Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

QUOTE(naughty-me @ 2007 07 12, 12:15)
thumbup.gif  labai faina, kad nereiks naujos rankines pirkt. ji tikrai ne gremezdiska, nedidute, stilinga. nebetelpu i savo nusistatyta limita, o dar bateliu reikes nauju  doh.gif


o tai darbe tokios griežtos normos? nieko neatsitiks manau jei eisi su bateliais atviru priekiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sattwa: 12 liepos 2007 - 11:42
QUOTE(sattwa @ 2007 07 12, 12:41)
o tai darbe tokios griežtos normos? nieko neatsitiks manau jei eisi su bateliais atviru priekiu


matai, jokiu normu rasytiniu nera. bet as geriau pirmom dienom, apsizvalgymui pagal konservatyvesni koda apsirengsiu. po savaites kitos jau matysiu kiek tos normos grieztos. nes is valdzios dar tik vyrus maciau, moteriskes kelias pirmadieni isvysiu, Vilniuj, pacioj imones sirdy, tai jau galesiu kazka sprest. nesinori issisokt...
Atsakyti
Man tenka padirbėti švietimo įstaigoje...tai reikia truputį oficialesnės aprangos, bet ne per daug bobiškos, nes studentai jauni, kai kurie vos ne dvigubai už mane vyresni, tai nesinori man pačiai atrodyti bobiškai... ax.gif

Va iš prancūzų internetu užsisakiau tokį megztuką, moherinis, su nedidele iškirpte, toks minkštutis gražus, kaži ar megztukai atitinka apibrėžimą ,,dalykinė apranga"?

su dideliu sunkumu susiduriu kai važiuoju į susitikimą su klientais arba vertėjauju, įmonės didelės, direktoriai ir t.t tie kostiumėliai mane nervina, o jei kelionė per visą Lietuvą tai išlipi visa susiglamžius doh.gif mašinoj sunku sėdėt doh.gif tai radau nedidelę išeitį, iš prancūzų internetu užsisakiau tokie a la marškiniai- maikė, nemoku paaiškinti, lyg ir megztukas- maikė bet su išlindusia apykakle, medžiaga minkšta medvilnė...vienu žodžiu super...o kelnes prisiderinu atskirai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 12, 12:59)
Man tenka padirbėti švietimo įstaigoje...tai reikia truputį oficialesnės aprangos, bet ne per daug bobiškos, nes studentai jauni, kai kurie vos ne dvigubai už mane vyresni, tai nesinori man pačiai atrodyti bobiškai... ax.gif

Va iš prancūzų internetu užsisakiau tokį megztuką, moherinis, su nedidele iškirpte, toks minkštutis gražus, kaži ar megztukai atitinka apibrėžimą ,,dalykinė apranga"?

su dideliu sunkumu susiduriu kai važiuoju į susitikimą su klientais arba vertėjauju, įmonės didelės, direktoriai ir t.t tie kostiumėliai mane nervina, o jei kelionė per visą Lietuvą tai išlipi visa susiglamžius doh.gif mašinoj sunku sėdėt doh.gif tai radau nedidelę išeitį, iš prancūzų internetu užsisakiau tokie a la marškiniai- maikė, nemoku paaiškinti, lyg ir megztukas- maikė bet su išlindusia apykakle, medžiaga minkšta medvilnė...vienu žodžiu super...o kelnes prisiderinu atskirai unsure.gif


tas apibrezimas "dalykiska apranga" toks bendrinis. siaip yra keli lygmenys tos aprangos. manau, geros kokybes moherinis megztukas tinka, jei neini i koki labai auksto lygio susitikima, simpoziuma ar pan. bet siaip, jei reikalaujama grieztesnio stiliaus - megztukai nelabai. bet as tik "pradedancioji". nesu specas sioje srityje.
Atsakyti
As i darba paprastai ar su kostiumeliais einu, arba su klaiskinem kelnem ir megztiniais kokiais be dideliu iskirpciu. dar megstu golfa po apacia uzsidet, o ant virsaus kokia nors liemene ar skraiste. Dabar per ispardavimus toki megztuka nusipirkau, i skraiste panasu, nes labai platus. Labai graziai atrodo su kelnem arba su tiesiu sijonuku iki keliu. Dar marskinukai visokie tinka. tik nelabai ryskus. O del batuku, man atrodo, kad cia turi buti super rimta firma, kad i tokius dalykus kaip atviras priekis demesi kreipia. Tu gi ne su sliopkem i darba eini, galu gale tongue.gif
Atsakyti
Dalykiska apranga - tai konservatyvi, zmogui tinkanti apranga - turinti tam tikrus reikalavimus. (pvz. klasikai priklauso trys spalvos: juoda, balta ir raudona) Ir joje tikrai nera vietos: megztukams ir kitokio panasaus pluosto audiniams - megztinis priklauso "casual" stiliui.
Atsakyti
QUOTE(Reko @ 2007 07 21, 00:01)
Dalykiska apranga - tai konservatyvi, zmogui tinkanti apranga - turinti tam tikrus reikalavimus. (pvz. klasikai priklauso trys spalvos: juoda, balta ir raudona) Ir joje tikrai nera vietos: megztukams ir kitokio panasaus pluosto audiniams - megztinis priklauso "casual" stiliui.

O kaip mėlyna tada tongue.gif
Atsakyti
Nors mano darbe grieztu reikalavimu del aprangos nebuvo, taciau atrodyti graziai ir tvarkingai buvo svarbu. Taigi, pabandziau rengtis, kaip sakant, kaip tikra seketore. Pirmomis dienomis buvo visai smagu, nes lig siol taip "puosdavausi" tik per sventes biggrin.gif Bet po kiek laiko man taip nusibodo doh.gif laukdavau savaitgaliu vien jau todel, kad galeciau isokti i savo dzinsus ar maikute su kokiu kvailu piesinuku doh.gif Bet veliau nustojau save kankinusi ir pradejau rengtis siek tiek laisviau.Nebutinai juoda-balta, nebutinai marskinukai ir svarkelis.... smile.gif
Atsakyti
man tai labai gražu, kai jaunos merginos rengiasi rimtais dalykiškais kostiumėliais. Dabar bankuose tokios uniformos populiarios. Bet man velniskai gražu... thumbup.gif
Atsakyti
tai kad bankuose dazniausiai yra visu vienoda apranga- uniforma, tu, kurios aptarnauja klientus. Man labai patinka kai moteris vilki kostiumeli, kvepia dalykiskumu;)
Atsakyti
man buvo privaloma oro liniju uniforma darbe....tai nieko labai ir neprigalvosi... verysad.gif atsibodo,nors uniforma nebuvo negrazi smile.gif
Atsakyti
Klausykit, dalykiškos moteriškos wink.gif, gal turit kokių internetinių nuorodų, kur būtų parodyta pažingsniui, kaip susisukti gražius kuodus ? Kartais tenka matyti tiap gražiai susišukavusių ilgaplaukių, bet pati tai taip nemoku, o norėčiau... ax.gif
Atsakyti