Įkraunama...
Įkraunama...

Šąla kojytės

Neziuriu i prekes zenkla, kai perku. Perkam , kad butu vaikui patogu. Kol kas atrodo viskas tvarkoj su kojom biggrin.gif
Atsakyti
musu zieminiai batukai SANTEC firmos, nebrangus. laaabai patenkinti esam, kojytes visada siltos, dedu tik plonesne vilnone kojinyte.
user posted image
user posted image

Atsakyti
Pas mus irgi batukai su kailiuku ir didoki, tai kojytes daznai sala, bet kai apmaunu dar siltas vilnones kojinytes, parejus namo kojytes net siltos buna smile.gif
Atsakyti
Dabar turiu nupirkusi net dvie dydziais per didelius batukus, nes i mazesnius su vilnone kojinyte paprasciausiai neikisame... schmoll.gif. Is ilgio butu geri ar net didoki, bet per ciurnyte ir blauzdyte neimanoma ikisti ar uztraukti. O kojytes daznai buna saltos... verysad.gif
Atsakyti
Pirkome mažiui žieminius Bartek'o batukus, su natūraliu kailiu...bet, pasirodo, nekokybiškus... verysad.gif Perskaičius šią temą, supratau, kad ne viena aš buvau reklamos auka. Kad ir labai brangūs - nebūtinai tinkami dėvėti batai... Vaiko kojos šąla, nepaisant to, kad pirkome beveik dviem dydžiais didesnius, kad tik galėtų su vilnonėmis kojinytėmis juos avėti. Net ir trumpai pabuvęs lauke, vaikas grįžta namo šiltomis rankomis (dvigubos pirštinės), bet su ledinėmis kojomis. Gal galėtų patarti tos mamytės, kurios savo vaikams pirko, kad ir ne tokius brangius batukus, bet tinkamus dėvėti šaltą žiemą 4u.gif
Atsakyti
nieko neturiu pries garsiu firmu gaminius, bet dziaugiuosi kad si rudeni nusipirkom ,,paprastus" batukus. pirkau turguje, uz 60Lt, grynos odos, tik kailis dirbtinis, bet dar nei karto dukrytes koju saltu neradau, o i lauka beveik kasdien einam, jei dar vilnones kojines apsimaunam tai net sukaista kojos...
Atsakyti
Dazniau susalam rankas, o koju beveik ne, nes batukai su naturaliu kailiuku ir dar kojines ziema aunu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilcia @ 2009 02 06, 00:30)
Pirkome mažiui žieminius Bartek'o batukus, su natūraliu kailiu...bet, pasirodo, nekokybiškus... verysad.gif Perskaičius šią temą, supratau, kad ne viena aš buvau reklamos auka. Kad ir labai brangūs - nebūtinai tinkami dėvėti batai... Vaiko kojos šąla, nepaisant to, kad pirkome beveik dviem dydžiais didesnius, kad tik galėtų su vilnonėmis kojinytėmis juos avėti. Net ir trumpai pabuvęs lauke, vaikas grįžta namo šiltomis rankomis (dvigubos pirštinės), bet su ledinėmis kojomis. Gal galėtų patarti tos mamytės, kurios savo vaikams pirko, kad ir ne tokius brangius batukus, bet tinkamus dėvėti šaltą žiemą 4u.gif




pas mus ir ta pati problemele,su bartekais ,visa ziema pareidavom su saltom kojytem,nors ir su vilnomem kojnytem doh.gif
ir mes noretume patarimo,kokius batukus geriau pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilcia @ 2009 02 06, 00:30)
Pirkome mažiui žieminius Bartek'o batukus, su natūraliu kailiu...bet, pasirodo, nekokybiškus... verysad.gif Perskaičius šią temą, supratau, kad ne viena aš buvau reklamos auka. Kad ir labai brangūs - nebūtinai tinkami dėvėti batai... Vaiko kojos šąla, nepaisant to, kad pirkome beveik dviem dydžiais didesnius, kad tik galėtų su vilnonėmis kojinytėmis juos avėti. Net ir trumpai pabuvęs lauke, vaikas grįžta namo šiltomis rankomis (dvigubos pirštinės), bet su ledinėmis kojomis. Gal galėtų patarti tos mamytės, kurios savo vaikams pirko, kad ir ne tokius brangius batukus, bet tinkamus dėvėti šaltą žiemą 4u.gif



Mums irgi buvo tokia pat problema, ir su frotine pedkelne+vilnone kojinyte, vistiek pareidavom saltom kojom doh.gif , bet nupirkau (nebenorejau saldyti vaiko) kitus zymiai pigesnius batus (irgi lenkiskus tik kt firmos Santek ar pan), na ir ka - ogi kojyte visad silta thumbup.gif , taip, kad Bartekams (butent zieminukams) parodeme ate. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums tai visai nesvarbu kokios firmos batai, vistiek kojytes sala. As esu saltakoja, tai gal ir maziui bus taip g.gif
Atsakyti
Pas mano abu vaikau irgi kojos ir rankos dažniausiai buna šaltos grįžus iš lauko žiemą, nesvarbu kokius batus ir kiek kojinių prisiautume. Čia turbūt įtakos turi kraujo apytaka. g.gif
Atsakyti
praeita ziema savo pusantru metuku dukrytei pirkau Bartekus ir jokiu problemu nebuvo, o dedavau tik viena kojinyte, net nelabai stora ir kojos vistiek siltos buvo, bet vat patariau siais metais pusseserei siuos batukus, nusipirko ir ka jau dabar pabuvus lauke saltom kojom vaikas grizta, nors ir dejo vilnones kojines, tai kas ziema bus doh.gif , as pati dukrytei nupirkau zieminius croksus, nes labai dziaugemes vasariniais tai susigundziau ir zieminukais, pokolkas tik su viena kojine dar nesalam, ziuresim kaip ziema bus..... g.gif
Atsakyti