Įkraunama...
Įkraunama...

Kas Jums sukelia pasibjaurėjimą?

Labai nepatinka nevalyvi, neskiriantys dėmesio higienai vyrai schmoll.gif taip pat linkę storėti ir nekerpantys plaukų unsure.gif
Atsakyti
Prakaituoti, sugedusiais dantimis vyrai fui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 03, 18:03)
Taip. Man kvadrateliai pilvo srity asocijuojasi su nevyriskumu, kad ir kaip idiotiskai tai galetu skambeti. Geriau alaus pilvas (bet ne nuo alaus biggrin.gif ) negu toks, kai matos preso raumenys smile.gif


blink.gif

QUOTE(Margaretta @ 2014 08 09, 11:33)


blink.gif

QUOTE(jauniute @ 2014 08 09, 14:26)
Man tai skamba labai normaliai, as irgi panasios nuomones 4u.gif konkreciai mane isvis visada erzino tie tokie uzsikacialine (kaip sakoma), raumeningi, ale kieti vyrai, fui man schmoll.gif


blink.gif

T.y. apsileides teslius yra geriau/graziau uz sportuojanti??? blink.gif blink.gif blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2014 08 15, 16:04)
T.y. apsileides teslius yra geriau/graziau uz sportuojanti??? blink.gif  blink.gif  blink.gif


Turbūt mergina turėjo omenyje kurie anabolikais raumenys užaugina ir vos per duris telpa praeiti. Šitie sintetikos dėka išsiplėtė nu ką norit tą sakykite, bet vaizdas nėra žavus. Patinka sveikai atrodantys be persistengimo, nes paskui kieta ir nemalonu lyg į akmenį atsitrenktum.
Atsakyti
QUOTE(Arijanda @ 2014 08 15, 16:40)
Turbūt mergina turėjo omenyje kurie anabolikais raumenys užaugina ir vos per duris telpa praeiti. Šitie sintetikos dėka išsiplėtė nu ką norit tą sakykite,  bet vaizdas nėra žavus.  Patinka sveikai atrodantys be persistengimo,  nes paskui kieta ir nemalonu lyg į akmenį atsitrenktum.


Na taip, kas per daug, tas nesveika. O/bet/tačiau, kvadratėliai ant pilvo nebūtinai anabolikų pagalba išgaunami, ir toli gražu ne kiekvienas sportuojantis vyras yra netelpantis pro duris. O va išdribęs pilvas yra bjauru visada.
Atsakyti
Bjauriausia, kas gali būti - nevalyvumas, elementarios asmeninės higienos nebuvimas.
Atsakyti
Neskaitant kvapo,nesvariu dantu baisiausiai slyksciuosi kaip pas vyrus mazojo pirsto nagai buna ilgi doh.gif man net pamacius purto! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenux:) @ 2014 11 22, 19:40)
Neskaitant kvapo,nesvariu dantu baisiausiai slyksciuosi kaip pas vyrus mazojo pirsto nagai buna ilgi doh.gif man net pamacius purto! lotuliukas.gif


Kodėl mažojo? Kad galėtų snarglius iš nosies išsikrapštyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenux:) @ 2014 11 22, 18:40)
Neskaitant kvapo,nesvariu dantu baisiausiai slyksciuosi kaip pas vyrus mazojo pirsto nagai buna ilgi doh.gif man net pamacius purto! lotuliukas.gif

aha, as irgi esu pastebejus toki fenomena, nzn kam jie palieka ta naga kai kurie bigsmile.gif
Papildyta:
pritarsiu, kad storuliukai labai faini, tokie uch wub.gif be to, jie aistringesni nei tie, kudenos. biggrin.gif
Papildyta:
o siaip, mane labiausiai atstumia, kai vyrai:
1. Nesioja sintetinius batus ir ju kojos per tris metrus smirda cool.gif
2. Smirda kontrabandinem ar pigiom cigaretem
3. Neissikerpa plauku is nosies ir ausu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2014 11 23, 09:54)
 
2. Smirda kontrabandinem ar pigiom cigaretem


O kontabandines kitaip smirda, nei pirktos parduotuveje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2014 11 26, 04:01)
O kontabandines kitaip smirda, nei pirktos parduotuveje? g.gif

visokios NZ ir panasiai tikrai smirda labiau, nei normalios kokios Marlboro ir pan biggrin.gif nezinia is ko ten pagamintos
Atsakyti
Sugedę dantys; riebaluoti plaukai; trijų dienų barzda; na, nesusitvarkymas, taip sakant.
Atsakyti