Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikučio svoris ir sauskelnių dydis

Apklausa: Ar atitinka vaikučio svoris ir sauskelnių nurodytas svorio intervalas? (133 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
o maniskis yra 9men ir sveria virs 12kg ir pvz huggies neuzdesi nes tempiasi nugaryte tik tai jam per pilvuka sunku normaliai uzdeti, cia manau nuo sauskelniu firmos priklauso, su pampersais jokiu problemu atitinka ir dydis ir normaliai uzsideda... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 10 20, 15:15)
Prabalsavau už "Kita" nes nei atitinka, nei neatitinka. Kai gimė pirkau pirmą dydį (2-5 kg.) bet iki virštutinės normos dar nebuvo paaugęs ir sauskelnės jau tapo mažos. Antras dydis buvo nuo 3 iki 6 kg, bet irgi nepasiekus viršutinės ribos spausti pradėjo per kinkutes, dabar naudojam 3 dydį nuo 4 iki 9 kg, gal šiek tiek didokos, bet nors neveržia. Manau iki 9 kg irgi nedatrauksim ir vėl reiks keisti į didesnį dydį. Tad apatinė norma atitinka, bet viršutinė  schmoll.gif

Ir aš sutinku su šia nuomonę, niekad nedatempdavom iki viršutinės ribos, likus maždaug kilogramui, keisdavom naudojama dydį į didesnius 4u.gif
Atsakyti
na mes pampers 3 dydį pradėjom naudot kai dukrytė sverė jau virš 4 kg, nes Huggies antras dydis jau gerokai spaudė šlaunytes ir užpakaliuką, o 3 huggies dydis buvo didelis. Taigi pritarčiau Ryški nuomonei, kad apatinė norma atitinka, o viršutinė ne, nors čia dar priklauso ir nuo vaiko smulkumo.
Atsakyti
na o mes blaskomes tarp 3 ir 4 dydziu doh.gif nors mazoji dar nesveria 9 kg, bet 3 dydis jau spaudzia, o 4 dydis per didelis ir pro sonelius prabega doh.gif toks nedekingas momentas
Atsakyti
Mano maziukas sveria 8,5 kg ir mes naudojam 4 dydi nuo 7-18kg pampers sauskelnes.Tik neseniai perejom prie 4 dydzio.Va tik pirmaji poka atsidarem.Iki siol naudojom 3 dydi,jis berods yra nuo4-9 kg.Pagal svori lygtai dar ir galejom naudoti,bet geriau jau siek tiek didesni dydi,laisviau vaikui.
Atsakyti
Kai mažylis svėrė apie 8 kg, perėjome nuo pampers 3 nr. prie 4 nr., tačiau trečias jau buvo ankštokas, o 4 toks didokas sakyčiau, ir tarp kojyčių toks didokas guzas gaunasi kai susispaudžia blink.gif
Atsakyti
mums pampersai atitinka pagal svorį. aišku kai jau artėjame prie viršutinės ribos pereinam prie didesnio dydžio. taip darau kad neverštu dupcytės mano berniukui ax.gif
Atsakyti
Mes sveriam 5,5 kg. kolkas naudojam pampersu 2 dydi,bet jau mazoki,spaudzia jau kojytes mano maziukei. Todel pabaigsim paskutine pakuote ir pereism i 3 dydi. Su pirmu dydziu irgi dar iki 5 kg mums buvo toli grazu,o jau buvo permazi tie maziausi pampersiukai.
Atsakyti
o mums jau beveik 5 mėn. ir sveriam 8 kg. Dabar jau pradėjom 4 nr. pampers naudoti, nes 3-čiukas jau mažas buvo. Nr.4 laisvesnis, ir vaikas geriau jaučiasi. Šitie dabar bus ilgesniam laikui turbūt. smile.gif smile.gif
Atsakyti
su tais dydziais nesuprasi, labai priklauso nuo sauskelniu firmos. pvz mano dukryte db sveria 6,4kg, huggies kuo puikiausia tinka 3 dydis, bet viena poka sunaudojom ir nebeperku ju nes man tos sauskelnes per "kietos" kazkokios. naudojam tik Pampers ir jau 2 savaites kaip esam pereje prie 4 dydzio, nes 3 jau per mazas, ypac is po nakties siaubingai nuspaustom slaunytem nubusdavo. nesam is rubuiliu, ugis mazosios 65cm, tai kaip gydytoja juokiasi "prie manekeniu" linkstam, bet 4 dydis kuo puikiausia tinka, nors dar nesiekiam 7kg. ne karto nei prasiusiojusi buvo nei prakakojus. taip kad cia ziuriu gal net ne nuo svorio daugiau tas dydis priklauso o nuo ugio:)
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 10 28, 13:55)
su tais dydziais nesuprasi, labai priklauso nuo sauskelniu firmos. pvz mano dukryte db sveria 6,4kg, huggies kuo puikiausia tinka 3 dydis, bet viena poka sunaudojom ir nebeperku ju nes man tos sauskelnes per "kietos" kazkokios. naudojam tik Pampers ir jau 2 savaites kaip esam pereje prie 4 dydzio, nes 3 jau per mazas, ypac is po nakties siaubingai nuspaustom slaunytem nubusdavo. nesam is rubuiliu, ugis mazosios 65cm, tai kaip gydytoja juokiasi "prie manekeniu" linkstam, bet 4 dydis kuo puikiausia tinka, nors dar nesiekiam 7kg. ne karto nei prasiusiojusi buvo nei prakakojus. taip kad cia ziuriu gal net ne nuo svorio daugiau tas dydis priklauso o nuo ugio:)

Maniske ir tiek sveria, ir lygiai tokius pacius pamperius naudojam....
Atsakyti
Mes vos ibaigeme pirma numeri iki 5 kg, net buvau pamaniusi, kad galejau jau nebepradeti pakuotes - nors mazyle dar nesvere 5 kg. Dabar jau devime antra numeri (iki 6 kg), bet panasu, kad ilgiau naudosime (kol kas mazyle sveria 5.2 kg) smile.gif
Atsakyti