Įkraunama...
Įkraunama...

Mokymasis vairuoti savarankiškai - Vilnius

QUOTE(Nataliukė @ 2006 12 02, 12:34)
Kažką girdėjau apie Liepkalnį... ? BEt tiksliai nžn. O ar galima tose aikštelėse ne su instruktoriumi, o paprasta mašina važinėtis? Pvz, kad vyras mane pamokitų. Kiek žinau, pagal taisykles tai neturi teisės, bet gal kaip nors neoficialiai galima susitarti?


Visas aikšteles reguliariai aplanko žalieji tarakonai, tad atsargiai. Bauda nuo 150 iki 300Lt. be instruktoriaus.
Atsakyti
Jo dėl mentų tai žinau...
Šendien buvom nuvarė į tą už saulietekio doh.gif , maža to, kad mašina vyro didelė - Audi A6, o instruktoriaus Opel Astra, dar gražiau, kad pas mūs benzinas, o trečia, kas manę visiškai išmušė iš viežių, kad pedalus vos vos pasiekiau, o kai atgal reikia žiurėti apsisukant ar parkojantis, visai nepasėkiu beveik doh.gif , kaip susinėrvinau jop tv mat....... wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2006 12 02, 18:20)
Jo dėl mentų tai žinau...
Šendien buvom nuvarė į tą už saulietekio  doh.gif , maža to, kad mašina vyro didelė - Audi A6, o instruktoriaus Opel Astra, dar gražiau, kad pas mūs benzinas, o trečia, kas manę visiškai išmušė iš viežių, kad pedalus vos vos pasiekiau, o kai atgal reikia žiurėti apsisukant ar parkojantis, visai nepasėkiu beveik doh.gif , kaip susinėrvinau jop tv mat....... wacko.gif

lotuliukas.gif Nesinervink šitaip... Aš atsimenu kai su benzinine aukštelėj ką nors bandydavau padaryt, tai arba garsas koks nerealus grrr gaudavosi ir nė iš vietos, arba užgesdavau lotuliukas.gif Tai ir dabar bijočiau prie benzininės sėst lotuliukas.gif
O su pedalais tai nesupratau bajerio - ką, sėdynė neprisitraukia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 12 03, 14:58)
lotuliukas.gif Nesinervink šitaip... Aš atsimenu kai su benzinine aukštelėj ką nors bandydavau padaryt, tai arba garsas koks nerealus grrr gaudavosi ir nė iš vietos, arba užgesdavau  lotuliukas.gif Tai ir dabar bijočiau prie benzininės sėst  lotuliukas.gif
O su pedalais tai nesupratau bajerio - ką, sėdynė neprisitraukia?  g.gif


Prisitraukia, bet vakar gal normaliai jos nepakėliau, šendien važiavau pas tėvus tai daug maž, bet šiaip aikštelėje tai nerealu su tokia mašina man pasimokyti. Tikiosi užteks man dar dvejų pamokų... Nes trečiadienį man dydčioji diena biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, siaulietes, gal galit apsviesti, kokia padetis yra Siauliuose? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 28 sausio 2009 - 13:26
Neradau tokios temos. Pasidalinkite patirtimi.
Domina mokymasis aiksteleje savarankiskai. Ar yra Vilniuje tokiu aiksteliu, kokios kainos?

Taip pat idomu ar vazinejate su artimaisiais besimokydamos vairuoti? Ar yra kokie nors nustatyti reikalavimai norint tai daryti?

Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2009 10 16, 12:00)
Neradau tokios temos. Pasidalinkite patirtimi.
Domina mokymasis aiksteleje savarankiskai. Ar yra Vilniuje tokiu aiksteliu, kokios kainos?

Taip pat idomu ar vazinejate su artimaisiais besimokydamos vairuoti? Ar yra kokie nors nustatyti reikalavimai norint tai daryti?

kadangi nesu vilniete,tai apie aiksteles nieko nepasakysiu,bet del mokymosi su artimaisiais,t.y tik su seimos nariais galima turint vairavimo mokyklos baigimo pazymejima,ten aisku sveikatos pazymejima,ir reikia "M" raide uzsiklijuot ant masinos.bet mokyti tik gali tevas vyras,brolis,sese,mama.ta prasme jokie ten dedes ar tetos.ir vaziuojant su vyru girdejau kad reikia santuokos liudijima turet.as tai del viso pikto veziojuos.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 10 16, 15:27)
kadangi nesu vilniete,tai apie aiksteles nieko nepasakysiu,bet del mokymosi su artimaisiais,t.y tik su seimos nariais galima turint vairavimo mokyklos baigimo pazymejima,ten aisku sveikatos pazymejima,ir reikia "M" raide uzsiklijuot ant masinos.bet mokyti tik gali tevas vyras,brolis,sese,mama.ta prasme jokie ten dedes ar tetos.ir vaziuojant su vyru girdejau kad reikia santuokos liudijima turet.as tai del viso pikto veziojuos.

man pries kelias dienas vairavimo mokykloj ta pati sake! thumbup.gif
Atsakyti
Tai aiksteliu Vilniuj niekas nezinote?
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2009 10 22, 12:04)
Tai aiksteliu Vilniuj niekas nezinote?

Plytinės gatvėje
Atsakyti
nelabai yra tokiu cool.gif
Atsakyti
yra yra! nuo senu senoves ta aikstele uz sauletekio link dvarcioni po desine
Atsakyti