Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalis Paryžiuje

QUOTE(vidiga @ 2014 11 03, 23:04)
Mums irgi nesinorėtų nešiotis, bet jei tą pačia dieną vis kitoje vietoje po 0,75 l išmaukti, baisu, kad jau ir per miglą Paryžiau nepamatysi  lotuliukas.gif ale tas vėsus oras turbūt daro savo, nuo burbulų tik nuotaika kyla  wub.gif

Nu noriu į Paryžių, nors tu ką  doh.gif
p.s. tik kaip tuos norus visus sutalpinti...


Tai vieno karto per dieną 0,75 l.per dieną pilnai pakanka gerai nuotaikai lotuliukas.gif O atidarymui atidarytuvą nusipirkom už kelis eurus,negaila buvo viešbuty palikti smile.gif Dėl stiklinių nepamenu jau..turbūt vienkartinės buvo.Aš irgi noriu vėl į Paryžių,geriausia būtų dabar,iš kart biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi VĖL noriu drinks_cheers.gif

O vyno atidarytuvą mes pasiskolinom viešbučio recepcijoj.Į prašymą buvo sureaguota labai normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2014 11 04, 13:54)
Tai vieno karto per dieną  0,75 l.per dieną pilnai pakanka gerai nuotaikai  lotuliukas.gif  O atidarymui atidarytuvą nusipirkom už kelis eurus,negaila buvo viešbuty palikti smile.gif Dėl stiklinių nepamenu jau..turbūt vienkartinės buvo.Aš irgi noriu vėl į Paryžių,geriausia būtų dabar,iš kart  biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2014 11 04, 16:53)
Aš irgi VĖL noriu drinks_cheers.gif

O vyno atidarytuvą mes pasiskolinom viešbučio recepcijoj.Į prašymą buvo sureaguota labai normaliai smile.gif

man toks jausmas, kad visi po Paryžių truputį apduję vaikšto thumbup.gif

Ačiū autorei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vidiga @ 2014 11 04, 22:29)
Papildyta:

man toks jausmas, kad visi po Paryžių truputį apduję vaikšto  thumbup.gif

Ačiū autorei  4u.gif

Ya,yra tiesos,tikrai lotuliukas.gif Nors..ir po Veneciją vaikštat jausmas panašus.Ir po Romą irgi biggrin.gif
Atsakyti
Ne,jie neapsvaigę,tik paprasčiausiai atsipalaidavę mirksiukas.gif Ir tai toks prancūziškas būdas,stilius ar kaip bepavadinsi smile.gif man patinka.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 05 lapkričio 2014 - 14:30
Oi kaip smagiai ir skaniai virtualiai paklajojau po Paryžių wub.gif
Šaunuolė autorė thumbup.gif Ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti