Įkraunama...
Įkraunama...

Žarnyno kandidozė

Jei tyrimas nemokamas, kodel gi nenuejus dabar pasidaryti ta tyrima?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 02 12, 18:50)
Jei tyrimas nemokamas, kodel gi nenuejus dabar pasidaryti ta tyrima?smile.gif


siuntimas nebegalioja. Ir pienliges nebera. Net jei ir rastu tu grybu, negerciau as nei vaistu, nei ant salotu sedeciau vel.
Atsakyti
Tai vis dėlto nezinot ar Kaune kur nors galima tirtis? Savigyda atsibodo,man reikia kad kažkas dar be manęs pačios patvirtintų diagnozę,nes man jau neramu. Visur kur įmanoma išryškėjo venos,buvo padidėję limfmazgiai,niezti visas gleivines,esu nedarbinga,apie psichika net nekalbu.
Ant dietos ir probiotiku jau pusmetis.
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 02 12, 20:19)
siuntimas nebegalioja. Ir pienliges nebera. Net jei ir rastu tu grybu, negerciau as nei vaistu, nei ant salotu sedeciau vel.

Valgai jau mesyte?
Dzast, galit juk pasiskambinti I istaigas ir pasiklausineti.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 02 12, 19:44)
Valgai jau mesyte?
Dzast, galit juk pasiskambinti I istaigas ir pasiklausineti.

Valgau pora kartu per savaite. Kiauliena gal koki karta per menesi. Darzoves kasdien. Meciau visas nesamones biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 02 12, 20:52)
Valgau pora kartu per savaite. Kiauliena gal koki karta per menesi. Darzoves kasdien.  Meciau visas nesamones  biggrin.gif.

Tai liuks, kad atsikratei tos bjaurasties:) O kokias nesamones metei?
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 02 12, 20:52)
Valgau pora kartu per savaite. Kiauliena gal koki karta per menesi. Darzoves kasdien.  Meciau visas nesamones  biggrin.gif.


Merginos, gal galite pasidalinti meniu ką valgote, nes niekaip neįsivaizduoju savo dienos be mėsos, kaip ruošiate daržoves , jei tą dieną nevalgote mėsos.
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 02 12, 20:34)
Tai vis dėlto nezinot ar Kaune kur nors galima tirtis? Savigyda atsibodo,man reikia kad kažkas dar be manęs pačios patvirtintų diagnozę,nes man jau neramu. Visur kur įmanoma išryškėjo venos,buvo padidėję limfmazgiai,niezti visas gleivines,esu nedarbinga,apie psichika net nekalbu.
Ant dietos ir probiotiku jau pusmetis.

Pamėginkit pasiteirauti dėl tyrimų čia:
http://endemik.lt/lt...linikos/kaunas/
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 02 12, 20:34)
Tai vis dėlto nezinot ar Kaune kur nors galima tirtis? Savigyda atsibodo,man reikia kad kažkas dar be manęs pačios patvirtintų diagnozę,nes man jau neramu. Visur kur įmanoma išryškėjo venos,buvo padidėję limfmazgiai,niezti visas gleivines,esu nedarbinga,apie psichika net nekalbu.
Ant dietos ir probiotiku jau pusmetis.

ant kokios butent dietos? Kokiu produktu atsisakete?
Oi kaip as jus suprantu del gleiviniu nieztejimo console.gif Ziauriai varginantis jausmas, kuomet jokie vaistai jo nenumalsina.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 02 12, 20:48)
Tai liuks, kad atsikratei tos bjaurasties:) O kokias nesamones metei?

Vegetarizmo ir antikandidines dietos smile.gif.
Atsakyti
Mergaitės, ar kuri mėginote pirmame puslapyje aprašytu naminiu tyrimu ,, galima buitiskai pasitikrint ar yra kandida isplitus..reikia ryte atsikelus pririnkti burnoje seiliu ir spjauti i stikline vandens..po kurio laiko paziureti..jei nutysta siulai stiklineje, reiskia kandida isplitus.." Vakar vakare taip padariau, nelaukiau net ryto, tai tikrai nutįso tokie siūlai blink.gif ar tikrai tai reiškia būtent candida g.gif
Net nustebau, tai pamačiusi,nes jokių požymių nejaučiu, saldumynų nesu mėgėja, bulvių, duonos jau seniai nevalgau, turėjau paūmėjimą prieš pusmetį nuo daržovių - vaisių sulčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 13 vasario 2015 - 11:49
Radau, kaip tas naminis tyrimas atrodo http://www.candida-a...ndida-test.html
na pas mane nutįso tik dvi gijos tokios storos, kažkaip nepanašiai g.gif
Atsakyti