Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(INGRIDIK81 @ 2010 02 07, 14:00)
man  tik  atrodo  reikia  pirmam  puslapi  padaryti populiariu  vesbuciu  aprasyma,kas  patiko kas nelabai buvo.,nes  per  visa  tema  vargina  ieskoti  atsilepimus  apie  vesbucius,

nerealu, nes tada butu visa tema tik tu isrinktu pasisakymu, o ir kas juos rinktu, isivaizduojate, koks tai darbas? Pagaliau atsiliepimu apie konkrecius viesbucius pilnas internetas. Rusu puslapiuose tokiu apstu, o ir kitomis kalbomis nesunkiai rasite. tiesiog pasigooglinkite konkretu viesbuti. O siame forume jau reikia klausti tiesiogiai, gal atsiras, kas yra buve.

QUOTE(chanuma @ 2010 02 07, 14:31)
nu nezinau kodel daugelis kalba apie kosmines kainas. bet as turiu islikusi praitu metu kotaloga. ant vesbuciu yra kainos kur skaiciavau anais metais. tai su dabartinem nesiskiria. kainos panasios. geguzes galui. KEMER RESORT kainavo trim savaite 8000lt. siemet 7600lt. tai sakiciau atpigo 4u.gif

Kasmet juk buna viesbuciu, kuriems buna ismetamos kiek geresnes kainos mirksiukas.gif Kalba eina apie bendra tendencija, visumoje viesbuciai pabrange smile.gif Bent jau kol kas taip atrodo, realesne situacija bus matyt, kai imes kitu organizatoriu pasiulymus.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 02 07, 13:19)
Na, iki Kemero centro peskom nuo sio viesbucio gal kokios 7 min kelio  mirksiukas.gif personalas mums labai patiko - mieli vaikinukai, ypac jei duodi $, tai labai smagiai aptarnauja.  bigsmile.gif  daznokai vakarienes metu uzsuka viesbucio savininkas (jam priklauso 3 viesbuciai Kemere - Dragos, Pegasos ir Valeri), pasisnekuciuoja su lankytojais  thumbup.gif  Maistas man patiko, o MB nelabai, nes jau i kokia 3 diena pasiilgo lasiniu  biggrin.gif
Turbut kaip minusa Turkomanai pasakytu, kad siame viesbutyje nevyksta animaciju  unsure.gif  Tik kazkuri vakara (penktadieni ar sestadieni) buvo vietines reiksmes dainininkas, is kurio smagu pasijuokt buvo, bo zinomu dainu zodziu nelabai mokejo, tai dainavo mazdaug taip, kaip atsimena  biggrin.gif  Bet mums tu animaciju nelabai ir truko, nes mes vakarais siausdavom pasivaiksciot i centra, o grize ikaldavom dar alaus ir miegot  biggrin.gif
O bene pro daugumos kambariu langus matosi jura  thumbup.gif  Mes net papildomai $ nedavem geriasniam kambariui...
Kazkaip man like labai silti prisiminimai is sio viesbucio...  wub.gif  dabar planuoju antra kelione simet i Turkija (leksiu su mama, nes MB nepasiraso  blush2.gif ), tai nebezinau, ar vel noret miestely gyvent, ar nebutinai  g.gif  Laukiu Novaturo kainu rytoj ir tada jau pilnavertiskai rinksimes  thumbup.gif


SIRDINGAI DEKOJU,labai patiko jusu atsilepimai,manau kas nenori moketi daug sitas vesbutuka s pats tas,ant juros kranto,netoli iki miesto.super.
o jus per novatura uzsisakete? nes man rodos ir sofatravel ji siule.
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 02 07, 13:14)
yra tema apie viesbucius kurie geriausiai pritaikyti vaikams,ten ir kiti pliusai surasyti
http://www.supermama...howtopic=408923
Yra bendra 2009 metu fotoreportazu,kur apstu ir viesbuciu aprasymu ir foto
http://www.supermama...howtopic=468221

aisku as maciau ,bet man kaz ko truksta sioi temoi, g.gif
bet labai faina kad dalinasi merginos,man va jau atrase del mano vesbucio:)
Atsakyti
Drute klausiu cia o ne i AZ, nes gal kam irgi bus aktualu smile.gif Gal pakomentuotum turkisko telefono isankstinio mokejimo korteles ir ju kainas ? Pernai nuklausiau rusu Tezturo atstoves teigiamus atsiliepimus, bet jau viska pamirsau smile.gif
Tau paskambinti, kad atveziau duonos ir lasiniu, galiu ir is lietuvisko numerio, bet vis su Lietuva reikia susisiekti, tai susidaro sumele, gal su tuo isankstiniu butu pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 02 07, 19:49)
Drute klausiu cia o ne i  AZ, nes gal kam irgi bus aktualu smile.gif  Gal pakomentuotum turkisko telefono isankstinio mokejimo korteles ir ju kainas ?  Pernai nuklausiau rusu Tezturo atstoves teigiamus atsiliepimus, bet jau viska pamirsau smile.gif
Tau paskambinti, kad atveziau duonos ir lasiniu, galiu ir is lietuvisko numerio, bet vis su Lietuva reikia susisiekti, tai susidaro sumele, gal su tuo isankstiniu butu pigiau  blush2.gif


Zilvinai, siaip as ir pati naudojuosi isankstinio papildymo paslauga i Lietuva labai neskambinau is to nr tai nezinau kaip cia pigiau, bent jau as darau taip, kad man i LT numeri skambina, nes atsiliepti pigiau nei paciai paskambinti.

Perkant kortele reikia paso tai tikrai, tavo telefonas Turkijoje su turkiska kortele veiks 20 dienu, bet gal kai pirksi kokiam oro uoste ir karto atblokuos, bet gali priristie prie vieno turkisko numerio.

Papildymai paprastai ne taip kaip pas mus buna litais skaiciuojami, bet kontor (kreditukais), buna 100 kontor kokia 20 liru, ir tarifai.

Daugiau variantu manau rasi cia:
turkcell
o bet taciau tau rasydama atsakyma radau, kad galima uz 19 kurusu skambinti i uzsienio Vodafonus, kadangi bite LT yra vodafone, ko gero ieina, reikes daugiau pasiknisti ar nera kokios zvaigzdutes ir keista, bet angliskai neradau jokios info Turkijos Vodafone ...
ir dar Avea yra tinklas
avea puslapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drute: 07 vasario 2010 - 21:10
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 02 05, 15:44)
Nu jeigu jau net cia raso, kad nereikia, o cia musu nebera, tai gal nebereketuoja. Paklausim pirmu grizusiu ankstyva pavasari  mirksiukas.gif

Tai kad aš ir būsiu grįžusi ankstyvą pavasarį, dar prieš visas grupes. Užtat ir rūpinuos, kaip čia elgtis reiks, nes nebus iš ko nusižiūrėt biggrin.gif

Nu dar pakartosiu klausimą, gal Drute žinos: ar tebeliepia mums, t. y. lietuviams, oro uostuose už vizas susimokėt?
Atsakyti
O iš taksofono į Teo nebūtų pigiau nei su mobiliais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2010 02 07, 21:12)
Tai kad aš ir būsiu grįžusi ankstyvą pavasarį, dar prieš visas grupes. Užtat ir rūpinuos, kaip čia elgtis reiks, nes nebus iš ko nusižiūrėt biggrin.gif

Nu dar pakartosiu klausimą, gal Drute žinos: ar tebeliepia mums, t. y. lietuviams, oro uostuose už vizas susimokėt?


nors neseniai pati parskridau, prisipazinsiu nesu tikra, bet jau kiek girdejau is neseniai skridusiu nereikalavo, o as praejau pasu kontrole kur turkams skirta, nes kitu pilieciu eiles buvo nuobodziai ilgos, tai vyras praejo, paklause ar mane priims, prieme, paziurejo leidima gyventi ir viskas... jei butu reikeje vizos ko gero butu nepraleide taip... tai nesu visiskai tikra...
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 02 07, 21:07)
Zilvinai, siaip as ir pati naudojuosi isankstinio papildymo paslauga


Supratau, kad reikia pasinagrineti, bet itin nesutaupysiu smile.gif Na, skant ne karve kainuoja tie skambuciai smile.gif

QUOTE(Savūnė @ 2010 02 07, 21:12)
Tai kad aš ir būsiu grįžusi ankstyvą pavasarį, dar prieš visas grupes.


Tai labai lauksim tavo sugrizimo ir svaraus nuo vizos paso biggrin.gif

QUOTE(AŠA @ 2010 02 07, 21:13)
O iš taksofono į Teo nebūtų pigiau nei su mobiliais g.gif


Siemet nusimato toks viesbutis, kad uz jo tvoros nebus ne tik taksofono, bet ir nieko panasaus i Lara t.y. juodosios skyles lotuliukas.gif
Kita vertus kai uzsisakysim viesbuti, parasysiu jam del WiFi nemokamo interneto. Imsim kompa, jeigu veiks Skypas, tai bus galima su Tevyne susirasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 02 07, 21:17)
nors neseniai pati parskridau, prisipazinsiu nesu tikra, bet jau kiek girdejau is neseniai skridusiu nereikalavo, o as praejau pasu kontrole kur turkams skirta, nes kitu pilieciu eiles buvo nuobodziai ilgos, tai vyras praejo, paklause ar mane priims, prieme, paziurejo leidima gyventi ir viskas... jei butu reikeje vizos ko gero butu nepraleide taip... tai nesu visiskai tikra...

Bet tai jei tu turi leidimą gyventi, tavo viza ir taip buvo ne turistinė, o daugkartinė?
Aš kažkaip irgi noriu tikėti, kad per tiek laiko jau viską išsiaiškino ir jokių nesusipratimų nebebūna.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2010 02 07, 21:56)
Bet tai jei tu turi leidimą gyventi, tavo viza ir taip buvo ne turistinė, o daugkartinė?
Aš kažkaip irgi noriu tikėti, kad per tiek laiko jau viską išsiaiškino ir jokių nesusipratimų nebebūna.

drinks_cheers.gif

vizos as kaip jau ir neturiu, turiu leidima gyventi dviemsetams... ivaziavau su turistine ir nuejau tvarkytis dokumenty leidimui gyventi... vizai pasibaigus isigaliojo leidimas gyventi, tai as tokiu jau nebe turistiniu statusu keliavau, bet kazkas minejo, kad jau tvarkingai ivaziavo be jokiu lipduku, tiesa Stambule smile.gif matysim kaip su Antalija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 02 07, 15:07)
Bent jau kol kas taip atrodo, realesne situacija bus matyt, kai imes kitu organizatoriu pasiulymus.

o kas pagal jus paprango kuri kotegorija, bent jau 5* tikrai nematau riskaus bargimo. nors daug kas dar kainu neduoda.
Atsakyti
QUOTE(chanuma @ 2010 02 07, 22:49)
o kas pagal jus paprango kuri kotegorija, bent jau 5* tikrai nematau riskaus bargimo. nors daug kas dar kainu neduoda.

Pasiemiau siemetini kataloga ir pernykscia. Prie viesbuciu yra kaina "nuo..." Kemer resort hotel 5* brangesnis 70 litų. Nepamenu viesbucio pavadinimo, bet jo kaina "nuo..." nevirsyjo 2000 litu, tai jis siemetiniame kataloge brangesnis 200 litu.
Atrodo nedaug, bet tai maziausios kainos, esu tikras, kad isibegejant sezonui, kainu skirtumas bus didesnis. O kai dar padaugini is asmenu seimoje skaiciaus...
Atsakyti