Įkraunama...
Įkraunama...

Dalykinė apranga karjeristėms

Neseniai padariau atradimus ,,Rūbų rate" Kaune. Labai gražūs, jaunatviški kostiumėlių modeliai, turintys ,,šarmo". Ir kaina ne astronominė.
Atsakyti


Piekautaites patarimai,


Sios dizaineres skoniu tikrai pasitikeciua, turi elegancijos jausma...



Kokios naujovės ir detalės numatomos dalykiniams kostiumėliams, kokios spalvos ir audiniai bus madingi ateinantį sezoną bei kaip rengtis stambesnėms moterims, skaitytojams pataria dizainerė Ramunė Piekautaitė.

"Šią vasarą triumfuoja šiandienos moteriškumas – dinamika ir poezija, stilistikos laisvė. Mūsų laukia šviesi ir marga vasara,"- sako Ramunė.

Klausimas. Kokios naujovės ir detalės numatomos dalykiniams kostiumėliams pavasarį – vasarą?

Atsakymas. Šį sezoną labai svarbus švarkas – jis labai mažas, aukštą liemens liniją akcentuoja po krūtine didelės sagos, rankovės - trijų ketvirčių. Būtina sagė ar net kelios, derinamos viena prie kitos. Švarkas dėvimas su romantiškomis palaidinėmis, suknelėmis, sijonais. Suknelių ilgis ir plotis turi paryškinti privalumus, o trūkumus -paslėpti. Kelnės klasikinės, tiesios, su kantu, plačios, krentančios, su uždėtinėmis detalėmis, klostėmis.


Klausimas. Kokie audiniai bus madingi šią vasarą?

Atsakymas. Šią vasarą bus madingi specialiai apdoroti, krentantys audiniai – liocelis –tencelis, linas, džinsas, kuriuos galima be vargo skalbti, įvairiausios sudėties marginti audiniai. Aš savo kolekcijose naudoju ranka ištapytus bei šilkografijos būdu margintus audinius. Tuomet visi gaminiai būna skirtingi. Aplikacijoms naudoju skirtingų faktūrų audinius – medvilnė derinama su šilku, atlasu, nėriniais. Labai romantiškai atrodo margi šilko deriniai su linu, džinsu, tenceliu.

Spalvos šį sezoną ryškėja. Rausva, žalsva, violetinė, geltona, žydra derinamos su smėlio, balta.

Atsakyti
kai isivaizduoju, tai turetu buti labai jau grazu, pvz. tas jos trumpas svarkelis su plazdanciu silkiniu sijonuku....achhhh.....
Atsakyti
kostiumelis

kostiumeliai

va cia yra visai zaviu kostiumeliu darbui... ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauraB: 02 vasario 2005 - 12:02
Mano ir darbas, ir natūra šaukiasi dalykinio stiliaus biggrin.gif Beveik visada perku CHR/Evermen parduotuvėje (yra CUP, atsidarė ir Akropolyje, bet ten labai daug žmonių, tai nemėgstu schmoll.gif ). Kainos ypač nesikandžioja, čia pat gali pasirinkti ir derančius priedus (palaidinukes, megztinukus, aksesuarus). Man ši parduotuvė dar labai patinka, nes priešingai nei daug kur kitur, yra ir mano - 32 - dydžio drabužių. Vieną neblogą kostiumėlį esu pirkusi "Romo artelėj". Mano kolegė perkasi "Bliss". Tik man ten jie truputėlį per margi ir per daug visokiausių raukinukų (nors mano kolegei kaip tik jie ir patinka, ir tinka biggrin.gif )
Nenoriu sumenkinti ar įžeisti tų, kurios perkasi Zaroj ar Vero Moda blush2.gif , bet man ten ne drabužiai, o apdarai, kurie po vieno skalbimo virsta skudurais blink.gif Anei medžiagos kokybės, anei ką ax.gif
Tik šiųmetinės batų "mados" tai mane iš proto baigia išvaryti. Blyn, jei niekas nesikeis, teks vaikščioti basai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraB @ 2005 02 02, 10:42)
kai isivaizduoju, tai turetu buti labai jau grazu, pvz. tas jos trumpas svarkelis su plazdanciu silkiniu sijonuku....achhhh.....


Aha, ypač pasėdėjus valandą prie kompo, pasimalus ofise, po to nuėjus į susitikimą kokį svarbų... blink.gif Vieną mano draugę šefas išmetė namo persirengti su Žilėnienės berods lininiu kostiumėliu, nes po poros valandų ji atrodė kaip ištraukta iš ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2005 02 02, 12:37)
Mano ir darbas, ir natūra šaukiasi dalykinio stiliaus biggrin.gif Beveik visada perku CHR/Evermen parduotuvėje (yra CUP, atsidarė ir Akropolyje, bet ten labai daug žmonių, tai nemėgstu schmoll.gif ). Kainos ypač nesikandžioja, čia pat gali pasirinkti ir derančius priedus (palaidinukes, megztinukus, aksesuarus). Man ši parduotuvė dar labai patinka, nes priešingai nei daug kur kitur, yra ir mano - 32 - dydžio drabužių. Vieną neblogą kostiumėlį esu pirkusi "Romo artelėj". Mano kolegė perkasi "Bliss". Tik man ten jie truputėlį per margi ir per daug visokiausių raukinukų (nors mano kolegei kaip tik jie ir patinka, ir tinka biggrin.gif )
Nenoriu sumenkinti ar įžeisti tų, kurios perkasi Zaroj ar Vero Moda blush2.gif , bet man ten ne drabužiai, o apdarai, kurie po vieno skalbimo virsta skudurais blink.gif Anei medžiagos kokybės, anei ką ax.gif
Tik šiųmetinės batų "mados" tai mane iš proto baigia išvaryti. Blyn, jei niekas nesikeis, teks vaikščioti basai  cry.gif


Summer, jau maciau pavasario batu kolekcijas - zinai visai nieko, nes ir as visada darbe tik su dalykiniai rubais blush2.gif
Atsakyti
Taip, ziurint koks darbas, kokie kolegos ir pan.
Pas mus privalus dalykinis stilius, jokiu dzinsu, dryzuotu megztiniu ir raudonu svarku tongue.gif . As paskutiniu metu siuvuosi rubus, nes negaliu pakest sintetiniu rubu cry.gif . Man nor puse medziagos sudeties turi sudaryt naturalus pluostas.
Pirkau Romo arteles vilnoni kostiuma - brangu, bet ..ax.gif
Spalvingos drapanos ne man mirksiukas.gif , o be to darbe zmogus turi atrodyti tvarkingai ir neissaukianciai.
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2005 02 02, 12:37)
Vieną neblogą kostiumėlį esu pirkusi "Romo artelėj".
Tik šiųmetinės batų "mados" tai mane iš proto baigia išvaryti. Blyn, jei niekas nesikeis, teks vaikščioti basai  cry.gif


Aha, man irgi prie sirdies "Romo artele". thumbup.gif Dailus kostiumeliai ir man kazkaip labai kvepuoja kokybe.

O ta siumetine batu mada tai kokia? Buki galai? Man tai - super fantastika! thumbup.gif Gaila, kad butent bukieji yra kazkodel dvigubai brangesni uz kitus. Tipo schmoll.gif naujove. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 02, 12:37)
Aha, ypač pasėdėjus valandą prie kompo, pasimalus ofise, po to nuėjus į susitikimą kokį svarbų...  blink.gif Vieną mano draugę šefas išmetė namo persirengti su Žilėnienės berods lininiu kostiumėliu, nes po poros valandų ji atrodė kaip ištraukta iš ...  doh.gif



tai cia kvailas sefas pasitaike, neismanelis doh.gif doh.gif doh.gif

na, lietuviams tai viskas turi buti islyginta...

uzsienyje linas ir brangus ir madingas ir niekas nekreipia demesio i tai, kad jis lamdosi..

girdejau istorija, kaip lietuviu firma siuvo uzsienieciams drabuziu partija is lino, nuveze, vietoj islygino, sukabino, o uzsienieciai uz galvos susieme: juk cia linas blink.gif blink.gif blink.gif, jis turi buti susilamdes megalol.gif megalol.gif


As pati tik siunuosi kostiumelius, nesu dar nei vieno pirkusi, o ir nerasciua, kai mano ismatavimai 86-60-90, be sansu.....visur skestu...

be to, parduotuveje man patinkantys kostiumeliai kainuoja nuo 700-800, o siutis iseina apie 500, tad logiska, jog tikrai parduotuvese nepirksiu, tuo labiau, kad net ir Bliss (ten geriausi ir graziausi, mano nuomone) tesu maciusi kokius du tris man patikusius... g.gif verysad.gif ir tai skendau...
Atsakyti
QUOTE(LauraB @ 2005 02 02, 14:07)
tai cia kvailas sefas pasitaike, neismanelis  doh.gif  doh.gif  doh.gif





Nu kad ne... Tiesiog linas- laisvalaikio drabužių audinys. Kokiam vakarėlyje visi draugiškai būtume pagyrę tą aprangą (gal), bet nekuriom darbinėm progom tokie aprėdai neatitinka protokolo.
Atsakyti
"Romo artelę" buvau visai užmiršus... doh.gif Kažkada ten esu šį bei tą pirkus smile.gif reiks pasižiūrėt smile.gif
Atsakyti