Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesijos nėštukėms

O mes daremes CIA. Dabar laukiam foto. Esu macius pas pazistamus sios fotografes darbu,tai ir susigundziau ax.gif O liepa dar ir akcija vyksta fotosesijom 4u.gif
Atsakyti
jetus net nutirpau unsure.gif, Cekanaviciaus studija vel pardavineja ale pigiai fotosesijas ohmy.gif

tik nesusigundykite umn.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 06 26, 12:48)
tada jums ziauriai nuskilo  biggrin.gif ir kaip foto? jei gimdete pagal termina, tai pilvukas turejo jau labai labai didelis buti, man asmeniskai tokie jau nelabai fotkese atrodo, kiek teko matyti...  blush2.gif

As zadu darytis 8men.pradzioje smile.gif bus pats tas  nestuke.gif


Shtai vienas is rezultatu wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liullie yu @ 2012 07 09, 21:38)
Shtai vienas is rezultatu wink.gif


Toks mazas pilvukas atrodo 4u.gif

Taigi fotkinomes ir mes, jau gavom kelias foto, kitas veliau gausim thumbup.gif dariausi 8men. pradzioje, bet man pilvukas neatrode didelis, dar buciau pora savaiciu paauginus rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri nors neseniai darėtės fotosesiją pas Tomą fotostudija.org arba Svetlaną svetlanabatura.com? Kol kas renkuosi tarp šių dviejų fotografų ax.gif
Domina ar "sunku" yra pas juos užsirašyti? Arba šiaip kiek apytiksliai reikia laukti fotosesijos? Suprantu, kad tą pačią dieną kada kreipsiuos nepadarys biggrin.gif Lietuvoje būsiu rugpjūčio 18 d., iš pradžių aišku turėsiu keletą reikalų susitvarkyti bet ilgai delsti nenorėčiau, nes skrisiu 34-tą savaitę. Ar reikėtų jau dabar pradėt tartis ar neverta žmonėms galvos sukti anksčiau negu reikia? doh.gif

Ir dar klausimėlis: pasirenkant fotosesiją gamtoje turi pati fotografą į norimą vietą nusivežti ar pats nusiveža į kokią gražią aguonų pievą/pasiūlo jei nežinai? Prašau nesijuokti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 05 15, 13:47)
rekomenduokit malonią fotografe Klaipėdoje-Palangoje  4u.gif



Rekomenduoju, Vita Jurevičienę, www.vitafoto.lt, man labai gražios jos nuotraukos, nors mūsų ji ir nefotografavo, bet tvarkė mūsų vestuvių foto, tikrai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2012 07 20, 23:43)
Gal kuri nors neseniai darėtės fotosesiją pas Tomą fotostudija.org arba Svetlaną svetlanabatura.com? Kol kas renkuosi tarp šių dviejų fotografų  ax.gif
Domina ar "sunku" yra pas juos užsirašyti? Arba šiaip kiek apytiksliai reikia laukti fotosesijos? Suprantu, kad tą pačią dieną kada kreipsiuos nepadarys biggrin.gif Lietuvoje būsiu rugpjūčio 18 d., iš pradžių aišku turėsiu keletą reikalų susitvarkyti bet ilgai delsti nenorėčiau, nes skrisiu 34-tą savaitę. Ar reikėtų jau dabar pradėt tartis ar neverta žmonėms galvos sukti anksčiau negu reikia?  doh.gif

Ir dar klausimėlis: pasirenkant fotosesiją gamtoje turi pati fotografą į norimą vietą nusivežti ar pats nusiveža į kokią gražią aguonų pievą/pasiūlo jei nežinai? Prašau nesijuokti. biggrin.gif


Aš jau šį antradienį turėsiu nėščiosios fotosesiją pas Svetlaną Baturą. Užsirašiau pas ją birželio pradžioje, jau viską aptarėme. Tik dar rytoj paskambinsiu ir pasiklausiu kokią gražią vietą ji rekomenduoja Kaune fotosesijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2012 07 21, 16:41)
Aš jau šį antradienį turėsiu nėščiosios fotosesiją pas Svetlaną Baturą. Užsirašiau pas ją birželio pradžioje, jau viską aptarėme. Tik dar rytoj paskambinsiu ir pasiklausiu kokią gražią vietą ji rekomenduoja Kaune fotosesijai mirksiukas.gif

Tai ji Kaune? doh.gif
Jeigu birželio pradžioje tai vadinasi galiu ir aš jau drąsiai tartis. Smagios jums fotosesijos 4u.gif
Atsakyti
Taip ji Kaune, turi savo fotostudiją, bet mes jau apturėjom fotosesiją Kleboniškio miške wub.gif

Viskas labai patiko.

Bet kiek žinau, ji fotografuoja ir kituose Lietuvos miestuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites rekomenduokite nebrangius fotografus. Noriu fotosesijos gamtoje apie Vilniusmile.gif Gal kuri daretes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frenke: 26 rugpjūčio 2012 - 16:29
QUOTE(Lotari @ 2012 05 16, 10:47)
panašios bėdos........

Fotografavausi pas Rositą spalio mėnesį, tikrai nieko negirdėjau apie šias personas kol nepatyriau. Maloniai bendravo, tik...... kol susitariau dėl datos skambinau ~50 kartų. Nusifotografavus foto laukiau daugiau nei pusę metų, čia kiekvieną dieną skambinant. Ant galo telefoną persona pakeitė  doh.gif  BET pasirodo viskas tuom nepasibaigė..... nunešiau tas jau gerąsias, apdorotas foto spausdinti, sumokėjau didelius opinigus už A1 formatą, o pasirodo visos fotografijos nekokybiškos - taškuotos , demėtos. Tai tas apdorojimas jų Š.... vertas. Į skundus jau įdėjau, tegul žmonės žino, kad neverta tokių pinigų mesti ir dar nervus pusę metų gadinti  doh.gif


Papilsiu žibalo ir aš jiems....
Fotosesija vyko sausio mėn. Viskas buvo gražu ir sklandu. Net pasirašant sutartį mes savo egzempliorio nepasiėmėm, nes tikrai nemanėm, kad bus sunku atgauti savo foto. Nuotraukų pamenu pagal sutartį reikia laukti nuo 3 iki 6 mėn. Kantriai pralaukiau pusę metų ir tada prasidėjo medžioklė. Į mano skambučius niekada neatsako (Rosita), paskui pati "tipo" perskambina - skambina taip ilgai, kad aš net nesėju pakelti ragelio. O gal čia tik "majakina"? Tada puolu greitai atskambinti....bet tada jau užimtas jos numeris. Skambinu vėl ir vėl....juk nebus užimta amžinai. Tada vėl niekas neatsiliepia. Ji pagaliau perskambina "radusi praleistą skambutį" ir sako, kad yra išvykusi, prašo, kad paskambinčiau rytoj vakare kai ji jau bus namie....Rytojaus vakarą vėl viskas iš pradžių.Nuotraukų dar neturiu. MB jau užpykęs pats griebsis to reikalo jei dar kartą ta pati istorija pasikartos. Aiiiiii.....dar nepaminėjau, kad kantriai išlaukusi pusę metų ir pirmą kartą su Rosita susisiekusi, sužinojau, kad mano foto jau ji suarchyvavusi, nes niekas ju neatsiėmė...ir dabar laukiu bent jau tų kelių išlikusių. verysad.gif
Atsakyti
As tai tikrai rekomenduociau Giedre Rein toks atrodo ir tinklapis www.giedrerein.lt nuotraukos idomios ir matosi kad zmogus dirba,tai koliaza koki tai tiesiog zvilgsni pareguliuoja,mum taise plaukus,sako jei yra nors vienas plaukas ant veido-nuotrauka sugadinta...kiek prisimenu mokejom 300 uz pora val. gavom apie 30 nuotrauku,bet tikrai patiko labai...
Veliau kadangi nenorejome kartotis pas ta pacia nu tipo idejos bruozai vistiek jos,tai nutareme nueiti pas www.sypsokites.lt ir ziauriai nusivylem...
Dar buvom www.rutosfoto.lt bet gal ir nieko jeigu per nuolaidas perki,bet pilnos kainos nemokeciau tikrai...
Ruosiames dar karta su 2 vaikais tai tikrai grisim pas pirma fotografe:D
Atsakyti