Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia ir niekur nedirbanti

QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 09 25, 08:56)
Taip, paskui, kai bus priteisti alimentai reikes nunesti is teismo nutarti ir jie skaiciuos jau ant 2-ju zmoniu soc.pasalpa. O kokio dydzio priklausys nuo alimentu sumos.

Matomai nebus dideli, nes tas vaikinas mete darba bet ir neilgai jis pradirbo doh.gif Aciu JOLANCIUK 4u.gif Kaip gera, kad gali nueiti ir paklausti tau rupima klausima ir visad sulaukti atsakymo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2014 09 25, 19:33)
Matomai nebus dideli, nes tas vaikinas mete darba bet ir neilgai jis pradirbo doh.gif Aciu JOLANCIUK 4u.gif Kaip gera, kad gali nueiti ir paklausti tau rupima klausima ir visad sulaukti atsakymo wub.gif

Teismas neziuri i tai, teismas ziuri i tai, kad zmogus darbingas, neturi negalios, tad darba surast gali be problemu, todel tegul dukra nebuna durna ir praso 500 lt alimentu suma.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 09 25, 20:10)
Teismas neziuri i tai, teismas ziuri i tai, kad zmogus darbingas, neturi negalios, tad darba surast gali be problemu, todel tegul dukra nebuna durna ir praso 500 lt alimentu suma.

bigsmile.gif Didelis aciu uz konsultacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. blush2.gif Aš esu nedirbanti, darbo stažo neturiu, neoficialiai auginu dukrą, (ligonių kasose susitvarkiau draudimą), vyras dirba, laukiam antro vaikučio.
Ar man priklausytu vienkartinė nėščiosios pašalpa? blush2.gif kokių dokumentų reikia?
Atsakyti
QUOTE(Majoga @ 2014 10 13, 15:02)
Sveiki.  blush2.gif  Aš esu nedirbanti, darbo stažo neturiu, neoficialiai auginu dukrą, (ligonių kasose susitvarkiau draudimą), vyras dirba, laukiam antro vaikučio.
Ar man priklausytu vienkartinė nėščiosios pašalpa?  blush2.gif  kokių dokumentų reikia?

Taip, priklausytu, kai sueis 30 sav, t.y liks 70 dienu iki numatytos gimdymo datos, isimsit pazyma is gydytojos ir nueisit su ja i soc.sentra.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 10 13, 15:04)
Taip, priklausytu, kai sueis 30 sav, t.y liks 70 dienu iki numatytos gimdymo datos, isimsit pazyma is gydytojos ir nueisit su ja i soc.sentra.

Ačiū 4u.gif
o pažymą kokią spec. formą prašyt kad parašytu? Ar ginė jau žinos pati? Ir viskas? Tik pažymos reikia?
Atsakyti
QUOTE(Majoga @ 2014 10 13, 15:10)
Ačiū  4u.gif 
o pažymą kokią spec. formą prašyt kad parašytu? Ar ginė jau žinos pati?  Ir viskas? Tik pažymos reikia?

Tikrai ginekologe zinos, kokia pazyma reikia i soc.sentra, saskaitos numerio dar ir asmens dokumento, ten prasyma uzpildysit.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 10 13, 15:41)
Tikrai ginekologe zinos, kokia pazyma reikia i soc.sentra, saskaitos numerio dar ir asmens dokumento, ten prasyma uzpildysit.

Dar karteli ačiū jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Baigiau mokykla, man 19 metu ir esu nescia 6 menesi, nestojau nei i jokia darbo birza, nei esu apsidraudusi, lankausi pas daktarus, jie katik tik suzinojo kad nesu darbo birzoj bet man nieko net nesake, nepatare.... butina man uzsiregistruoti i darbo birza? ir ka man ten sakyti nuejus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(faberklik @ 2014 10 20, 19:00)
Baigiau mokykla, man 19 metu ir esu nescia 6 menesi, nestojau nei i jokia darbo birza, nei esu apsidraudusi, lankausi pas daktarus, jie katik tik suzinojo kad nesu darbo birzoj bet man nieko net nesake, nepatare.... butina man uzsiregistruoti i darbo birza? ir ka man ten sakyti nuejus?  g.gif

Jums menesis liko kol nedrausta, nuo 30 sav. nestukes yra draustos, galit aisku istot i birza tam menesiui, sakyt nieko nereikia, tiesiog ateinat ir uzsiregistruojat.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 10 20, 18:36)
Jums menesis liko kol nedrausta, nuo 30 sav. nestukes yra draustos, galit aisku istot i birza tam menesiui, sakyt nieko nereikia, tiesiog ateinat ir uzsiregistruojat.



Tai man nereikia draustis jau?mane automatiskai apdraus nuo 30 savaites?
Atsakyti
QUOTE(faberklik @ 2014 10 21, 18:46)
Tai man nereikia draustis jau?mane automatiskai apdraus nuo 30 savaites?

I lygoniu kasas nueikit del visa ko, kai sueis 30 sav.
Atsakyti