudonu pupeliu,kur jas panaudoti?Gal kas isnegintas paprastas salotas zino? rolleyes.gif ir galietu pasidalinti receptuku blush2.gif Tik nesiulikite ta su kepta duona ir suriu,jau atsibodo.

galima misraine su virtais burokeliais, pupelem, marinuotais agurkais ir poru pasidaryt.
ar i cili troskini sunaudot 4u.gif
Atsakyti