Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sportuoti?

Nuo kelintos nestumo savaites jus pradejot sportuot/lankyti akva aerobikas nescioms?
Mastau nuo kada yra tikslinga pradet, kad nebutu per anksti ,bet ir ne per velu ax.gif
Atsakyti
Man dabar 24 savaitės ir pradėjau lankyti Gemmoje nėščiųjų mankšteles. Grupėje trenerė vis paklausia ar visom virš 20 savaičių, tai manau anksčiau nelabai gal galima arba reikia atsargiau daryti. Šiaip dauguma jau yra apie 30 savaitę ir daugiau, tai jom šiek tiek sunkiau susilenkti. Aš kol nėra sunku judėti planuoju lankyti mankšteles, o kai pilvelis jau visai didelis bus jaučiu eisiu į baseiną, ten ne taip svoris jaučiasi.
Dar pastebėjau, kad viena mamytė visai nesportavusi yra (kaip ir aš blush2.gif ) bet jai jau gerokai daugiau nei 30 sav. tai dažnai raumenis pilvuko sutraukia. Manau, kad anksčiau galėjo pradėti g.gif tada raumenys labau būtų pratampyti.
Atsakyti
as galvoju nuo rudens pradeti lankyti nesciuju akva aerobika Northway centre. Gal kas ten lanket/lankot ir galetumet pasidalinti atsiliepimais 4u.gif
Atsakyti
Sweikos mamytes, esu Kauniete nestuke.gif ir noreciau jusu nuomones ir patirties kurgi smagiau ta baseiniuka lankyti, Mazylije ar BMP?

Dekoju smile.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kas ka rekomenduotu Siauliuose nestukem lankyt ?
Atsakyti
Pati klausiau kazkada,o dabar pati ir palieku atsiliepima apie Northway akva mankšta nescioms. Puikumėlis thumbup.gif Nesciuju būna maximum 6 grupėje, bet dazniausiai tiek nebuna kaip supratau, praeita karta dviese tik sportavom.Manksta trunka apie pusvalandi. Vanduo siltas, 31 C, svaru, grazu, gera ir ramu,vienas malonumas, nepalyginsi su jokiais masiniais baseinais (impuls tipo) rolleyes.gif
Atsakyti
Kas lankėte Kauno mažylyje baseiną nėštukėms? kokie atsiliepimai ar paruošia raumenis gimdymui.
Kas dar kokį kitokį lankėte? gal yra kur pigiau arba geriau parengia raumenis.
Nuo kelinto iki kelinto mėn galima lankyti tą baseiną su mankštomis.
Dėkui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvasia22: 10 spalio 2014 - 07:38
kazin, ar dirba jau po rekonstrukcijos Vilijampoles Vilijos baseinas?
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 07 01, 10:39)
Nuo kelintos nestumo savaites jus pradejot sportuot/lankyti akva aerobikas nescioms?
Mastau nuo kada yra tikslinga pradet, kad nebutu per anksti ,bet ir ne per velu ax.gif

Gydytojai leidus jei gerai jautiesi galima sportuoti jau nuo 12 savaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ručike @ 2014 09 01, 21:04)
Laba,
Gal kas ka rekomenduotu Siauliuose nestukem lankyt ?



As siauliuose prie saules miesto lankau baseina, specialios treniruotes nestukems praveda kinozatarapiautas. Viskas vyksta sveikatos centre Aronija, man super patinka. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Abieju nestumu metu Kaune lankiau ir intensyviai tebelankau mankstas baseinuose: BMP ir Mazylio. BMP baseinas skirtas ne tik nesciuju mankstoms, bet ir reabilitacijai. Nepatiko siuo metu ivesta nauja lankymosi tvarka, kas priverte net atsisakyti jo. Jame nors savaime suprantama moki pinigelius uz kiekviena apsilankyma (juk tai ne su siuntimu nemokama reabilitacija) taciau deja negali laisvai rinktis laiko: isigijus ilgaji abonimenta - privalomas dvieju kartu per savaite lankymasis, ir butina gydytojo pazyma jei neatvykstama:)). Tiesa, sienos naujesnes, taciau kartais dusuose nosi riecia nemalonus kvapai. MAzylio baseine tiesiog lankymosi salygos logiskai apgalvotos: reikalinga registracija is anksto, tad labai patogu apgalvojus pasirinkti patogu, tinkama sau laika ir nereikia lakstyti gydytojo pazymu karta neatvykus.
Atsakyti
Lankau mankštą vandenyje Northway medicinos centre Vilniuje. Labai patinka mankšta, o po užsiėmimų jaučiuosi kaip naujai atgimus thumbup.gif Dalyvių mankštoje maximum 4, vanduo šiltas, baseinas nedidelis, visoms rekomenduoju smile.gif
Atsakyti