Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(moggie @ 2011 11 30, 23:48)
kur tokiu yra pirkt? bigsmile.gif  nematyta...

ir man labai idomu 4u.gif
Atsakyti
Na arteja ir mano mazytes pirmasis gimtadienis, jau pradejau semtis ideju... Gimtadienis jau uz menesiuko, bet jau bandau sudaryti sarasiuk akaip ka daryti, kaip papuosti namus ka pagaminti ant stalo, sveciu daug labai nebus, bet pasistengsiu, kad svente butu kuo nuostabesne dukrytei. Ikelsiu fotto po gimimo dienels, manau turesiu kuo pasidalinti su jumsi, nes esu prigalvojusi visokiu idomybiu... Torciuka jau uzsakiau, tikiuosi padarys toki kokio ir norime. Na gal dar kazka sugalvosiu, bet po visko jums mamyytes dar parasysiu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na stai ir praejo musu gimtadienis, cia parodau kelis patiekalus, kuriuos gaminom, visu nespejau nufotografuoti doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif jau penktadieni sunelio 3 gimtadienis labai sunku kai per sventes gimes...net pasimetusi esu kaip puosti stala megsta labai dbr ta makvyna...bet ir sventes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvytes @ 2011 12 19, 22:47)
Sveikos merginos 4u.gif jau penktadieni sunelio 3 gimtadienis labai sunku kai per sventes gimes...net pasimetusi esu kaip puosti stala megsta labai dbr ta makvyna...bet ir sventes doh.gif

musu gimtadienis siandien irgi smile.gif
Siandien Darziuke sves vaikas,o po svenciu svesime su draugais..
Nes pries pat dydziasias sventes,susikaupimo meta, juk nebaliavosim...na ka padarysi, po kaledu atsvesime

Sventei ruosiausia labai ilgai,beliko tik stalo meniu ... daug ideju cia radau thumbup.gif

veliau foto ikelsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2011 12 19, 15:11)
Na stai ir praejo musu gimtadienis, cia parodau kelis patiekalus, kuriuos gaminom, visu nespejau nufotografuoti  doh.gif

user posted image


o kas cia...? blush2.gif taip ydomiai atrodo lyg apelsinu skilteles zeleje.... blush2.gif labai spalvinga.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2012 01 08, 13:34)
o kas cia...?  blush2.gif taip ydomiai atrodo lyg apelsinu skilteles zeleje.... blush2.gif labai spalvinga.... wub.gif


tai taip cia apelsino zieveleje zele. Maciau si receptuka uzkandziu berods temoje. Manau laaabai originali ideja thumbup.gif
Atsakyti
Labai pradžiugina vaikus ir papuošia stalą šokolado ar gėrimų fontanas.
user posted image

user posted image

nuomoja http://sokoladofiesta.lt/

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 30, 20:15)
Ant stalo turejome pora sunkvezimiu masinu su saldainiais ir sausainiais, gaila foto nerandu..


bigsmile.gif sita ideja as pasisavinsiu irgi. o masinos buvo kaip suprantu is vaiko kambario, vaikisos, su kuriomis zaidzia?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 12 23, 15:50)
Sventei ruosiausia labai ilgai,beliko tik stalo meniu ... daug ideju cia radau  thumbup.gif

veliau foto ikelsiu smile.gif

Labai laukiam nuotraukyciu ir info, kur pirkot sokoladiniu keksiuku rinkinuka su draze? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aldara @ 2011 03 05, 13:29)
Šiandien "išnaršiau" visą Kauną  g.gif  niekur neradau servetėlių ir lėkčtučių su kepminiuku.Gal kas matėt kur yra? gimtadienis jau po savaitėlės  verysad.gif


Maciau Megoje Rimi yra smile.gif

Atsakyti
Jeeezaau....na merginos Jums visoms reiktu po medali prikabinti uz tokias nuostabias idejas!! thumbup.gif Mano dukriuko gimtadienis po poros savaiciu,tai ir as si bei ta is jusu gausybes ideju pasiskolinsiu blush2.gif
Atsakyti