Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesijos nėštukėms

QUOTE(Lotari @ 2013 02 06, 15:14)
jis ?  blink.gif  visus fotografuoja ji ROSITA. taip ir mums sakė ilgai apie  2 - 3 mėnesius, sutartyje tai irgi nurodėm, bet TIESA visa kitokia.
laukėm tuos 2-3 mėn. , bet po tų trijų gavosi dar trys nežinios, pinigų nėra, foto irgi nėra. o kai skambini -NEKELIA, o kai pavyksta susiskambinti tada sako, kad jos jau archyve , tai aišku, kad pyktis ima  doh.gif


Taip, tikrai jis, man jo nuotraukos grazesnes, taremes, kad butent jis ir fotkins, dar siule, kad jo padarytas nuotraukas gali retusuoti Rosita su savo meniniu apipavidalinimu, bet pasakiau, kad jis viska darytu nuo pradziu iki galo. Tai buvo pries du metus (2010 m. rugpjuti), tai dabar gal ir suizulejo, bet mums pats paskambino, kai padare foto. Po tokiu atsiliepimu dabar paciai baisu pas ji eiti antrakart.
Atsakyti
O aš laukiuosi, jau greitai gimdymas tai taip nesinori tų neigiamų emocijų, kovojant su Čekanavičiais, kad vis tempiu gumą unsure.gif

QUOTE(chorisste @ 2013 02 06, 17:09)
Beje, dabar eisim pas fotografe Alge Rykova, tai parasysiu kas ir kaip.

Pažiūrėjau jų puslapį - nuostabios foto! O kokios pas juos kainos?
Atsakyti
Mano drauge fotkinosi pas fotografe Lina, nuotraukos nuostabios, siltos, paziurejus gailejausi, kad ne nescia esu, jei kada tektu trecia karta ta malonuma aptureti, butinai pas sia fotografe prasyciausi. http://www.linosfoto...imas/index.html
Atsakyti
QUOTE(Alxniukė @ 2013 02 06, 20:34)
Pažiūrėjau jų puslapį - nuostabios foto! O kokios pas juos kainos?


Alge Rykova sake, kad uz 10 15*20 cm nuotrauku 150 lt, o jei norim skaitmenos-nuotrauka lyg 30 lt. Tai kaip ir 300 lt gaunasi. Daugoka, bet man jau dabar 31 savaite, o as kazkaip per velai ziuret pradejau, tai einu, nes man atrado laiko tada, kada as galiu, nes kiti labai uzimti.
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2013 02 07, 14:23)
Alge Rykova sake, kad uz 10 15*20 cm nuotrauku 150 lt, o jei norim skaitmenos-nuotrauka lyg 30 lt. Tai kaip ir 300 lt gaunasi. Daugoka, bet man jau dabar 31 savaite, o as kazkaip per velai ziuret pradejau, tai einu, nes man atrado laiko tada, kada as galiu, nes kiti labai uzimti.

Papasakokit kokį įspūdį paliks pati fotografė ir fotosesija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alxniukė @ 2013 02 07, 22:19)
Papasakokit kokį įspūdį paliks pati fotografė ir fotosesija wink.gif


Ispudi paliko gera, tokia faina zmogiska moteris. As jai iskart pasakiau, ko noreciau ir kaip-buvau atsinesus is interneto nuotrauku, kad daugmaz isivaizduotu. Tai tikrai i visus mano norus atsizvelge. Ji is karto patare apsirengti su vyru panasiu atspalviu drabuziais (nu ir kad nebutu vienas su kostiumu, o kitas su treningu), as dar papildomai buvau isimetus dzinsus, nes buvau su suknele. Mano pacios patarimas butu toks, kad tos nuotraukos butu kuo ivairesnes, nes kai laukiaus pirmo, tai is Cekanaviciaus fotosesijos as turiu 15 beveik vienodu nuotrauku ir jos visos su skraistem (nors skiriasi ir pozos, ir spalva, bet viskas vienoda, nedaejo man, kad nufotkintu ir su normaliais rubais). Todel atsineskit ivairiu rubu ar kokia geliu puokste, ar rubeli koki vaikiska, ar be rubu fotografuokites, nes dabar mes fotkinomes ir su vaiku, tai is tu 10 nuotrauku gal tik 3 yra, kur as viena, ir tai sociai. Siaip kaina didoka, jei nori skaitmenos, tai nuotrauka 30 Lt, sake, kad bus po savaites, tai laukiu dabar labai.
Atsakyti
Kadangi esu neščia ir planuojame vestuves tai labai patiko nesciuju pavyzdziai pas musu fotografa Viduna www.vidunofoto.lt, tai manau po vestuviu jei viskas tiks pas ji fotografuosimes
Atsakyti
Esu turėjusi reikalų su Rosita Patūpaite. Labai ilgai teko laukti nuotraukų, gal apie 4mėn. Pati jai skaminėjau, neduodavau ramybės, rašydavau į e-mail. Nežinau, bet susidariau tokią nuomonę, kad ji nėra atsakingas ir rūpestingas žmogus, nors pačios nuotraukos ir jos bendravimas per fotosesiją - patiko. Antrąkart nebrisčiau į tą pačią upę, juo labiau - su nėštukės fotosesija.


gal kas parekomenduotų gerų fotografų Kaune arba Marijampolėje? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galit rekomenduoti fotografa Šiauliuose? Pas ka jus fotografavotes?
Atsakyti
sveiki o as labai patenkinta likau fotografes Airinos fotosesija pas ja namuose, kadangi ji fotostudijos neturi, o seip vasaros metu daro gamtoje tik deja man ne tas sezonas teko. seip labai kurybinga daug ka pati pasiule, ir drabuziu savo prikomponavo, nes fotkinausi jau 37sav tai nelabai i ka ilindau, tai va daug ka apsitarem as ir pati daug ka pasiemiau nes zinojau ko mazdaug noriu o likusiais dalykais ir pati fotografe pasirupino. tik va menesi teks palaukti nuotraukyciu, nes zada visas tinkamas sutvarkyti ir irasius man atiduoti. o truko fotosesija apie dvi valandas, tai sake nepaims daugiau nei 300lt. o seip ji uz val ima 150, o kitas papikldomas val daro nuolaideles. foto dar neturiu, bet manau liksiu patenkinta, nes pati fotosesija man patiko. beja ji Kaune, Vytenuose.
Atsakyti
ATSARGIAI Čekanavičiaus studija ir vėl atakuoja. ir Vėl per tą patį protalą kartu.lt.
prastas ir portalas ir fotostudija.

Nesusigundykite šia akcija, tikrai nusvilsite. paskaitykite ankstesnius puslapius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 08 balandžio 2013 - 07:17
Aš pirmo neštumo metu pas Dinafoto fotografavausi, paskui ir su mažyte jau važiavom ten fotkintis. Man gražios, tokios paprastos, tikros nuotraukos. Dabar vėl galvoju ar pas tą pačią fotografę ar visgi pabandyti pas išsvajotąją Fotopastelę...
Atsakyti