Įkraunama...
Įkraunama...

"Happy Hippo" mažųjų talentų konkursas!

QUOTE(Papugele @ 2009 11 23, 21:18)
Apie kitą biggrin.gif



QUOTE(l'eau @ 2009 11 23, 21:46)
'mažųjų valgytojų'. dabar gražių nuotraukų kažin ar bus, spėju vien išsiterlioję mažyliai irnesakyk.gif

blink.gif blink.gif kur jis yra nesuprantu? nieko man nerodo prie konkursų subforumo blink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 24 lapkričio 2009 - 00:34
QUOTE(grange @ 2009 11 23, 23:32)
blink.gif  blink.gif  kur jis yra nesuprantu? nieko man nerodo prie konkursų subforumo  blink.gif

user posted image

Prie "Fotokonkursai" yra.Spausk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexso: 24 lapkričio 2009 - 10:24
nėra pas mane tokio unsure.gif kažkokia mistika
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2009 11 23, 22:15)
Va, naują konkursą jau šiandien paskelbė, o apie šito dovanėles tylu ramu g.gif  g.gif

dėl nugalėtų aš irgi nieko nežinau, neinformavo kas kiek ko laimėjo.
parašysiu jiem emeilą.

**********
užsakomųjų konkursų su rėmėjais aš neskelbiu, juos įdeda kiti žmonės, todėl apie naujus konkursus aš taip pat dar nieko nežinau.
bus informacija, aš ją parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 11 24, 10:12)

užsakomųjų konkursų su rėmėjais aš neskelbiu, juos įdeda kiti žmonės, todėl apie naujus konkursus aš taip pat dar nieko nežinau.
bus informacija, aš ją parašysiu.

tai greičiausiai išėmė ar ką, nebent užslapstintas doh.gif
Atsakyti
Na ir man jau nuo vakar rodo naują konkursą. smile.gif

user posted image

O tema aptarinėjimams bus, kaip supratau, tuomet, kai Rustė gaus informaciją. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 24 lapkričio 2009 - 11:23
nu užsibiesinau dėl to naujo konkurso, nes dabar paliko bais įdomu, kodėl visos mato, o pas mane nėr doh.gif arba jau totaliai akla palikau.
ar gali padaryt print screeną,kurioj vietoj pas tave yra tas spausk? kad pamatytum konkursą g.gif
Papildyta:
o dar, paliko įdomu, kaip pasiskirsto foto, pvz. kai yra vienodai po 5 balsus? pirmumas eina toms, kurios anksčiau įdėtos? ar pagal kažką kitą?
Atsakyti
grange, bandyk per kitą naršyklę jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2009 11 24, 11:21)
Na ir man jau nuo vakar rodo naują konkursą. smile.gif

user posted image

O tema aptarinėjimams bus, kaip supratau, tuomet, kai Rustė gaus informaciją.  smile.gif


nerodo mozilla.
temas aptarimui atidarau aš wink.gif info matau tie pat kiek jūs.
QUOTE(grange @ 2009 11 24, 11:46)
nu užsibiesinau dėl to naujo konkurso, nes dabar paliko bais įdomu, kodėl visos mato, o pas mane nėr  doh.gif  arba jau totaliai akla palikau.
ar gali padaryt print screeną,kurioj vietoj pas tave yra tas spausk? kad pamatytum konkursą  g.gif
Papildyta:
o dar, paliko įdomu, kaip pasiskirsto foto, pvz. kai yra vienodai po 5 balsus? pirmumas eina toms, kurios anksčiau įdėtos? ar pagal kažką kitą?


QUOTE(HappyAngel @ 2009 11 24, 12:02)
grange, bandyk per kitą naršyklę jungtis 4u.gif

va atsakymas - kita naršyklė wink.gif
------------
balsai visi 5 yra visiškai vienodi, nesvarbu kuris bus duotas pirmas, kuris paskutinis.,
laimi foto apskritai surinkusi daugiausiai.
net jei ir už ją paskutinę visi balsavo.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 11 24, 11:05)
nerodo mozilla.
temas aptarimui atidarau aš wink.gif info matau tie pat kiek jūs.
va atsakymas - kita naršyklė wink.gif
------------
balsai visi 5 yra visiškai vienodi, nesvarbu kuris bus duotas pirmas, kuris paskutinis.,
laimi foto apskritai surinkusi daugiausiai.
net jei ir už ją paskutinę visi balsavo.

ak vat kame bėda doh.gif

nea, biški ne tą turėjau omeny..
pvz įsivaizduokim 3 vieta turi 42 balsus. tiek pat balsų ,kiek foto trečioj vietoj, yra surinkę ir daugiau nuotraukų. tai kaip pasiskirsto,kad būtent šita, užima 3 vietą, o ne ta,kuri yra 4 vietoj, bet turi tiek pat balsų - 42.

kas pirma, aiškku.

ar kad ir šio konkurso pvz. jei yra iš vis 45 priziukai, tai jau skaičiuojant nuo pirmos, 45 foto, 45 oji turi kažkiek balsų, nežinau neskaičiavau kas kiek gaunas, bet gal ir 46 ir 47 toji turi tiek pat gavę, sakykim po 2 balsus, tai kaip jos persimėto,kuri eina pirma,kuri paskutinė, surinkusi tiek pat balsų. nes jei klausimas eina apie kažkokį laimėjimą,tai paliko įdomu,kaip skirstosi,ar kompiuteris permeto tiesiog ar pagal tai,kada atsiųsta foto?

nu gal aiškiai parašiau
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 11 24, 13:57)
ak vat kame bėda  doh.gif

nea, biški ne tą turėjau omeny..
pvz įsivaizduokim 3 vieta turi 42 balsus. tiek pat balsų ,kiek foto trečioj vietoj, yra surinkę ir daugiau nuotraukų. tai kaip pasiskirsto,kad būtent šita, užima 3 vietą, o ne ta,kuri yra 4 vietoj, bet turi tiek pat balsų - 42.

kas pirma, aiškku.

ar kad ir šio konkurso pvz. jei yra iš vis 45 priziukai, tai jau skaičiuojant nuo pirmos, 45 foto, 45 oji turi kažkiek balsų, nežinau neskaičiavau kas kiek gaunas, bet gal ir 46 ir 47 toji turi tiek pat gavę, sakykim po 2 balsus, tai kaip jos persimėto,kuri eina pirma,kuri paskutinė, surinkusi tiek pat balsų. nes jei klausimas eina apie kažkokį laimėjimą,tai paliko įdomu,kaip skirstosi,ar kompiuteris permeto tiesiog ar pagal tai,kada atsiųsta foto?

nu gal aiškiai parašiau

jei dvi nuotraukos, turinčios vienodus kiekius balsų užima prizinę vietą, laimi ta, kuri buvo į konkursą atsiųsta anksčiau.

šio konkurso metu nežinau kaip bus, čia rėmėjai spręs.
Atsakyti
Na bet ot kokie tie, "kinder'iai" prisireklamavo, o dovanų duot nenori lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raspberry: 25 lapkričio 2009 - 10:37