Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

QUOTE(Eufforija @ 2015 03 13, 16:48)
aciu lb uz atsakyma. o sakykit, temperature numusinejot kas kart kai pakildavo? man lb baisu su tuom paracetamolio zvakem, kad kepenim nepakenkt. per para 3 sunaudojom, kaip ir leidziama doze bet ka daryt kai vel pakils? kas kart musti?

atsiprašau, tik dabar pamačiau Jūsų žinutę 4u.gif temperatūrą numušinėjom paracetamolio žvakutėm dienos metu kaitaliojant su Ibustar geriamąja suspencija (ji greičiau ir ilgesniam laikui suveikdavo), taip išvengdavom nuolatinio žvakučių ,,kaišaliojimo". Paprašykit vaistinėje, tikrai duos kokių geriamų vaistukų 4u.gif Aš mušdavau temperatūrą, nes maniškis jos visiškai ,,neperneša", tik kaip minėjau kaitaliodavau su geriamais vaistukais.
Linkim kuo greičiau pasveikti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 14 kovo 2015 - 17:40
QUOTE(katanelis @ 2015 03 14, 18:30)
atsiprašau, tik dabar pamačiau Jūsų žinutę 4u.gif temperatūrą numušinėjom paracetamolio žvakutėm dienos metu kaitaliojant su Ibustar geriamąja suspencija (ji greičiau ir ilgesniam laikui suveikdavo), taip išvengdavom nuolatinio žvakučių ,,kaišaliojimo". Paprašykit vaistinėje, tikrai duos kokių geriamų vaistukų 4u.gif Aš mušdavau temperatūrą, nes maniškis jos visiškai ,,neperneša", tik kaip minėjau kaitaliodavau su geriamais vaistukais.
Linkim kuo greičiau pasveikti 4u.gif

Aciu uz grazius palinkejimus 4u.gif
ko gero mum teks apsieiti zvakutemis, nes nepernesam jokiu sirupu, vemiam sad.gif
Sian temperatura buvo 37.7 tai zvakuciu nedejau, bet db jau 38 sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2015 03 14, 19:00)
Aciu uz grazius palinkejimus 4u.gif
ko gero mum teks apsieiti zvakutemis, nes nepernesam jokiu sirupu, vemiam sad.gif
Sian temperatura buvo 37.7 tai zvakuciu nedejau, bet db jau 38 sad.gif

tada taip, jeigu nelabai toleruoja geriamų vaistukų tada belieka žvakutės unsure.gif nebent bandyt vaistinėje klausti gal turi kažkokių vaistukų kurių reik labai nedaug išgert g.gif arba kažkokie yra kur ant liežuviuko reik suberti, lyg APPAP milteliai g.gif bet ten lyg nuo kažkokio amžiaus unsure.gif stiprybės jums, stomatitas labai bjauri liga, labai verysad.gif
Atsakyti
Dukra susirgo pūlinga angina, o dabar dar stomatitas dasidėjo unsure.gif Gydytoja liepė būtinai dantis valyti su šepetėliu ir skalavimo skysčiu. Bet kad burna visa žaizdota, skausmas koks... Kaip tą padaryti, kad mažiau skaudėtų? Maniau, gal gydytoja kažką nugrybavo su tuo šveitimu, bet ir kita tą patį pasakė unsure.gif Šiaip dantukai prižiūrėti, tik kai stomatitas prasidėjo nevalė.
Atsakyti
smile.gif+2015 04 14, 10:31-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 04 14, 10:31)
Dukra susirgo pūlinga angina, o dabar dar stomatitas dasidėjo unsure.gif  Gydytoja liepė būtinai dantis valyti su šepetėliu ir skalavimo skysčiu. Bet kad burna visa žaizdota, skausmas koks... Kaip tą padaryti, kad mažiau skaudėtų? Maniau, gal gydytoja kažką nugrybavo su tuo šveitimu, bet ir kita tą patį pasakė unsure.gif  Šiaip dantukai prižiūrėti, tik kai stomatitas prasidėjo nevalė.

gal visgi valykit ne su siepeteliu o merliuku, atsargiai, nelieciant dantenu...
Atsakyti
Man ten išvis liestis baisu unsure.gif Bjauri liga.
Atsakyti
smile.gif+2015 04 14, 15:00-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 04 14, 15:00)
Man ten išvis liestis baisu unsure.gif Bjauri liga.

Taip, zinau, bjauri tikrai liga. Tada nelieskit... nzn ar greiciau praeina ta lyga valant dantukus. mum padejo vitC
Atsakyti
smile.gif+2015 04 14, 10:31-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 04 14, 10:31)
Dukra susirgo pūlinga angina, o dabar dar stomatitas dasidėjo unsure.gif  Gydytoja liepė būtinai dantis valyti su šepetėliu ir skalavimo skysčiu. Bet kad burna visa žaizdota, skausmas koks... Kaip tą padaryti, kad mažiau skaudėtų? Maniau, gal gydytoja kažką nugrybavo su tuo šveitimu, bet ir kita tą patį pasakė unsure.gif  Šiaip dantukai prižiūrėti, tik kai stomatitas prasidėjo nevalė.

ojej kaip įdomiai sakė dėl dantukų unsure.gif man gydytoja kelis kartus pakartojo, kad dantukų nevalyti, nes gi burnytėje žaizdelės, tai koks vaikui skausmas ir dar skalavimo skysčiu blink.gif na nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2015 04 14, 16:17)
ojej kaip įdomiai sakė dėl dantukų unsure.gif man gydytoja kelis kartus pakartojo, kad dantukų nevalyti, nes gi burnytėje žaizdelės, tai koks vaikui skausmas ir dar skalavimo skysčiu blink.gif na nežinau g.gif

Na tikrai idomiai.. g.gif Ne vienas vaikas, kai jam stomatitas neles net prisiliesti prie burnos, nekalbant jau apie dantu sepetuka. Esam guleje su stomatitu ligonineje (zaizdu buvo tiek, kad vaikas net nustjo kalbeti doh.gif ), tai gydytojas sake - cia kaip herpes - gali gydyt, gali negydyt - vaistu nera, savaime praeis. Jei turit noro - galit tepti tepalu Daktarin. Mums nepasiteisino, nes vaikas kazkaip per greit ji prarydavo. O karta kai buvome Baltarusijoje ir pasigavome stomatita nupirkome purskiama skysti Orasepta. Siaip jokiu stebuklu, tiesiog dezinfikuojantis, bet malonaus kvapo ir skonio ir vaikai noriai leidziasi uzpurskiami. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2015 06 01, 22:56)
Na tikrai idomiai.. g.gif  Ne vienas vaikas, kai jam stomatitas neles net prisiliesti prie burnos, nekalbant jau apie dantu sepetuka. Esam guleje su stomatitu ligonineje (zaizdu buvo tiek, kad vaikas net nustjo kalbeti doh.gif ), tai gydytojas sake - cia kaip herpes - gali gydyt, gali negydyt - vaistu nera, savaime praeis. Jei turit noro - galit tepti tepalu Daktarin. Mums nepasiteisino, nes vaikas kazkaip per greit ji prarydavo.  O karta kai buvome Baltarusijoje ir pasigavome stomatita nupirkome purskiama skysti Orasepta. Siaip jokiu stebuklu, tiesiog dezinfikuojantis, bet malonaus kvapo ir skonio ir vaikai noriai leidziasi uzpurskiami. mirksiukas.gif

Dėl dantų šepetuko - drinks_cheers.gif
Bet kaip gydytojas galėjo pasakyt, kad nėra vaistų? unsure.gif Vaikams iki 5m stomatitą dažniausiai sukelia herpes, o nuo jo gelbsti acicloviro kursas. Daktarin negelbėjo, nes jis skirtas grybeliniams susirgimams, o herpes yra virusas...
Atsakyti
Sveikos mano 2 metu vaikas per 6men. jau trecia kart serga stomatitu. Pirma ir antra kart tempa nebuvo auksta, si kart iki 39* pakilo. Nors tiek, kad vaikas valgo si karta. Gydytoja visais atvejais skyre antibiotikus, pirma kart daviau, antra kart ne, si karta duodu, nes tempa auksta. Cia turbut visada duodu antibiotikus (Italija), o jis nuo ju daug kakoja. Dar skyre geru bakteriju ir aftamed geliuko burnai
Atsakyti
Sveikos mamytes, skaiciau skaiciau tema, bet vis tiek neradau, kas padetu mano dvieju menesiu mergytei nugaleti stomatita. o gi galiu pasakyti, kas pralauze ledus ir dabar mazoji po dvieju dienu nevalgymo (svoris jau nebeaugo) pradejo valgyti pagaliau. Vietoje sodos tirpalo ir dentinox tepaliuko (dar kazkiek patepliodavau), pradejau merkti merliuka i jos slapima ir tepiau burnyte bei lupytes kelis kartus per diena, ir dziaugiuosi, kad paklausiau mociutes. Zinau, kad bus matyt supermamu, kurios sakys, kad nesamone, negalima ar dar kazka.. bet kai nebegali ziureti i klykianti alkana vaika, imiesi bet kokiu priemoniu, nes siuolaikine medicina, deja, nepadejo mums sutvarkyti stomatito.. apskritai, megstu labiau naturaliai gydyti (slapimas isvis turi daug gydomuju savybiu), negu duoti vaistus, nors teko kisti ir zvakute viena karta, nes naktimis miego beveik nebudavo.. galbut kuri mamyte ir pasinaudos mano patarimu, nes tikrai tikrai padeda (beje nezinau, kas jeigu jau yra zaizdeles, pas mus buvo tik puslytes).
Atsakyti