Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia ir niekur nedirbanti

kas galite man atsakyti, ar kai istosiu i darbo birza galesiu regintis kokioj poliklinikoj ir ten lankytis nemokamai, gauti gydytoju prieziura?
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2010 06 01, 15:06)
kas galite man atsakyti, ar kai istosiu i darbo birza galesiu regintis kokioj poliklinikoj ir ten lankytis nemokamai, gauti gydytoju prieziura?

galesi jau ta pacia diena kai uzregistruos kaip bedarbe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 06 01, 16:14)
galesi jau ta pacia diena kai uzregistruos kaip bedarbe smile.gif

o bet taciau as neturiu net to sodros pazymejimo,nes gyvenime niekur nedirbau, tai ji man isduos ar ir be jo galima kai stovi darbo birzoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2010 06 02, 08:15)
o bet taciau as neturiu net to sodros pazymejimo,nes gyvenime niekur nedirbau, tai ji man isduos ar ir be jo galima kai stovi darbo birzoje?  g.gif

nereik jokio sodros pazymejimo jei nedirbai niekur. uzregistruos be jo i darbo birza ir galesit nemokamai lankytis poliklinikoje.o nuo 28 nestumo savaites su pazyma apie nestuma nueikit i ligoniu kasas ir jus apdraus sveikatos draudimu iki vaikui sukaks 8 metai. nebereikes lankytis darbo birzoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 06 02, 08:27)
nereik jokio sodros pazymejimo jei nedirbai niekur. uzregistruos be jo i darbo birza ir galesit nemokamai lankytis poliklinikoje.o nuo 28 nestumo savaites su pazyma apie nestuma nueikit i ligoniu kasas ir jus apdraus sveikatos draudimu iki vaikui sukaks 8 metai. nebereikes lankytis darbo birzoj smile.gif

Tai birzoje ir nuo 30 savaites nebereiks savaime lankytis.

DAr pora pastabu:
Kai jau paskirs konsultanta, tai jam pasakyk, kad laukiesi, nes yra tokios programos, finansuojamos is ES lesu, kai kompensuoja puse uzdarbio is ES lesu, o puse moka darbdavys, aisku, jei idarbina nestuke. As kai pastojau stovedama DB, tai pasisakiau.
Kitas dalykas: nestukems DB galima eiti be eiles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2010 06 02, 09:53)
Tai birzoje ir nuo 30 savaites nebereiks savaime lankytis.

DAr pora pastabu:
Kai jau paskirs konsultanta, tai jam pasakyk, kad laukiesi, nes yra tokios programos, finansuojamos is ES lesu, kai kompensuoja puse uzdarbio is ES lesu, o puse moka darbdavys, aisku, jei idarbina nestuke. As kai pastojau stovedama DB, tai pasisakiau.
Kitas dalykas: nestukems DB galima eiti be eiles  4u.gif

tai man naglai brautis i ta kabineta kur registruoja bedarbius? blush2.gif
Atsakyti
na jau užregistruota darbo biržoje aš kaip bedarbė, bet vistiek kyla klausimas ar tikrai man daugiau nieko nereikia kad galėčiau lankytis pas gydytojus nemokamai, pakanka einant registruotis i polikliniką tik tos bedarbio atmintinės? blush2.gif
Atsakyti
Man rodos, jei tau kyla klausimu ax.gif pasiskambink savo vidaus gyd. pas kuria lankeisi ir pasiklausk mirksiukas.gif pasakyk savo padeti ir psio biggrin.gif tikrai turetu zinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2010 06 10, 14:55)
na jau užregistruota darbo biržoje aš kaip bedarbė, bet vistiek kyla klausimas ar tikrai man daugiau nieko nereikia kad galėčiau lankytis pas gydytojus nemokamai, pakanka einant registruotis i polikliniką tik tos bedarbio atmintinės?  blush2.gif

Dabar einant pas gydytojus nebereikia jokiu pazymu ir jokiu bedarbio atmintiniu mirksiukas.gif Viska jos ten registraturoj mato ir zino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laila* @ 2010 06 10, 23:38)
Dabar einant pas gydytojus nebereikia jokiu pazymu ir jokiu bedarbio atmintiniu  mirksiukas.gif Viska jos ten registraturoj mato ir zino  mirksiukas.gif

aišku, ačiū labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, reiketu Jusu, patyrusiu mamu patarimo...
Situacija tokia:
Zmona tapo nescia. Ji jau seniai yra bedarbe, darbo birzoje nestovi. As dirbu.
Ar mums priklauso kokios nors nemokamos med. paslaugos? Ar del to kad ji bedarbe irr nestovi birzpje, jai kainuos kiekvienas vizitas pas daktara, viskas absoliuciai bus mokama? Net nueiti pas paprasciausia valstybini ginekologa kad nestuma patvirtintu kainuos? Kokie variantai? Uzsiregistruoti birzoje vien tam kad igyti bedarbes statusa?
O gimus vaikeliui galima tiketis bent kazkokios pasalpos is valstybes?
Visiskai nic nieko sia tema nezinau...
Atsakyti
taip kainuos viskas iki kol ji taps draudziama valstybes. lyg ir nuo 30 savaites g.gif lai registruojasi birzoj ir tiek bus medicina nemokama. o parama nu tai vienkartine gimus vaikui ir po 97 lt kas menesi du metus,
Atsakyti