Įkraunama...
Įkraunama...

Kaladėlės, konstruktoriai...

QUOTE(Tomawru @ 2012 01 16, 12:55)
sveiki, norejau pasiteirauti apie zoob konstruktorius, ar jei vienodo dydzio buna ar skirtingu?? buvau zaidmoj susipainiojau, nes ten kazkaip vieni didesbi kiti mazesni, ar jie tinka tarpusavuje?

jo, visi tinka, tiesiog skiriasi kaina ir detaliu skaicius. pas mus yra dar prie kokius 5 metus pirkto rinkinio likuciai, tai su naujuoju puikiai atitiko.
Atsakyti
dar dedu didžiulį pliusą BRIO konstruktoriui:
user posted image
user posted image
tikrai labai kokybiškas, detalės ne iš smulkiųjų kaip pvz metalinių tokio tipo, na, tikrai labai pasiteisinęs pirkinys thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 18 sausio 2012 - 10:29
as tai irgi dabar ziurineju, kad ne vien lego kontruktoriai idomus ax.gif ypac berniukams tai yra dar daug idomiu konstruktoriu kur galima fantazijai leist pasireiks....

siuo metu mano favoritai k'nex,, zoob, morphun

tai dabar ziurineju, daitrinejuosi, kainomis domiuosi kur cia pigiau biggrin.gif rast

o kur galima tu BRIO KONTRUKTORIU RAST?kokios ju kainos?
Papildyta:
o va radau brio kontruktoriu pavyzdziu http://proconstructor.blogspot.com/
tikrai idomus, o ju visos detales medines?
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 01 18, 14:52)
1. as tai irgi dabar ziurineju, kad ne vien lego kontruktoriai idomus ax.gif ypac berniukams tai yra dar daug idomiu konstruktoriu kur galima fantazijai leist pasireiks....

2. siuo metu mano favoritai k'nex,, zoob, morphun


3. o kur galima tu BRIO KONTRUKTORIU RAST?kokios ju kainos?
Papildyta:
o va radau brio kontruktoriu pavyzdziu http://proconstructor.blogspot.com/
tikrai idomus, o ju visos detales medines?

1 drinks_cheers.gif lego yra lego, jie super, ale ir kitų yra tikrai vertų dėmesio thumbup.gif
2. o Jūs k'nex tuos smulkiuosius turit? mes turim tuos stambius kid k'nex, tai tikrai ir dvimečiui ir penkiamečiui labai patinka su jais žaist. o morphun turit kuriuos? junior ar advancent? Šie nuo „Junior“ skiriasi tuo, kad detalės tarpusavyje sujungiamos dantytomis ašelėmis. Skirta naudoti „pažengusiems“, t.y. vyresniems vaikams (nuo 5 metų). Lengviau sukonstruoti dar daugiau įvairių figūrų. aš nupirkus šiuos jau pažengusiems, ale per kalėdas gavo kalną žaislų, tai dar neištraukiau jų, jaučiu po apsilankymo pas stomatologę reiks duot rolleyes.gif

3. aš BRIO pirkau ebay, bet reik pasekt labai, kad nutvert už gerą kainą, dar mačiau amazon pvz. http://www.amazon.co...r...4603&sr=8-9
yra ir kitur, tik kad kainos žiaurios doh.gif nebent pataikyt ant geros akcijos rolleyes.gif
p.s. yra ir plasmasinių detalių, ne visos medinės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 18 sausio 2012 - 16:01
k'nex man regis pas mus smulkieji, o mophuinn dar neturim tik ziurinejau, bet regis kur maciau zaidmoj tai junior buvo, bet dabar reikia jau pasitiklint 4u.gif bet pastebejau, kad zaidmoj kainos didesnes internete is zaislu parduotuviu galima pigiau nusipirkti, bet dabar tik pradejau atkreipti demesi kad jie skiriasi, kaip ir sakai vieni junior kiti advansed, tai nzn ar ju kainos skiriasi
Atsakyti
sveiki, dar karteli noriu pasitiklinti del zoob konstruktoriaus jie yra dvieju rusiu zoob ir zoob junior, tai noriu paklausti ar jie tarpusavyje tinka ikleiu fotouser posted image
Atsakyti
pas mus tik paprastas zoob, itariu kad netinka - jei beveik dvigubai didesni, tai nesilaikys ant mazu detaliu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ejau_pro_sali: 25 sausio 2012 - 09:30
tai va jau issiaiskinau zoob ir zoob junior tarpusavyje netinka

o dabar klausimas apie MORPHUN konstruktorius
kaip jau su viena mama spejau issiaiskinti ju yra dvieju rusiu JUNIOR IR ADVANCED
tai ar jos tinka tarpusavyje???

CIA JUNIOR

user posted image

CIA ADVANCED
user posted image
Atsakyti
sveikos konstrautoju mamos, dar norejau pasiteirauti apie meccano konstruktorius , agl galit kuri trumpai parasyti kokiu rusiu jie buna ir ar tinka tarpusavyje? nes pradejau ziurinet tai ir geleziniu yra ir spalvotu turbut mazesniems plastmasiniu???
Atsakyti
ieskau tokiu ELC ZAISLIUKU
user posted image

IR TOKIO ELC KONSTRUOTI
user posted image
[/quote]


gal zinot kur tokiu yra pirkti, arba esate uzmate?aciu
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 01 29, 17:41)
tai va jau issiaiskinau zoob ir zoob junior tarpusavyje netinka

o dabar klausimas apie MORPHUN konstruktorius
kaip jau su viena mama spejau issiaiskinti ju yra dvieju rusiu JUNIOR IR ADVANCED
tai ar jos tinka tarpusavyje???

CIA JUNIOR

user posted image

CIA ADVANCED
user posted image

tarpusavyje tinka, tik advanced jungiasi tik per pagaliukus tarusavyje, o junior ir taip ir taip, isiziurekit i foto, turim mes advanced, kai tik ieskau papildymo junior kur pigiau nutverus...
Atsakyti
aa jo dabar kai pasaket pamaciau 4u.gif rimtai tie anvanced neturi isikisimu, visos detales su ilinkimais, kuriuose dedasi pagaliukai

o pigiau tai man niekur kolkas nepavyko rast, apziurejau parduotuves LT internetines , tai visur kainos praktiskai vienodos, vienu kitu litu skiriasi. cia nebent atsitiktinai aptikus per SM arba kokioj zaislu isparduotuveje

LABA, GAL KAS TURIT K'NEX konstruktoriu instrukciju ypac domintu dideliu statiniu?gal galetumet atskanuoti ar pan.
mes ir turim keleta dideliu, pasidalintume ax.gif
Atsakyti