Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(puppy- @ 2010 01 27, 18:47)
hm.. dekui uz info ziuresiu ieskosiu  smile.gif

nes praita vasara domejaus sake apie 300lt  kazi ar tiesa (liepos men)

o novature kuo anksciau tuo pigiau smile.gif mamai pirkau uz 600 lt pirmyn atgal cia jau nepigiausi...
Atsakyti
QUOTE(Daisy @ 2010 01 28, 09:46)
paskutines zinutes tokios i tema doh.gif
Gal paskaitykit pavadinima "Turkija", o ne "kaip tau sekasi" ar "rasau az"

Zmones issiilge vienas kito, susisiekti bando smile.gif

O kad butu i tema... Pats sau netiketai atradau, kad kainos pateikiamos Teztouro puslapyje skiriasi nuo kainu agenturu internetinese uzsakymo sistemose tarkim cia . Bent jau mane dominanciu atveju kaina skyresi ~200 litu agenturos puslapio naudai. Siaip galvoju, kad pabendravus su agentu gal dar pigiau butu ax.gif Ar ne, Udriau ? biggrin.gif Nors dar anksti kvarsinti agentu galvas. Sedim, laukiam daugiau pasiulymu is organizatoriu
Atsakyti
Gal kas buvot viešbutyje Miracle Resort Laroje? Labai domintų įspūdžiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 01 28, 12:31)
Zmones issiilge vienas kito, susisiekti bando smile.gif

O kad butu i tema... Pats sau netiketai atradau, kad kainos pateikiamos Teztouro puslapyje skiriasi nuo kainu agenturu internetinese uzsakymo sistemose tarkim cia . Bent jau mane dominanciu atveju kaina skyresi ~200 litu agenturos puslapio naudai. Siaip galvoju, kad pabendravus su agentu gal dar pigiau butu  ax.gif  Ar ne, Udriau ?  biggrin.gif  Nors dar anksti kvarsinti agentu galvas. Sedim, laukiam daugiau pasiulymu is organizatoriu

Ten duoda su maždaug 3% nuolada, bet manau asmeniškai tariantis visada galima susitarti geriau smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif nors pirma karta cia rasau, bet sia tema laaaabai daznai paskaitau, nes pirma karta zadu skristi i tokia kelione ax.gif patogiausia butu skristi kovo gale, bet kaip supratau tai dar ne sezonas ir salta yra geriausia butu skristi geguzes gale 4u.gif bet norejau jusu paklsusti kokia jusu nuomuone apie viesbuti RIXOS TEKIROVA 5* TURKIJA KEMERAS, nes nelabai randu jokiu atsiliepimu apie ji? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2010 01 28, 12:44)
bet norejau jusu paklsusti kokia jusu nuomuone apie viesbuti RIXOS TEKIROVA 5* TURKIJA KEMERAS, nes nelabai randu jokiu atsiliepimu apie ji? ax.gif  4u.gif

Atsiliepimai
angliskai:
http://www.tripadvis...nean_Coast.html

rusiskai:
http://www.tury.ru/hotels/11195.html
Atsakyti
QUOTE(puppy- @ 2010 01 27, 17:40)
kazi kiek kainuotu bilietas be draudimo,be hotel'io be nieko i Antalija i viena puse geguzes menesi (tiesioginis )

bent jau pernai tai buvo ivairios kainos sezono metu nuo 299Lt i viena puse (bet cia reikia nuolat sekt ir gaudyt tokius pasiulymus per koki agenta, kuris nuolat turi naujienas) iki 600Lt. O siaip tai kiek man teko pirkti palankiausia buvo is star1holidays. jie nekeicia kainu, viso sezono metu buvo pirmyn atgal 800Lt, i viena puse 450lt. ir jokia agentura negali keist kainos. kiek klausiau visur ta pati suma. o su novaturo ar tezturo kainomis agentuos pacios varijuoja uzsideda didesni ar mazesni %. ne sezono metu star1 buvo uzsikeles kainas, ypac pries naujuosius, bet dabar vel numuse iki sezoniniu kainu. matyt nera dideles paklausos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2010 01 28, 14:44)
sveiki 4u.gif  nors pirma karta cia rasau, bet sia tema laaaabai daznai paskaitau, nes pirma karta zadu skristi i tokia kelione ax.gif  patogiausia butu skristi kovo gale, bet kaip supratau tai dar ne sezonas ir salta yra geriausia butu skristi geguzes gale 4u.gif  bet norejau jusu paklsusti kokia jusu nuomuone apie viesbuti RIXOS TEKIROVA 5* TURKIJA KEMERAS, nes nelabai randu jokiu atsiliepimu apie ji? ax.gif  4u.gif


Shopaholic pernai buvo, tai pakomentuos. arba paieskok jos zinuciu pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 01 28, 15:57)
Shopaholic pernai buvo, tai pakomentuos. arba paieskok jos zinuciu pati  mirksiukas.gif

bet jin Beleke ne kemere buvo... dabar isvis galvoju ar Kemere yra Rixos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 01 28, 16:50)
bet jin Beleke ne kemere buvo... dabar isvis galvoju ar Kemere yra Rixos?  g.gif


o man susirode, kad tekirove doh.gif smile.gif

paciame kemere nera g.gif bet matai, juk ir raso,pavadinime, kad tekirove, o kemeras cia juk daznokai prie viesbuciu, kurie yra "kaimuose" priraso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 28 sausio 2010 - 15:03
QUOTE(Cobre @ 2010 01 28, 17:02)
o man susirode, kad tekirove  doh.gif  smile.gif

paciame kemere nera g.gif  bet matai, juk ir raso,pavadinime, kad tekirove, o kemeras cia juk daznokai prie viesbuciu, kurie yra "kaimuose" priraso.

oij net nedrystu gincytis, bet man atrodo jin buvo Beleke g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif gal kas buvote Turkija-Kemer KEMER RESORT HOTEL 5* ? kokie ispudziai? 4u.gif
Atsakyti