Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesijos nėštukėms

Aciu pasidomesiu visai nieko varijantai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2009 12 07, 15:20)
aš dariausi paradokse fotosesiją.. be galo patenkinta  thumbup.gif


buk gera,atsiusk nuotraukas i mano maila g.gedeikiene@gmail.com ,jei negaila,ko tai as irgi krypstu i ju puse:)))

buc l.dekinga
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 12 07, 15:30)
kaune pigiau nei 280 neradau, apart siuo metu pas Cekanaviciu akcija,tai kaina tik 150,bet uztatat retusuotu nuotrauku tik 3. va,kadangi pati domiuosi,tai is cia www.paradoksas.lt atvaziuoja vyrukas su mergina net i namus ir tik uz 200,visos nuotraukos sutvarkomos ir irasomos i cd,dar is vilniaus atvaziuoja i kauna uz 250 irgi dviese is www.mads.lt, tiek surinkau info pati,nes paciai aktualu....gink dieve,nieko nereklamuoju,dar pati nieko nenusprendziau....is kur ir kaip:)))sekmes kitoms ieskant,aisku,laukciau ir as atsiliepimu



as nusprendziau eiti pas Cekanaviciu, vis gi zinomas fotomeninkas, manau, kad tos ir kelios nuotraukos, bet bus tikrai su "cinkeliu" ir meniskos...pameginsiu, bet aisku, puiku, kad yra is ko rinkis.....
Atsakyti
QUOTE(karalaiti @ 2009 12 08, 16:30)
as nusprendziau eiti pas Cekanaviciu, vis gi zinomas fotomeninkas, manau, kad tos ir kelios nuotraukos, bet bus tikrai su "cinkeliu" ir meniskos...pameginsiu, bet aisku, puiku, kad yra is ko rinkis.....

kada pas ji zadi eiti fotografuotis? mes irgi eisim pas ji tik vat nezinau pries kiek laiko pas ji registruotis, tai vat idomu, kada tave priregistruos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2009 12 08, 21:13)
kada pas ji zadi eiti fotografuotis? mes irgi eisim pas ji tik vat nezinau pries kiek laiko pas ji registruotis, tai vat idomu, kada tave priregistruos smile.gif


einu sekmadieni, vyras cia man dovanele tokia kaip ir uzsake, nezinau pries kiek laiko, jauciu pries kokia savaite bus suderines.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(karalaiti @ 2009 12 08, 21:39)
einu sekmadieni, vyras cia man dovanele tokia kaip ir uzsake, nezinau pries kiek laiko, jauciu pries kokia savaite bus suderines.... g.gif

aisku, nes kiek domejausi, anksciau tai mergaites vos ne pries menesi ar pusantro eile uzsisakydavo, niu vadinasi neturetu kilti problemu smile.gif aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 12 03, 14:11)
apsvieskit prota, kiek siais laikas nesciosios fotosesija kainuoja...neapsisprendziu..

Kaune pas Raimunda Bulota kainuoja 300 lt. Siandien draugei pirkom dovanu ceki, fotkinsis nestuke.gif . Musu manymu labai individualus ir kurybingas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(rohan @ 2009 12 10, 01:35)
Kaune pas Raimunda Bulota kainuoja 300 lt. Siandien draugei pirkom dovanu ceki, fotkinsis nestuke.gif . Musu manymu labai individualus ir kurybingas zmogus.

na jis visada buvo brangininkas...matyt nori,kad kuo greiciau irengta fotostudija atsipirktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 11, 17:22)
na jis visada buvo brangininkas...matyt nori,kad kuo greiciau irengta fotostudija atsipirktu rolleyes.gif

a turi jis savo tinklapi? idomumo delei noreciau fotkes paziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaMarija @ 2009 11 27, 17:57)
As savo pilveli fotografavau pas fotografe Rita Vilniuje. nerealios nuotraukos, puiki atmosfera. Vis delto moteris turinti vaiku, nesciaja ir vaikus mato tikrai labai ypatingai. tikrai rekomenduociau ritafoto.lt



Sveiki,

Gal galite apšviesti kiek kainavo fotosesijos malonumas pas Rita? ir kiek foto duoda?
Atsakyti
QUOTE(Nerin @ 2009 12 19, 23:11)
Sveiki,

Gal galite apšviesti kiek kainavo fotosesijos malonumas pas Rita? ir kiek foto duoda?


As mokejau 250 lt. o nuotrauku gavau g.gif gal 70 smile.gif ir dar cd su nuotraukom ir muzika, kad smagiau ziuret butu. as labai patenkinta.
Rita sake, kad atiduoda visada daug nuotrauku, tiek kiek ju gaunasi geru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaMarija @ 2009 12 20, 15:05)
As mokejau 250 lt. o nuotrauku gavau  g.gif  gal 70  smile.gif  ir dar cd su nuotraukom ir muzika, kad smagiau ziuret butu. as labai patenkinta.
Rita sake, kad atiduoda visada daug nuotrauku, tiek kiek ju gaunasi geru smile.gif

Oho kaip fainai,tiek nuotraukų smile.gif Aš kur fotkinaus, tai iškart parašyta, kad nuotraukų duoda 20. Bet kai jas reikėjo išsirinkt, aš gal daugiau ir nenorėčiau, nes nelabai sau graži kažkaip ten... Tiesa tas išsirinktas nuotraukas fotochopins. Tai draugas be tų 20 nuotraukų dar 20 išrinko ir išprašė fotografės, kad likusias be photoshopo į atskirą cd įrašytų. Na žiūrėsiu kaip bus.
Faktas tas, kad nuotraukas jau pagimdžius gausiu, tai gal apims nėštumo nostalgija ir graži sau patapsiu biggrin.gif
Atsakyti