Įkraunama...
Įkraunama...

Olay kosmetika

QUOTE(Victorious @ 2010 10 09, 18:48)
Ir "Kosmadose" atsirado  bigsmile.gif Gal kas apžiūrėjot jau ir galėtumėt asortimentą pakomentuot?  ax.gif

Aš jau spėjau truputi apžiūrėt, prabėgom smile.gif Šiaip visai neblogas pasirinkimas, kiek žiūrėjau tai visų tipų odai buvo po linija kremų... Valiklių tik atrodo 2 rūšių mačiau... Vyresniai odai nemažai kremukų, serumų mačiau...
Po savaitgalio reiks lėkt kažką pirkt, nes kaip tik baiginėjasi mano drėkinantis kremas, tai jau rinkiuos iš tos firmos kažką bigsmile.gif
Atsakyti
O regenerist serijos priemoniu yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 10 10, 09:37)
O regenerist serijos priemoniu yra? bigsmile.gif

Čia kur raudoni buteliukai?... Tai tos serijos man rodos buvo daugiausiai pristatyta, jei nesivaidena... biggrin.gif Viena iš tos serijos tikrai kilojau
Atsakyti
QUOTE(Topholi @ 2010 10 10, 10:45)
Po savaitgalio reiks lėkt kažką pirkt, nes kaip tik baiginėjasi mano drėkinantis kremas, tai jau rinkiuos iš tos firmos kažką  bigsmile.gif

Parašykit po to, ką išsirinkot ax.gif
Atsakyti
http://www.olay.lt/
Atsakyti
Kokios šitoks kosmetkos kainos? g.gif
Atsakyti
Tiksliai nežinau, pati dar nemačiau, bet sakė, kad lyg apie 20-30Lt g.gif
Atsakyti
Kainos nuo 20 iki 55 lt. (yra Olay jau ir eurokos,kiek pamenu,net skirtingos prekes lyginant su kosmada). Regenerist lijos neturi. Abejose parduotuvese yra po mazdaug 4 skirtingus kremukus,valiklis,dar tonikas berods,zodziu,kukliai taip. Tikrai yra nature fusion serijos gaminiu (beje,ju daugiausia tomas philips parduotuvese,didesnis pasirinkimas).
Atsakyti
Regenerist serijos produktų yra Sarmoj.
Man sesuo parvežė iš Vokietijos Regenerist serijos serumą, ten kainuoja apie 48 Lt, o Lietuvoj virš 80 Lt blink.gif
Atsakyti
Dar ir "Droge" atsirado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(serija74 @ 2010 10 17, 20:55)
Regenerist serijos produktų yra Sarmoj.
Man sesuo parvežė iš Vokietijos Regenerist serijos serumą, ten kainuoja apie 48 Lt, o Lietuvoj virš 80 Lt  blink.gif

Ojjj..tai reikes kogero siustis,tikrai gaila 80 lt g.gif
Atsakyti
nuo keliu metu galima naudoti serija 7in1? smile.gif
Atsakyti