Įkraunama...
Įkraunama...

Šventi vardai

QUOTE (Zanetux @ 2004 06 05, 10:01)
Man irgi tai idomu...
Ir gal kas zinot, kur galima pasiziuret sventu vardu sarasa, nes kiek zinau dabar galima patiems issirinkt sv varda, arba pasilikt savaji (ta prasme, duota).

maldaknygese kiek zinau buna visi sventi vardai surasyti,bet pagal ka pasirinkti?ar isirinkti graziausia ir viskas?
Atsakyti
Man atrodo, kad gali issirinkti graziausia. Mano vyro tevai yra pamaldus ir viena vakara labai norejo isgirsti kokius vardus esame isrinke. berniukui rinkom paprasta, bet pasirodo jis yra paminetas maldaknygej - vadinasi jis ir yra sventas. o kai pasakem kad mergaitei neturim svento vardo - tai uosviai pakiso maldaknyge.
Atsakyti
as rinkausi savo pupai kriksto varda is maldaknyges, pagal menesio diena. Ji gime vasario 13 , tai mociute atejus aplankyti musu, paskelbe ,kad sventas vardas bus Kotryna. As buvau patenkinta tokiu vardu , nes pries gimima norejo pavadinti taip savo dukrele.
Atsakyti
Mums rytoj krikstynos ir vardo antro neturesime, nes musu vardas ir taip - sventas, todel ir krikstys vardu Paulina smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaidaI: 05 birželio 2004 - 11:27
radau namie maldaknyge,tai spalio 17 dienos vardu neradau,labai blogai,kad toje knygoje vardai surasyti pagal abecele,ir prie vardo data,tai kol perziuriu,bet radau artimesnes datas,is ju man nei vienas vardas nepatinka.reiks turbut isrinkti kuris graziausiai skambes.
Atsakyti
Mes tai savaja krikstinome per Jonines- tai ir taip gavo kriksto varda Janina rolleyes.gif
Evitos vardadienio nera tai tegul bent antras buna valstybine svente smile.gif
Ir dar Janina- seneles( mano mamos garbei) wub.gif
Atsakyti
Pirmajam sunui daveme proprosenelio varda, kuris yra sventas -Izidorius, mano mociute labai tuo dziaugesi. O jauneli pries gimstant zadejom Jurgiu vadint, bet gimus kazkaip jam tas vardas nelabai lipo, tai tapo kriksto vardu
Atsakyti
Kai nuvažiavom į bažnyčią, net nebuvau sugalvojusi, kad reikės to antro vardo, nes buvo momentas, kai nereikėjo. Tai kai kunigas paklausė, pirmas galvon šovęs buvo mano mamos vardas Elena.
Jaučiat, kaip močiutė buvo pamalioninta, kai pirma anūkė iš bažnyčos grįžo ne tik kad šventa, bet dar ir jos vardą atsinešė biggrin.gif
Atsakyti
MANO ABU VAIKAI YRA PAKRIKSTYTI TOKIAIS VARDAIS KOKIUS TURI GEDMANTAS IR GEDVINAS - ŠVARNAS.... MAN TAIP PATINKA, O IR KUNIGAS PASITAIKE PROTINGAS, PASAKE, KAD NE VIENAS SVENTAS VARDAS NEATEJO IS NIEKUR, GAL IR MANO VAIKAI BUS PASKELBTI SVENTAISIAIS IR JU VARDAI BUS PRIPAZINTI SVENTAIS.... thumbup.gif
Atsakyti
O kaip berniukui sventa varda rasti?
Gal pasiulysit ka? Krikstysim tai gal rudeni, bet vistiek jau idomu tie vardeliai... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes kažkaip iš kart abu šventus uždėjom:) Bet gi daug yra Rokas, Matas, Paulius, Kasparas man atrodo irgi šventas.
Atsakyti
O Erikas ne sventas?
Kiek zinau Donatas sventas...
Atsakyti