Įkraunama...
Įkraunama...

Stogo laikančios konstrukcijos-koks pigesnis var.?

QUOTE(Giedruolė @ 2009 10 23, 20:42)
O ką manot apie Euromac2 siūlomą stogo konstrukciją? ten praktiškai tik mūrlotų kiekį reikia apskaičiuoti, gegnės kaip suprantu nereikalingos. ydomu ar patikima.


Kasdiena po naujiena smile.gif Seip idomu kiek kainuoja,bet.. kadangi nieko neraso kad pigiau uz ta ir ta... tai tiketina kad kaina didoka gali buti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2009 10 23, 20:42)
O ką manot apie Euromac2 siūlomą stogo konstrukciją? ten praktiškai tik mūrlotų kiekį reikia apskaičiuoti, gegnės kaip suprantu nereikalingos. ydomu ar patikima.

Na patikima stogo konstrukcija tai nepavadinčiau. Tai naujas dalykas, o interneto svetainėje informacijos beveik 0 verysad.gif . Na su atstovais pačiam neteko bendrauti. Mano ispūdžiai:
1. Putplasčio konstrukcija pati nieko nelaiko - reikalinga nemažai sijų skersine kryptimi ir jei Užsakovo namas ilgas - susiduriat su problemom. Ašku jas galima išspręsti, bet turėsite statyti sienas kurių gal būt nenorėtumėt.
2. Stogo pati danga laikosi kaip suprantu pritvirtinta prie putplasčio??? Briedas.
3. Kaip tvirtinti lietlovius???
4.Stogo pakalimas kaip tvirtinamas??
5. Jei norit švieslangį pasidaryti ar ventiliacijos kaminėlį ??? Kaip jis tvirtinamas užsandarinamas??
6. Kamino ugniaatsparinimas???
Manau į tokius klausimus turėtų atsakyti atstovai ir jei jie pasirodo logiški ir nebrangūs ir ta pati konstrukcijas nebrangi - ir atsako už konstrukcijos patikimumą raštiškai uždėdami savo parašus - tada manau bandyti verta...
drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(airise @ 2009 10 23, 19:44)
Tai kad jau viskas,vainikas vakar jau pakabintas alc.gif
bet pabandysiu sukelt nuotraukas ,parodysiu kaip yra.

http://public.fotki....kas-siandien-1/[/URL]

Na atrodo neblogai ir tvarkingai atliktas darbas, tik manau panaudojus pvz santvaras su dygiuotom plokštelėm būtūmėt sutaupiusi kokius 2m3 medienos. Kiek medžių būtų išsaugota smile.gif .
Atsakyti
Tai va apie tas santvaras niekas nepasakė.Kažkokių plokštelių pridėta,bet gal tai ne tos. Gerai,kad normaliai padaryta,kaip sakot. Dėkui ,man ramiau.
Atsakyti
QUOTE(SLyga @ 2009 10 25, 10:18)
Na patikima stogo konstrukcija tai nepavadinčiau. Tai naujas dalykas, o interneto svetainėje informacijos beveik 0  verysad.gif . Na su atstovais pačiam neteko bendrauti. Mano ispūdžiai:
1. Putplasčio konstrukcija pati nieko nelaiko - reikalinga nemažai sijų skersine kryptimi ir jei Užsakovo namas ilgas - susiduriat su problemom. Ašku jas galima išspręsti, bet turėsite statyti sienas kurių gal būt nenorėtumėt.
2. Stogo pati danga laikosi kaip suprantu pritvirtinta prie putplasčio??? Briedas.
3. Kaip tvirtinti lietlovius???
4.Stogo pakalimas kaip tvirtinamas??
5. Jei norit švieslangį pasidaryti ar ventiliacijos kaminėlį ??? Kaip jis tvirtinamas užsandarinamas??
6. Kamino ugniaatsparinimas???
Manau į tokius klausimus turėtų atsakyti atstovai ir jei jie pasirodo logiški ir nebrangūs ir ta pati konstrukcijas nebrangi - ir atsako už konstrukcijos patikimumą raštiškai uždėdami savo parašus - tada manau bandyti verta...
drinks_cheers.gif
Papildyta:

Na atrodo neblogai ir tvarkingai atliktas darbas, tik manau panaudojus pvz santvaras su dygiuotom plokštelėm būtūmėt sutaupiusi kokius 2m3 medienos. Kiek medžių būtų išsaugota  smile.gif .

NA aš čia nenoriu reklamint, nes tokio tikslo neturiu ir kainos dar jų neklausiau kol man projektėlio nepadarė, bet tam psl dar yra nuorodos į info apie tvirtinimus įvairius ir panašiai. kaip suprantu pačioje konstrukcijoje yra z tipo aliuminio profilis į kuriuos ir tvirtinas grebėstai ir pan.
kadangi mano vienšlaičio ilgis 13,5m ir stogo laikymui numatytos dvi vidinės laikančios sienos tai gal ten tų mūrlotų daug papildomų ir nereiktų... aišku čia jau konkrečiai reiktų žiūrėt.
o gal kas galit asakyt kokia skaičiuojasi Kaune lietaus ir sniego apkrova į stogą?
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2009 10 25, 14:07)
NA aš čia nenoriu reklamint, nes tokio tikslo neturiu ir kainos dar jų neklausiau kol man projektėlio nepadarė, bet tam psl dar yra nuorodos į info apie tvirtinimus įvairius ir panašiai. kaip suprantu pačioje konstrukcijoje yra z tipo aliuminio profilis  į kuriuos ir tvirtinas grebėstai ir pan.
kadangi mano vienšlaičio ilgis 13,5m ir stogo laikymui numatytos dvi vidinės laikančios sienos tai gal ten tų mūrlotų daug papildomų ir nereiktų... aišku čia jau konkrečiai reiktų žiūrėt.
o gal kas galit asakyt kokia skaičiuojasi Kaune lietaus ir sniego apkrova į stogą?


L idomu - kaip tų plokščių z'tų galai apsisaugo ir dar šimtai tūkstančių klausimų į kuriuos tiekėjams reiktų atsakyti ir timtai pagalvoti apie produkto pristatymą. Dažnai LT verslininkai suinteresuoti susirasti kokią nors naujovę užsienyje ir įsivaizduoja, jog daugiau nieko nereikės daryti - tas produktas pats save parduos nes tai naujovė. Ir dažnai būna kad nukenčia tiek vartotojas tiek verslininkas.
Na lietaus apkrova namo stogui tikrai nevertinama, o sniego apkrova kaune 120kg/m2
4u.gif
Atsakyti
Jaučiu įtariai pasirodysiu, bet gal bus įdomu tiems, kas daro savo svajonių namo projektą: tiesiog nemokamai galiu suprojektuoti automatizuota programa namo stogo konstrukcijas, tas užims gal 0,5dienos ir matysite savo namo 3D vaizdą ir stogą, taip pat ir kainą. Galėsite palyginti su savo projektuotojo sprendimais ir konstrukcijų kaina??
Atsakyti
QUOTE(SLyga @ 2009 11 01, 20:26)
Jaučiu įtariai pasirodysiu, bet gal bus įdomu tiems, kas daro savo svajonių namo projektą: tiesiog nemokamai galiu suprojektuoti automatizuota programa namo stogo konstrukcijas, tas užims gal 0,5dienos ir matysite savo namo 3D vaizdą ir stogą, taip pat ir kainą. Galėsite palyginti su savo projektuotojo sprendimais ir konstrukcijų kaina??

Mane tas labai domina bigsmile.gif po pieviškai pamatų suprojektavimo - ne optimaliai, o pagal standartą makasimaliai, norėčiau patikrinti kaip stogas sukurtas bus. Gal šią savaitę išbaigs man fasadus ir planus. Gal galit į až parašyti savo mailą... Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2009 11 02, 16:21)
Mane tas labai domina  bigsmile.gif po pieviškai pamatų suprojektavimo - ne optimaliai, o pagal standartą makasimaliai, norėčiau patikrinti kaip stogas sukurtas bus. Gal šią savaitę išbaigs man fasadus ir planus. Gal galit į až parašyti savo mailą... Būčiau labai dėkinga.


Aš ir labai dėkingas už pakalausimą ir info išsiunčiau į Jūsų až.
Atsakyti
QUOTE(SLyga @ 2009 11 01, 19:26)
Jaučiu įtariai pasirodysiu, bet gal bus įdomu tiems, kas daro savo svajonių namo projektą: tiesiog nemokamai galiu suprojektuoti automatizuota programa namo stogo konstrukcijas, tas užims gal 0,5dienos ir matysite savo namo 3D vaizdą ir stogą, taip pat ir kainą. Galėsite palyginti su savo projektuotojo sprendimais ir konstrukcijų kaina??

Man tai irgi būtų buve net labai įdomu prieš kokis dvi savaites,kai iš proto krausčiaus,galvojau ir klausinėjau kaip daryt.Dabar jau viskas,šiferį dedam doh.gif
bet gal šiaip tokį 3d vaizdą galim pasidaryt? ko reikia?Mano namas tai popieriuje .
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2009 11 02, 21:40)
Man tai irgi būtų buve net labai įdomu prieš kokis dvi savaites,kai iš proto krausčiaus,galvojau ir klausinėjau kaip daryt.Dabar jau viskas,šiferį dedam doh.gif
bet gal šiaip tokį 3d vaizdą galim pasidaryt? ko reikia?Mano namas tai popieriuje .

Galima - bet nelabai prasmės matau. Na projektavimas irgi juk darbas. O priedo - jei kaina gausis pigesnė?? - tada naktimis nemiegosite ir graušite save... Yra taip kaip yra ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SLyga @ 2009 11 02, 21:03)
Galima - bet nelabai prasmės matau. Na projektavimas irgi juk darbas. O priedo - jei kaina gausis pigesnė?? - tada naktimis nemiegosite ir graušite save... Yra taip kaip yra  ax.gif  4u.gif

Taip,sutinku,geriau nežinoti.
Atsakyti