Įkraunama...
Įkraunama...

Kaladėlės, konstruktoriai...

mano vaikis 1 gimtadienio proga gavo lego,baranku kur maunasi ant stovelio,ir toki kamuoli kur skirtigos formeles per tarpelius dedasi smile.gif tai ta kamuoli kaip pamego biggrin.gif tik tetis gryzta is darbo jis ir bega su tuo kamuoliu prie duru lotuliukas.gif seip jis megsta ir lego tik reikia su juo kartu zaisti manau kad tokie zaisliukai daug naudingesni nei "MATRIOSKOS KUR BARSKA AR DAINUOJA" nors vaikai gal jas labiau megsta g.gif 4u.gif
sorry,kaip permesti i tema?! blush2.gif biski pagrybavau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Signa...: 08 kovo 2007 - 19:35
man idomu butu suzinoti jusu nuomone, kaladeles ir konstruktoriai - tai berniukiskas zaislas ar ne? nes teko girdeti daug tokiu pasisakymu, "kam tu perki, juk pas tave mergaite?" ar jusu mergaites zaidzia su jais? tiesa, maniskei dar tik 1metai ir 8 men. tai, jinai tik griaut temoka, mazai pati pastato doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mija.07: 28 balandžio 2007 - 12:55
QUOTE(mija.07 @ 2007 04 28, 13:54)
man idomu butu suzinoti jusu nuomone, kaladeles ir konstruktoriai - tai berniukiskas zaislas ar ne? nes teko girdeti daug tokiu pasisakymu, "kam tu perki, juk pas tave mergaite?" ar jusu mergaites zaidzia su jais? tiesa, maniskei dar tik 1metai ir 8 men. tai, jinai tik griaut temoka, mazai pati pastato doh.gif


tiek mergaitiskas,tiek berniukiskas g.gif as ir pati buvusi mergaite,o lego labai megstu su vaiku konstruoti biggrin.gif ir mergaitem reikia kurybinguma ir konstravimo igudzius visokius lavinti, ne tik lelytes supuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mija.07 @ 2007 04 28, 13:54)
man idomu butu suzinoti jusu nuomone, kaladeles ir konstruktoriai - tai berniukiskas zaislas ar ne? nes teko girdeti daug tokiu pasisakymu, "kam tu perki, juk pas tave mergaite?" ar jusu mergaites zaidzia su jais? tiesa, maniskei dar tik 1metai ir 8 men. tai, jinai tik griaut temoka, mazai pati pastato doh.gif

Tavo dar mažyte, tai nežinai, kas jai patiks, o kas ne. O kad mergaitė, tai dar nereiškia, kad turi žaisti tik su lėlėm... Mano vaikyslėj taip pat konstruktorius buvo labiausiai numylėtas žaislas - ir daržely ,ir svečiuose, ir namuose. kadangi turėjau mažai detaliu, iš kuriu mašina su priekaba tebuvo galima sukonstruot, tai vyresniam amžiuj emiausi metalinio, varščiukais sukinėjamo konstruktoriaus... , nes kitokių pirkt nebūdavo . Ir smagu buvo mašinėles , vežimėlius konstruot , kėdes, lovas... lėlėms - fantazija neribota biggrin.gif Tai ir tavo panelytė, jei jau patiks, tai ne tik mašinas konstruos. Aišku, kaladėlių reikia nemažai...
Pas pažįstamus, tiesa, pirmokė dukra sugalvojo žiurkėnui aptvarą pasistatyt thumbup.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz nuomones
Atsakyti
na musu dukryte tai beveik su jokiais kitais zaislais nezaidzia, tik su kaladelem, kur dedasi viena i kita arba viena ant kitos, analogiski puodeliai- piramide, numyletasis konstruktosius pas mus mega bloks, na ir dar sraige i kuria skirtingos formeles i skirtingas sklyles reik atitaikyt. Nors jai dar tik 1,4 men. bet puikiausiai stato kiekviena diena "bokstus", mes taip vadinam smile.gif. siaip su kitais zaislais ir nezaidzia. O su konstruktorium tikrai daugiausiai laiko praleidzia, zaidzia ir viena thumbup.gif
P.S. mano pacios vaikysteje labiausiai megstamas zaislas irgi buvo konstruktorius, tik gaila, kad tuomet ju pasirinkimas buvo labai mazas. Uztat mano vaikams jau konstruktoriu rojus bus! mirksiukas.gif Bet cia gal dar ir nuo pacio vaiko priklauso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike @ 2007 12 20, 17:30)
na musu dukryte tai beveik su jokiais kitais zaislais nezaidzia, tik su kaladelem, kur dedasi viena i kita arba viena ant kitos, analogiski puodeliai- piramide, numyletasis konstruktosius pas mus mega bloks, na ir dar sraige i kuria skirtingos formeles i skirtingas sklyles reik atitaikyt. Nors jai dar tik 1,4 men. bet puikiausiai stato kiekviena diena "bokstus", mes taip vadinam smile.gif. siaip su kitais zaislais ir nezaidzia. O su konstruktorium tikrai daugiausiai laiko praleidzia, zaidzia ir viena  thumbup.gif
P.S. mano pacios vaikysteje labiausiai megstamas zaislas irgi buvo konstruktorius, tik gaila, kad tuomet ju pasirinkimas buvo labai mazas. Uztat mano vaikams jau konstruktoriu rojus bus!  mirksiukas.gif  Bet cia gal dar ir nuo pacio vaiko priklauso  bigsmile.gif

Pas mus jau yra pusiau konstruktoriu rojus biggrin.gif Konstruot, tiesa, daugiausia savarankiskai pradejo nuo 4 metu. Tada, kai geriausiai suvoke visa kaladeliu - tvirto statinio konstravimo sistema. Iki tol norai per dideli budavo, tad be pagalbos neapseidavo. Kalbu apie mazasias lego, mega bloks kaladeles, nes didziasias turejo tik kinietiskas, tai ten irgi sveikateles reikia. O dabar ne su vienom nenori atsisveikint - reikalingos visos - ir lego duplo, ir tos kinietiskos, kurias taip noreciau pazystamai atiduot... schmoll.gif
Atsakyti
kaladėlės unisex smile.gif tik reik atrasti kokios vaikui patinka, maniškiai nuo mažens tiko paprastos, turėjom FP, bet nesvarbu. statįm pilį ir bum. Dabar jau kai didesnė pas draugus mėgsta ir su lego tipo pažaisti. jau fantazuoja, ką nors stato. kiekvienas periodas kioks.
krikštasūnis 4 m tai tik paduok lego tipo kalades, kad stato vyriškai, šautuvų prisigamina (tėtis kareivis smile.gif) oi kaip veža
Atsakyti
Maniskis konstruktoriais susidomejo kazkur 1,2men smile.gif
Atsakyti
idomu ar dar gyva tema? g.gif
smile.gif
manau kaladeles ir kostruktoriai patinka tiek mergaitems tiek ir berniukams veikia jie kaip smulkiajai motorikai lavinamoji priemone, lavina logini ir kurybini mastyma( na kaip cia dar galima sustatyti ar surinkti smile.gif ), ir tik veliau jau - kai mes suauge inesame savo nurodymus ar taisykles zaidimams, vaikuciai pradeda ziureti kas tinka o kas ne schmoll.gif
Atsakyti
CIA NELYGU PAGAL AMZIU AS MANAU, VIENI LABAI ANKSTI SUSIDOMIA, O KITI DAUG VELIAU
Atsakyti
Sutinku, kad konstruktoriai universalus žaislas. Mano dukra labai mėgo ir mėgsta konstruoti. 6-to gimtadienio proga buvo užsiprašius metalinį konstruktorių su atsuktuvais ir varžteliais ten visokiais lotuliukas.gif . O sūnui 2 metukai, taip pat labai patinka konstruktoriai. Šiuo metu mėgstamiausios playskool kaladėlės dygliuotos.
user posted image
Atsakyti