Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 3

kokio maždaug dydzio tavo pledukas su zuikuciais gavosi? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 10 17, 14:39)
o bumbuliukus dariau taip - su vaseliu perveriau kelis siulus ties ta vieta kur noriu nosytes ir pratempiu darau ant vaselio uzmetima, po to vel perveriu ir vel pratempiu ir taip daug kartu korgaunasi pakankamas bumbuliukas ir po to per visus tuos istraukiu aki, nukerpu siula ir is blogosios puses likusias siulu "uodegytes" gerai pritvirtintu perverdama per nerini daug kartu.

Aciu uz ideja aciuks.gif Kai gris upas, reiks issitraukt is stalciaus ir pabandyt ka nors tokio padaryt. Nes kol kas tai numeciau iki geresniu laiku ir issitraukiau virbalus biggrin.gif

O del skalbimo, man ir del priklijuojamu akyciu klausimu kyla, ar nenukris jos g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Neriu draugės mergytei pleduką dovanų, turiu 400 g. siūlų ir bijau, kad ar nebus man jų per mažai? unsure.gif nersiu kvadračiukais, o jie bus apnerti taip kad gautusi raukinukai smile.gif praeitoj temelei viena mamyte panasu nere 4u.gif
Atsakyti
Dar ir nuo metražo bei rašto priklauso smile.gif Galiausiai, dydį pasikoreguosi pagal siūlų kiekį smile.gif

Aš šiam pledukui sunaudojau nepilnus 400 g. (atsiprašau, kad dar su siūlais, nes numezgus dar vasarą, bet tik šnd prisėdau vėžliuko žingsneliu kraštuką apnėrinėt)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na noreciau 160/60 ax.gif
Atsakyti
160? O kam tokio ilgo? Lovelės standartiškai 120 cm smile.gif
Maniškio išmatavimai maždaug 80 * 105 cm smile.gif
Atsakyti
idedu ideju gal kam pravers
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 18, 21:39)
Dar ir nuo metražo bei rašto priklauso smile.gif Galiausiai, dydį pasikoreguosi pagal siūlų kiekį smile.gif

Aš šiam pledukui sunaudojau nepilnus 400 g. (atsiprašau, kad dar su siūlais, nes numezgus dar vasarą, bet tik šnd prisėdau vėžliuko žingsneliu kraštuką apnėrinėt)

user posted image

user posted image


sveikos, sia pleduko ideja ir as "pasiskolinau" is Jusu 4u.gif tik nemoku foto ideti blush2.gif labai greitai narpliojasi ir labai grazus... o dabar ieskau , ka nors ziemiskesnio..
Atsakyti
Aš pati ją iš kitos mamos skolinausi 4u.gif
Smagu, kad abi pusės vienodos thumbup.gif

Nuotraukas keliu per www.keep4u.ru arba per www.radikal.ru. Automatiškai sumažina iki reikia mo dydžio. Kopijuoti reiki tą nuorodą, kur parašyta: kartinka v tekstie.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 19, 13:33)
Aš pati ją iš kitos mamos skolinausi  4u.gif
Smagu, kad abi pusės vienodos  thumbup.gif

Nuotraukas keliu per www.keep4u.ru arba per www.radikal.ru. Automatiškai sumažina iki reikia mo dydžio. Kopijuoti reiki tą nuorodą, kur parašyta: kartinka v tekstie.



Aciu uz pamokymus 4u.gif Bandau:
user posted image

P.S. atsiprasau uz nekokybiska nuotrauka, skubejau ismokti ideti nuotrauka, tai pirma pasitaikiusia ir emiau blush2.gif
Atsakyti
Ir vėl gražių darbelių užderėjo. Aš narplioju savo pleduką, bet nelabai greit narpliojasi.
Atsakyti
Liurga labai "siltai" ir "jaukiai" natrodo pledukas smile.gif
Atsakyti