Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia ir niekur nedirbanti

kadangi tema artima mano situacijai ir daug domejausi,galiu pasakyti,kad pirma kart girdziu jog darbo birza isleistu i dekretines,zinoma,tai butu issigelbejimas,ir asmeniskai man labai dziugi zinia.Deja taip nera,nes kai pati buvau DB,sake,kad negali jie isleist(pas ka lankiausi buvo pazystamas zmogus,nes gyvenu nedideliam miestely,todel tikiu ka sako),o tik darbdavys.Zinoma reik turet staza.As asmeniskai ji turiu,buvau ir DB,dabar ieskau per pazystamus(nes kitaip pagal realia situacija netikiu,kad galeciau rastkazkur kitur rast ),kad galetu idarbint tam,jog galeciau iseit i dekreta ir vaiko auginimo atostogu,tuo paciu gaut pinigelius.Jei nerasiu,svelniai tariant,pasalpa matysiu,kaip savo ausis,vat tokia tvarka pas mus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enora: 11 lapkričio 2009 - 13:28
Kol esi dekrete darbo birža kažkiek pratęsia mokėjimą. Tikrai nežinau kiek ir kaip. Tikslių sumų reikėtų jau klausti konkrečiai pas savo konsultantą greičiausiai.

O realybė tokia, kad jeigu nori gauti motinystės pašalpas turi būti DIRBANTI.

Sorry, ką ankščiau pati subalamūtinau ir negražiai prikalbėjau.
Atsakyti
As irgi registruota DB ir neseniai pastojau. Kiek cia paskaiciau, tai supratau, kad geriau is karto pasakyti savo konsultantui, kad laukiesi, ar ne?

Idomu, o kiek laiko pakanka isdirbti iseinant i dekreta? Ta prasme stazo uztenka, pinigeliu iseis gauti, bet kad is viso iseit i dekreta, turi isleisti darbdavys. Uztenka dienos, ar reikia bent menesiuka padirbti? Tarkim surandu, kas mane idarbins menesiui, kad ir uz minimuma, neklius tai Sodrai? dabar jie kaip pamise, kaip prie didziausiu nusikalteliu prie tu mamu kabinejasi doh.gif

Atsakyti
sodra pati netikrina, tik duomenys persiunčia vmi ir tai tik dėl 'netikėtų' algos pakilimų, o šie ir tikrina. įsidarbinimas ribotam laikui niekam įtarimų nekelia, pati darbo birža subsidijuoja nėščiųjų įsidarbinimą. o nustatyta kiek reikia išdirbti nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 12 lapkričio 2009 - 22:40
sveikutes. siuo metu laukiuosi 17 savaiciu.kiek cia paskaiciau tai ar as galiu siuo metu istoti i darbo birza, ir po kokio men isidarbinti pas pazystama? ar gausiu kazkokius pinigus ar nea,ar darbo birza mokes tam darbdaviui puse sumos? prasau padekit
Atsakyti
dainora, jei pries tai dirbot ir is viso jums susidarys 12 men. stazas per 2 metus, tai gausit 4u.gif
Atsakyti
faktas, kad pamišę ne sodroje, o pačios kai kurios moterys paranojiškai bijo net nenusikaltę ir dėl to net kaktas daužo. nenusikaltus nėra ir ko bijoti. o nusikaltus jokie daužymai nepadės rolleyes.gif čia jau neatsiklausęs kaitaliok esmę nekaitaliojęs, faktas nepasikeis.
QUOTE(dainorab @ 2009 11 12, 16:07)
sveikutes. siuo metu laukiuosi 17 savaiciu.kiek cia paskaiciau tai ar as galiu siuo metu istoti i darbo birza, ir po kokio men isidarbinti pas pazystama? ar gausiu kazkokius pinigus ar nea,ar darbo birza mokes tam darbdaviui puse sumos? prasau padekit

galite. jei per trejus metus turite pusantrų metų stažo - gausite bedarbio išmoką, jei metus stažo per du metus - gausite nėštumo ir gimdymo bei vaiko priežiūros pašalpas. darbo birža šiaip sau jokiam darbdaviui pusės sumos nemokės, mokės tik tuo atveju jei įsidarbinsite darbo biržos siūlomoje subsidijuojamoje vietoje, jei darbinsitės pas pažįstamus to nebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 14 lapkričio 2009 - 09:40
QUOTE(l'eau @ 2009 11 14, 11:34)
faktas, kad pamišę ne sodroje, o pačios kai kurios moterys paranojiškai bijo net nenusikaltę ir dėl to net kaktas daužo. nenusikaltus nėra ir ko bijoti. o nusikaltus jokie daužymai nepadės rolleyes.gif čia jau neatsiklausęs kaitaliok esmę nekaitaliojęs, faktas nepasikeis.

galite. jei per trejus metus turite pusantrų metų stažo - gausite bedarbio išmoką, jei metus stažo per du metus - gausite nėštumo ir gimdymo bei vaiko priežiūros pašalpas. darbo birža šiaip sau jokiam darbdaviui pusės sumos nemokės, mokės tik tuo atveju jei įsidarbinsite darbo biržos siūlomoje subsidijuojamoje vietoje, jei darbinsitės pas pažįstamus to nebus.



Is kur tokios zinios? is kur zinoti, kurios vietos subsidijuojamos, kurios ne? o jei pati darbdavi susirandi?
Atsakyti
as tai nieko nebesuprantu g.gif man nestumo jau pabaiga ir kai istojau i darbo birza pastojau ir visus puse metu gaunu ismoka bedarbio,kai ji baiges norejau jau iseit is darbo birzos,nes kam man ten stovet jei esu apdrausta nuo 27 savaites ligoniu kasos.nuvarius i DB pasakiau kad man nera reikalo pas juos ten stovet tai ji man pasake ,kad jie isleis i dekreta ,reiks is daktares pagimdzius vadinamo ruzavo biliutenio doh.gif na dar eisiu gruodi,nes sake konsultante dar issiaiskins kaip?kas?ir kada?
Atsakyti
Sveiki ,
pas mane tokia situacija : turiu maza vaikuti , prabuvau 2 metus , gavau is sodros pinigelius , kai gryzau i darba , teko atsisakyti darbelio , nes grafikas sudarytas taip , kad kitaip ir negalejau pasielgti , o tik iseiti is darbo . Atsistojau i DB , dar negavau bedarbio pasalpos ir suzinojau , kad laukiuosi . Noreciau paklausti , gal kas zinote , kaip bus su pinigeliais , ka daryti , nes esu labai pasimetusi , ar skubeti darbintis ...Aciu
Atsakyti
QUOTE(dovar @ 2009 11 14, 14:37)
Is kur tokios zinios? is kur zinoti, kurios vietos subsidijuojamos, kurios ne? o jei pati darbdavi susirandi?

iš patirties. apie subsidijuojamas vietas informaciją teikia darbo birža. susiradus pačiam gausite visas priklausančias pašalpas, tiesiog priešingai nei subsidijavimo atveju niekas darbdaviui nefinansuos dalies jūsų atlyginimo.
QUOTE(jaruta @ 2009 11 26, 20:39)


suklaidino jus. darbo birža į dekretą išleisti negali.
QUOTE(lejurgitux @ 2009 12 01, 13:44)
gal kas zinote , kaip bus su pinigeliais , ka daryti , nes esu labai pasimetusi , ar skubeti darbintis ...Aciu

temoje gan plačiai aprašyta kas bus. esmė - jei įsidarbinsite iki dekreto gausite visas priklausančias išmokas. jei įsidarbinsite - turėsite galimybę rašyti prašymą kad pašalpas mokėtų kaip pirmajam.
Atsakyti
labai dekoju uz atsakyma smile.gif truputi ramiau ...
Atsakyti