Įkraunama...
Įkraunama...

"Happy Hippo" mažųjų talentų konkursas!

vaje koks fainas konkursas.
Taisyklės nuotraukoms tos pačios galioja, kaip visiems konkursams? Gal kokių pakeitimų bus, jei konkursas sponsorių. Gal tarkim galima kelti koliažą iš kelių foto, kur darbelio procesas užfiksuotas būtų ir pats darbelis?

Ir įdomu, ar tikrai viskas turi būti padaryta paties vaiko? Na vistiek mamos padeda, mažesniems ypač. Tarkim prieš metus iškirpdavau sūnui įvairias figūrėles, o jis klijuodavo, komponuodavo. Tai šiam konkursui jau nebetiktų tokie darbai, nes su pagalba padaryta?
Ačiū, Ruste, iš anksto už atsakymus.

Manau sudalyvausim smile.gif

p.s. avataro nekeisiu, tad ir nedalyvausim su tuo darbeliu. Bet mano trimetukas piešė smile.gif mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 16 spalio 2009 - 14:55
QUOTE(Noelle @ 2009 10 16, 15:53)
vaje koks fainas konkursas.
Taisyklės nuotraukoms tos pačios galioja, kaip visiems konkursams? Gal kokių pakeitimų bus, jei konkursas sponsorių. Gal tarkim galima kelti koliažą iš kelių foto, kur darbelio procesas užfiksuotas būtų ir pats darbelis?

Ir įdomu, ar tikrai viskas turi būti padaryta paties vaiko? Na vistiek mamos padeda, mažesniems ypač. Tarkim prieš metus iškirpdavau sūnui įvairias figūrėles, o jis klijuodavo, komponuodavo. Tai šiam konkursui jau nebetiktų tokie darbai, nes su pagalba padaryta?
Ačiū, Ruste, iš anksto už atsakymus.

Manau sudalyvausim  smile.gif

p.s. avataro nekeisiu, tad ir nedalyvausim su tuo darbeliu. Bet mano trimetukas piešė  smile.gif  mane.

taisyklės galioja tos pačios kaip visada.

na kiek padės mama tai nėra gi baisu, jie vaikutis dar nelabai moka naudotis žirklėmis, bet puikiai moka priklijuoti iškirptas detale į aplikaciją wink.gif
tokia pagalba tai visai leistina.

neturi būti 3 metų vaiko aukštos klasės grafikos darbas ir pan.

manau jie bus vaikas ir procesas bus daug įdomiau, nors tvirtinsim ir tik darbelių nuotraukas.

aišku geriausia būtų, kad nuotraukoje pavaizduotas darbelis nekeltų abejonių, kad čia darė pats vaikas.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 10 16, 12:02)
pagal bendrąsias taisykles vaikas skaitomas maždaug iki 12 metų.

nors pilnametystė tai 18kos būna... g.gif

nemanau, kad čia labai su paaugliais kas dalyvaus, Kinderiai gi mažiukams.


O, tai mano dičkei dar 12-ka, reikia skubėt, kol 13 nesuėjo thumbup.gif lotuliukas.gif

Beje, o galima dalyvauti su seniau, kai vaikas buvo mažesnis, darytais darbeliais?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2009 10 16, 16:19)
O, tai mano dičkei dar 12-ka, reikia skubėt, kol 13 nesuėjo  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Beje, o galima dalyvauti su seniau, kai vaikas buvo mažesnis, darytais darbeliais?

manau kad su mažesnio vaiko darytais darbeliais būtų dar geriau dalyvauti ,nei dičkės.

bet konkurso skelbėjai nenurodė amžiaus.
tai gal ir 12 metų vaiko tiktų talentas, o gal ji kažką moka neeilinio pagal savo amžių.
Atsakyti
pagal 'bendrąsias taisykles' - vaikas yra iki 18 metų. iki dvylikos yra mažametis, bet ir tai praktiškai tik baudžiamojoje teisėje, o ne mistinėse 'bendrosiose taisyklėse'. jei konkursų taisyklėse nenurodyta manau nereikėtų jų kurti ir juolab sugalvoti kokio amžiaus yra 'vaikas', juolab už rėmėjus, kurie to nenurodė rolleyes.gif
Atsakyti
Mano dukra dailininke,lanko Vienozinskio dailes mokykla,2 kl.,13 metu jai 4u.gif
tai jos piesinius ne palyginsi su piesiniais vaiku nuo 1 metu iki 10 metu .Taigi manau kad turi buti kazkokia amziaus riba siame konkurse ,mazdaug iki 7m. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 16 spalio 2009 - 16:05
Nesamonė būtų, kad būtų ribojamas amžius. Aš tik prie konkurso sąlygų parašyčiau, kad būtina paminėt pavadinime, kokio amžiaus vaikučios darbas eksponuojamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 16 spalio 2009 - 16:12
QUOTE(Stebukle @ 2009 10 16, 17:11)
Nesamone butu kad butu ribojasmas amzius. Aš tik prie konkurso sąlygų parašyčiau, kad būtina paminėt pavadinime, kokio amžiaus vaikučios darbas eksponuojamas.


Va, čia tai pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
na amžiaus riba tai gal ir nereikalinga. Bet konkurso pavadinimas lig ir bando ją brėžti "mažųjų talentų konkursas", o aprašyme minimas sumaniausias, talentingiausias mažylis.
Nors kitavertus, ir mane dar mama prieš porą metų mažyle pavadino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 16 spalio 2009 - 16:16
QUOTE(Stebukle @ 2009 10 16, 17:11)
kad būtina paminėt pavadinime, kokio amžiaus vaikučios darbas eksponuojamas.
Sutinku drinks_cheers.gif
QUOTE(Noelle @ 2009 10 16, 17:16)
Bet konkurso pavadinimas lig ir bando ją brėžti "mažųjų talentų konkursas",
taip taip "mažųjų iki 7 metu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 10 16, 17:16)
mane dar mama prieš porą metų mažyle pavadino  smile.gif

tai reiškia gali dalyvaut su savo darbeliais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 10 16, 15:23)
tai reiškia gali dalyvaut su savo darbeliais  bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 16 spalio 2009 - 16:25