Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas


sidrulka, wub.gif wub.gif wub.gif miela ziureti, skaityti. SAUNUOLE!!!!
O KAS TIE SURIO KAMUOLIUKAI????
beja, del suniuku ausyciu, tai man jos irgi laikesi netvirtai, reikejo isdelioti graziai, nes kitaip sugrudus pvz i dubeneli, maiseli, ausytes nukrisdavo, nors duriau ir vienaip ir kitaip doh.gif manau tecio veterinarinis gydymo sprendimas biggrin.gif thumbup.gif tik daug terliones doh.gif arba iskepti ir sudeti ant kokio padekliuko ir taip nesti i darzeli 4u.gif

lotuliukas.gif o is sexy sraigyciu prisijuokiau, nebutum parasius, nebuciau tai net pamascius hihihi.gif

QUOTE(axma @ 2012 12 30, 19:51)
Kadangi neradau jų nusipirkti, tad pasidariau pati iš kietesnės folijos (extra strong) - tiesiog rankomis suglamžome foliją ir spausdami suformuojame 10 cm. aukščio kūgius.


manau pukiai tiks thumbup.gif kai isginsiu, parasysiu biggrin.gif

Atsakyti
Sidrulka, super vaišės thumbup.gif Šaunuolės mamytė ir dukrytė thumbup.gif mirksiukas.gif Mes tą idėją pasavogsim, jei galima žinoma smile.gif

Artėja dukros septintas gimtadienis (liko vos kelios savaitės doh.gif ), vis ieškau, ką įdomaus pagaminti. Vaikai bus septyni - 5-10 metų. Gimtadienis sausio 14 (tikrasis 12 dieną, bet švęsime savaitgalį) smile.gif Gaminsiu dešrelių bandeles, vėrinukus su vaisiais ir guminukais-meškiukais, žėlė apelsinus, picutes, keksiukus ir Sidrulkos ciuciukus wub.gif

Beje, Sidrulka, gal galėtum įmest receptuką?? Būtų didelis ačiū 4u.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deirana: 31 gruodžio 2012 - 15:18
ačiukas mergytės už pagyras 4u.gif ax.gif - neiko ča mandro nebuvo blush2.gif jau čia daug kas daugelio mamyčių išmėginta blush2.gif

dar gal ėmesiu kitą met biggrin.gif ir stambesnio plano nuotraukytes, nes čia tuose koliažuose nei sausaininė, nei tortas, nei želė normaliai matosi ax.gif

šuniukų receptas štai čia:
http://skanusgyvenim...i-suniukai.html
tik čia tokie nelabai gražūs ax.gif pasigooglinkit ,,sausainiai šuniukai" ir rasit su gražiua sudėliotomis ausytėmis thumbup.gif arba iš karto lipinkit su šokolado glaistu thumbup.gif nežinua, kas man pavyks rytoj ax.gif
Tiesa, pieno miltelių pagal receptą, tai nedėjau, nes nežinua kur jų rasti pirkti - gavosi ir be jų thumbup.gif

o siūlų kamuoliukai štai čia:
http://receptai.iki....muoliukai-/5616

baIGIU SUKIRSTI PRIE KOMPO BESĖDĖDAM NAUJAMETINIAM VAKARUI DVIESE SKIRTĄ MIŠRAINĘ doh.gif biggrin.gif i, vis tiek vyras jos nevalgo blush2.gif jam kiTOKIĄ` PADARIAU blush2.gif

GALIU DUOTI IR SAVO MIŠRAINYTĖS RECEPTUKĄ- GAL KAM PATIKS IR PRAVERS:
kepta ar rūkyta vištiena,
paskrudintas gabaliukais ant keptuvės sumuštinių batonas
pomidorai
kukurūzai
sūris mozarella (bet kartais patarkuoju ir paprasto lydytos ūrio)
pekino kopūstas
helmanns majonezas thumbup.gif - niam niam niam


egzotikaa, dar gimė praeitą naktį viena idėja mūsų ,,boružiukų" gimtadieniui- mišrainę patiekti išskobtuose pomidoruose, ant išorės pomidoro pridėti taškelių su majonezu, o vietoj galvytės į viršų ,,indelio" įsmeigti alyvuogę ir kokių nors svogūno laiškelių- ūselių thumbup.gif išbandyk, o aš pasižiūrėsiu, kaip žiūrėsis biggrin.gif beje, pomidorinius krepšelius tik su ,,lankeliu" dariua durkos pirmam gimtadieniui thumbup.gif
Papildyta:
ir beje, tos suktos picukės labai skanios thumbup.gif jei kas norėsit, galėsiu įmesti receptuką- labai paprastas thumbup.gif
Atsakyti
Sidrulka fantastiškas stalas
Atsakyti
Pasirodysim ir šioj temukėj bigsmile.gif

beveik prieš mėnesiuką atšventėm dukrytės besmegenišką 3-iąjį gimtadienį smile.gif turėjau daug idėjų, bet neturėjau visiškai laiko prieš gimtadienį, nes jau Kalėdinis maratonas darbuose buvo prasidėjęs ax.gif šventėm nuomotose patalpose, ir turėjom dvi valandas gimtadieniui, tad ir maisto daug nesiruošiau, tiesiog tik akcentai senio besmegenio buvo, na ir snaigės (kaip senis besmegenis be sniego biggrin.gif ), snaiges mums vakarėlio rengėjai sukabino virš stalo (šios buvo skolintos draugės) ir apie 10 pati nunėriau ir padėliojom ant stalo (šias gimtadienio svečiai išsinešė namo, kaip lauktuves smile.gif ) na ir pagrindinis akcentas buvo tortas žinoma (jis pranoko visus mano lūkesčius ir grožiu ir skoniu žinoma thumbup.gif )
keletas akimirkų iš mažosios gimtadienio
bendra gimtadienio nuotaika
http://i1240.photobu...zpsdc19f092.jpg
tortas
http://i1240.photobu...zpsf0d29e34.jpg

visi mūsų gimtadieniai buvo žiemos tema, tik šis jau buvo ne apskritai žiema, o su tikslesne poteme smile.gif kitas, jei neatsiras aiškaus dukrytės noro ir pageidavimų irgi bus žiemiškas (gal eglutės ar snaigės, o gal snieguoliškas koks g.gif bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 01 02, 21:41)
Pasirodysim ir šioj temukėj bigsmile.gif

beveik prieš mėnesiuką atšventėm dukrytės besmegenišką 3-iąjį gimtadienį smile.gif turėjau daug idėjų, bet neturėjau visiškai laiko prieš gimtadienį, nes jau Kalėdinis maratonas darbuose buvo prasidėjęs ax.gif šventėm nuomotose patalpose, ir turėjom dvi valandas gimtadieniui, tad ir maisto daug nesiruošiau, tiesiog tik akcentai senio besmegenio buvo, na ir snaigės (kaip senis besmegenis be sniego biggrin.gif ), snaiges mums vakarėlio rengėjai sukabino virš stalo (šios buvo skolintos draugės) ir apie 10 pati nunėriau ir padėliojom ant stalo (šias gimtadienio svečiai išsinešė namo, kaip lauktuves smile.gif ) na ir pagrindinis akcentas buvo tortas žinoma (jis pranoko visus mano lūkesčius ir grožiu ir skoniu žinoma thumbup.gif )
keletas akimirkų iš mažosios gimtadienio
bendra gimtadienio nuotaika

visi mūsų gimtadieniai buvo žiemos tema, tik šis jau buvo ne apskritai žiema, o su tikslesne poteme smile.gif kitas, jei neatsiras aiškaus dukrytės noro ir pageidavimų irgi bus žiemiškas (gal eglutės ar snaigės, o gal snieguoliškas koks g.gif  bigsmile.gif )



IR AŠ TEN BUVAU... ALŲ MIDŲ GĖRIAU biggrin.gif
TIRKAI GRAŽUS IR SMAGUS BUVO JŪSŲ BESMEGENIŠKAS TORTADIENIS thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 31, 02:15)
na va, pagaliau benaktinėdama ir aš įkelsiu mūsų vaišių stalo nuotraukytes.
Dekoracijų ir žaidimų kiek vėliau, nes dar ne iki galo sutvarkytos....




bigsmile.gif Ohoho koks stalas thumbup.gif 4u.gif
labai viskas gerai ir gražiai atrodo.
Ir kada laiko rasti tokių grožių kūrybai blink.gif

Aš tai labai nemėgstu gaminti, tad mano vaikai bus nuskriausti- neturėčiau aš kantrybės tom visom smulkmenėlėm išdelioti ir papuošti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 01 02, 23:01)
IR AŠ TEN BUVAU... ALŲ MIDŲ GĖRIAU biggrin.gif
TIRKAI GRAŽUS IR SMAGUS BUVO JŪSŲ BESMEGENIŠKAS TORTADIENIS thumbup.gif  wub.gif

ačiū draugute mirksiukas.gif
jūsų irgi super buvo-iš nuotarukų matyti, gaila, kad jau kelinti metai ligos vis sutrukdo ir jus pasveikinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viola78: 02 sausio 2013 - 22:44
Viola - SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė. Puikiai viską suorganizavai! mirksiukas.gif

O aš tuo tarpu klaidžioju po internetą ir ieškau idėjų...ko nors paprasto, nesudėtingo, vieno kąsnio, žodžiu, kad vaikam tiktų doh.gif Radau vieną foto. Čia tos vadinamos 'sasyskos', pieniškos, o aplink jas apsukti paprasti lietiniai blyneliai smile.gif Super, būtinai pagaminsiu thumbup.gif cool.gif

http://forumas.mamyc...T...w=800&h=600
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 31, 17:52)
ir beje, tos suktos picukės labai skanios thumbup.gif  jei kas norėsit, galėsiu įmesti receptuką- labai paprastas thumbup.gif


jei galite, tai pasidalinkite tuo receptuku. 4u.gif
vaikų stalui meniu beveik jau susidariau, tik va kaip tik dar ieškau kažko, kas būtų vieno kąsnio, manau tokios mini picos būtų kaip tik, o jei dar sakote, kad skanios...
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2013 01 05, 01:00)
jei galite, tai pasidalinkite tuo receptuku. 4u.gif
vaikų stalui meniu beveik jau susidariau, tik va  kaip tik dar ieškau kažko, kas būtų vieno kąsnio, manau tokios mini picos būtų kaip tik, o jei dar sakote, kad skanios...




bemielės mantingos tešlos pakočiotą lakštą reikia patepti tomato ir majonezo mišiniu. po to užbarstyti patarkuotis ,,šlapkės" ir sūrio bei picos prieskonių. susukate viską tvirtai į ,,ruliuką" ir pjaustote griežinėliais. griežinėlius guldote ant skardos, dar galit truputį juos ,,pasklaidyti" ir gausis gražios rožytės. kepate nepamenu kiek... jau pačios matysit apie 20 min tai tikrai... na ir skanaus...

nelabai sveikas maistas, bet gražiai puošia stalą ir vaikams manau turėtų patikti thumbup.gif

Atsakyti
nu va, poryt turėjo būt tas vabalū balius ir.... apsirgo mano grožis.Infekcinis berimas kokis tai, o kadangi mūsų viena viešnia laukiasi truputuką, tai nukėlėm dviem savaitėm balių,kol praies liga. Nu ot doh.gif bet vistiek pažadu įkelt visas foto smile.gif
Atsakyti