Įkraunama...
Įkraunama...

Seksualinis smurtas šeimoje

ir taip kalba policininke? be komentaru. doh.gif teisina alko prigerusius vyrus, apsvaigusius, ir tt. nesvarbu, kad kluaisa kur buvo , su kuo gere...vyrui irgi atrodo eiliniai klausimai neadekvatus, ir tumet ima darbuotis. policijoje tik ir girdisi:" nelyskite prie girto, pati lindai, pati kalta." taciau, kiek zinoma, pvz, suvazinejus zmogu, girtumas kaip tik laikomas sunkinancia aplinkybe, o ne lengvinancia. o cia jus bandote teisinti tuos vyrus?
is savo patirties galiu pasakyti: zinodama, kaip veikia alko ir kokia agresija issaukia, nieko neklausinedavau, ir kas is to? patys isgere kabinasi, patys iesko priekabiu...bent jau mano patirtis. apie tokius atvejus negirdejot, ne? ir cia 20m policijoj dirbat?
o girdejot apie policininku patarimus, pvz, man ex vyrui: "tai jus nebukit durnas, muskit taip, ismokint must taip, kad melyniu neliktu."
Atsakyti
given444. pateikiau vieną situaciją, kaip dažniausiai būna. nejeugi pati girtam vyrui akis kabinėji, su girtu kalbi. manau, kad išsiblaivius ir tada kalbat o jeigu yra priešingai, tai ką padarysi. kai ženijotės policijos patarimų ir pagalbos nereikėjo smile.gif o patarimų būną įvairių ir įvairiems žmoniems. ir situacijų vienodų nebūna niekada. mano parašyta tik viena iš šimto.
dėl girtumo puikiai žinau ir šviesti manęs nereikia.
Atsakyti
juokingai man cia viskas atrodo,
na niekaip nesuprantu nei situ smurtautoju nei ju auku doh.gif
dar galeciau suprasti vienkartinius atvejus kuomet vyras pasikarsciavo ir uzdroze zmonai ar atvirksciai zmona vyra kokia keptuve i koma pasiunte,bet kaip reikia suvokti atvejus kuomet tai daznas reiskinys namuose, pliekiasi tarpusavyje kasdien ,o po to rekia tipo gelbekit !!!!!! POLICIJA!!!
Man atrodytu jog jau po pirmo karto reiketu nutraukti sitokius santykius,o va jeigu nenutraukiama tuomet butu galima teigti jog tai jau nera smurtas labiau panasu i sado-mazo nukrypimus pagardintus policijos vizitais.
O gal cia tik man taip atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurinė @ 2014 01 16, 10:12)
kiek man teko susidurti su smurtu artimoje aplinkoje, o per 20 metu darbo policijoje teko, dažniausiai atrodo kad kalti vyrai. kalti tuo, kad jie dažniausiai būna neblaivus, bet konfliktai kyla, ne dėl to o dėl moterų kaprizų. dažniausiai pačios moterys išprovokuoja, šaukia, erzina, nori sužinoti teisybė, (kur gėrė, su kuo, kodėl taip vėliau grįžo ir panašiai) o pastarasis neiškentęs pastumia, sugriebia, sutrenkia ir t.t., dėl ko atsiranda fizinio skausmo sukėlimas. na o tada moteris skambina ir kviečiasi policija. kas kaltas. atrodo vyras, bet dažniausiai situacijos, dėl ko įvyko, niekas nesiaiškina. čia pateikiu standartą, bet būna atveju, o tai liūdina, kad vyrai pasistengia ir moterys kenčia ir labai.

žinom tokius atvejus, pas artimus žmones taip vyksta eilę metų doh.gif

QUOTE(BIESAS @ 2014 01 22, 17:58)
juokingai man cia viskas atrodo,
na niekaip nesuprantu nei situ smurtautoju nei ju auku doh.gif
dar galeciau suprasti vienkartinius atvejus kuomet vyras pasikarsciavo ir uzdroze zmonai ar atvirksciai zmona vyra kokia keptuve i koma pasiunte,bet kaip reikia suvokti atvejus kuomet tai daznas reiskinys namuose, pliekiasi tarpusavyje kasdien ,o po to rekia tipo gelbekit !!!!!! POLICIJA!!!
Man atrodytu jog jau po pirmo karto reiketu nutraukti sitokius santykius,o va jeigu nenutraukiama tuomet butu galima teigti jog tai jau nera smurtas labiau panasu i sado-mazo nukrypimus pagardintus policijos vizitais.
O gal cia tik man taip atrodo? g.gif

pritariu drinks_cheers.gif

savo artimoj aplinkoj turiu šeimą,gyvena jie jau daugiau nei 20metų, ar laimingai? mano akimis ne. aš taip negyvenčiau,bet jie gyvena. kodėl taip sakau? vyras geria kokį mėnesį laiko, paskui nustoja kokiom 3 dienom ar savaitei ir vėl pradeda. kai pabandžiau išsiaiškinti priežastį ir su juo blaivu pakalbėti aš pakaraupau nuo jo atsakymo į klausimą" kodėl jis geria, kam jam to reikia?" ir sukėlė netgi gailestį... situacija paprasta- jis geria, pareina girtas namo, jo žmona klykia,rėkia, keikia,kabinėjasi prie jo žodžiais. jis ją pastumia,kad nueiti iki lovos ir atsigulti,o ji užstoja kelią ir kimba į akis. jis ją smarkiau pastumia ir gaunasi tas kas gaunasi- policija jau kieme. kas kaltas? o gi vyras. bet niekas neišsiaiškina kame priežasti jo gėrimo. kad jam skanu? vat jo situacijoj tikrai ne dėl skanumo. buvo meilė, atsirado vaikai. bet moteriškei negerai,pinigų mažai,vyras pradėjo daugiau dirbti,kad tik patenkinti įgeidžius.o jei vis negerai,pielino kiekvieną dieną jį,koks debilas,koks jis žąsinas koks jis toks ar anoks. neatlaikė jo nervai pradėjo vakarais gerti alučio ir vis stipresnį ir stipresnį,o moteriškė vis pielino jį,kad girtuokli tu pinigų į šeimą parneštum,o ne alų gertum nors pati nedirba. o jis keldavosi anksti pradėdavo darbus anksti,kad tik daugiau nudirbti ir bus "ilgesnis litas" neatlaikė,pradėjo gerti stipriuosius gėrimus. moterškė net nesusimastė apie savo elgesį ir toliau jį pielina. taip jis nusirito iki to lygio kuriame yra dabar-be alkohilio negali nei dienos.jei sustoja tai tik keliom dienom ir vėl "saulės" nemato. namuose nuolatinei barniai,vaikų ašaros. klausiau kam tu su ja gyveni-gyvenu dėl vaikų. vaikai labai tėtį myli,tėtis vaikus. o ji nelabai leistų po skyrybų su vaikais bendrauti,nes toks jau jos būdas. taip kad nevisada vien vyrai klati dėl smurto, o moterys net nesusimasto,kad savo klyksmais,keiksmais daveda ir iš musės dramblį padaro. reikia ieškoti viso to šaknų,o ne vien sakyti kad vyrai blogiečiai muša moteris. nors aš pati moteris ir nepritariu smurtui jokiais būdais,bet psichologinis smurtas daugiau padaro žalos ir daveda iki kraštutinumų. gal reikėtų kartais moteriškėms ir apie tai susimastyti.
atvejai kai vyras girtas ir moteriškė gauna nė už nieką jau kitas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 01 24, 13:48)
žinom tokius atvejus, pas artimus žmones taip vyksta eilę metų doh.gif
pritariu drinks_cheers.gif

savo artimoj aplinkoj turiu šeimą,gyvena jie jau daugiau nei 20metų, ar laimingai? mano akimis ne. aš taip negyvenčiau,bet jie gyvena. kodėl taip sakau? vyras geria kokį mėnesį laiko, paskui nustoja kokiom 3 dienom ar savaitei ir vėl pradeda. kai pabandžiau išsiaiškinti priežastį ir su juo blaivu pakalbėti aš pakaraupau nuo jo atsakymo į klausimą" kodėl jis geria, kam jam to reikia?" ir sukėlė netgi gailestį... situacija paprasta- jis geria, pareina girtas namo, jo žmona klykia,rėkia, keikia,kabinėjasi prie jo žodžiais. jis ją pastumia,kad nueiti iki lovos ir atsigulti,o ji užstoja kelią ir kimba į akis. jis ją smarkiau pastumia ir gaunasi tas kas gaunasi- policija jau kieme. kas kaltas? o gi vyras. bet niekas neišsiaiškina kame priežasti jo gėrimo. kad jam skanu? vat jo situacijoj tikrai ne dėl skanumo. buvo meilė, atsirado vaikai. bet moteriškei negerai,pinigų mažai,vyras pradėjo daugiau dirbti,kad tik patenkinti įgeidžius.o jei vis negerai,pielino kiekvieną dieną jį,koks debilas,koks jis žąsinas koks jis toks ar anoks. neatlaikė jo nervai pradėjo vakarais gerti alučio ir vis stipresnį ir stipresnį,o moteriškė vis pielino jį,kad girtuokli tu pinigų į šeimą parneštum,o ne alų gertum nors pati nedirba. o jis keldavosi anksti pradėdavo darbus anksti,kad tik daugiau nudirbti ir bus "ilgesnis litas" neatlaikė,pradėjo gerti stipriuosius gėrimus. moterškė net nesusimastė apie savo elgesį ir toliau jį pielina. taip jis nusirito iki to lygio kuriame yra dabar-be alkohilio negali nei dienos.jei sustoja tai tik keliom dienom ir vėl "saulės" nemato. namuose nuolatinei barniai,vaikų ašaros. klausiau kam tu su ja gyveni-gyvenu dėl vaikų. vaikai labai tėtį myli,tėtis vaikus. o ji nelabai leistų po skyrybų su vaikais bendrauti,nes toks jau jos būdas. taip kad nevisada vien vyrai klati dėl smurto, o moterys net nesusimasto,kad savo klyksmais,keiksmais daveda ir iš musės dramblį padaro. reikia ieškoti viso to šaknų,o ne vien sakyti kad vyrai blogiečiai muša moteris. nors aš pati moteris ir nepritariu smurtui jokiais būdais,bet psichologinis smurtas daugiau padaro žalos ir daveda iki kraštutinumų. gal reikėtų kartais moteriškėms ir apie tai susimastyti.
atvejai kai vyras girtas ir moteriškė gauna nė už nieką jau kitas klausimas.

nu nu,pats kaltas...reikejo laiku iseit...o kad alkoholikas tai pats kaltas,kaip suprantu ji jam nepyle,o vaikus matytu,jei normalus butu ir tt,nereik cia lia lia
ner pateisinimo nei vienam,ji tiesiog tokia,boba,jis tiesiog toks girtuoklis
galetu bent susiimti del vaiku,o ja greit i vieta pastatytu,jei prablaivetu ilgesniam laikui
Atsakyti
QUOTE(jurinė @ 2014 01 21, 18:49)
kai ženijotės policijos patarimų ir pagalbos nereikėjo smile.gif 

na sita nuvalkiota fraze kalba visi farai. sayk, kame ismintis, a? kodel si ismintis vyrams netaikoma? pagal sia fraze, surna yra tik moteris, kuri nenumate uz ko zenijasi, o vyras beveik visais atvejais, jei ne koks nupeipelis, tai visada nuo silpnos moters atsigins...taigi, vyrui, siaip ar taip, maziau prireikia tu faru?
kame cia tas faru putimasis, nesuprantu? o ir tie patys farai? manai jie nesmurtauja seimoj? vaje, kiek galeciau tau papasakoti...bet as suprantu tave, varnas varnui akies nekerta - tu savo kolegas nuolat teisinsi (vat, net nepakomentavai tos "musk taip, kad melynes nesimatytu"), tad susilaikysiu...
Atsakyti
žvaigždėja su tavim sutinku drinks_cheers.gif ir dažniausiai taip būna.

given 444. pasakau tamstai, kad ir varnas varnui kerta. asmeniškai savo kolega ir draugą teko blaivinti blaivykloje ir bylelę jam buvo padaryta. Padariau ne dėl to, kad jis žmonai kirto o todėl, kad jis mastytu, kad taip negalima. Po pokalbių, draugiškų smile.gif ,iki šiol laimingai gyvena. aiški mūsų draugyste atėjo galas.
musk taip, kad melynės nesimatytu-man tai nesąmonė didžiausia. jei tamstos draugai FARAI taip daro, tai jų bėdos ir jų neprofesionalumas. arba kalba tie kurie nesprendžia šeimyninių dramų. Isivaizduok, kad aš taip patariu, po to jie susitaiko, pasikalba ir per kitą konfliktą man tokių kalbų klausytis. apsivemiu. gali sakyti ką nori, bet ne visi farai yra tik farai, jie irgi žmonės ir manau kad pataria žmoniškai.
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2009 10 31, 14:03)
Vadinasi as nesupratau temos esmes. Maniau esme  yra smurto ribose, o pasirodo pavyzdziuose.Nemanau, kad ta realybe tokia jau "issigimusi".Zinau, kad smurtas egzistuoja, bet sia savoka galbut mes suvokiame skirtingai.
Net apibrezime kas yra asociali seima minima prievarta, tai kas cia neaisku.
Isimciu pasitaiko visur, as minejau daznuma.

Papildyta:

Astor, pirmas sakinys priestarauja antram paryskintam.

Neprieštarauja,nes žmogus užauges gali susikurt savo socelinę padėtį,nepriklausomai nuo to kokioj aplinkoj augo.O sugadinti žmonės užauga ir labai pasiturinčiose ir inteligentiškose šeimose.
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 01 24, 12:48)
situacija paprasta- jis geria, pareina girtas namo, jo žmona klykia,rėkia, keikia,kabinėjasi prie jo žodžiais. jis ją pastumia,kad nueiti iki lovos ir atsigulti,o ji užstoja kelią ir kimba į akis. jis ją smarkiau pastumia ir gaunasi tas kas gaunasi- policija jau kieme. kas kaltas? o gi vyras. bet niekas neišsiaiškina kame priežasti jo gėrimo. kad jam skanu? [...] moteriškei negerai,[...] neatlaikė jo nervai pradėjo vakarais gerti alučio ir vis stipresnį ir stipresnį,o moteriškė vis pielino jį,kad girtuokli tu pinigų į šeimą parneštum,o ne alų gertum nors pati nedirba.[...] neatlaikė,pradėjo gerti stipriuosius gėrimus. moterškė net nesusimastė apie savo elgesį ir toliau jį pielina. taip jis nusirito iki to lygio kuriame yra dabar[...] taip kad nevisada vien vyrai klati dėl smurto, o moterys net nesusimasto,kad savo klyksmais,keiksmais daveda ir iš musės dramblį padaro.


Ne, nu tai ir arkliui aišku, ka moteris dėl visko kalta - kad geria, kad muša, o kaip gi kitaip. O reiktų girtam parėjusiam kojas nuplaut, vakarienę sumaitint, galvą paglostyt. Iš kart mestų, nes geria taigi ne dėl to, kad skanu, o dėl to, kad vaikų gaila. Tikrai tikrai. Dėl vaikų visa tai. Vargšelis...
Kaip asiliuką už virvutės žmona ir iki butelio daveda, ir kumščiu sau nosin užsivažiuoja. Nes jai tai toks gyvenimas labai patinka. Ji gimė tam, kad jį kankint.

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 01 28, 11:00)
Ne, nu tai ir arkliui aišku, ka moteris dėl visko kalta - kad geria, kad muša, o kaip gi kitaip. O reiktų girtam parėjusiam kojas nuplaut, vakarienę sumaitint, galvą paglostyt. Iš kart mestų, nes geria taigi ne dėl to, kad skanu, o dėl to, kad vaikų gaila. Tikrai tikrai. Dėl vaikų visa tai. Vargšelis...
Kaip asiliuką už virvutės žmona ir iki butelio daveda, ir kumščiu sau nosin užsivažiuoja. Nes jai tai toks gyvenimas labai patinka. Ji gimė tam, kad jį kankint.

galima iki užsimušimo ironizuot. bet vistiek aš nesuprasiu vieno. tai jei taip jau geria, taip jau muša ir panašiai, tai kodėl tos moterys, kaltosios ar nekaltosios, tu tais geriančiais diedais būna? čia kokia tai savikankynė? aukos sindromas? ar malonumas? ar kas? galit man paaiškint?
nu neskaitant aišku to, kad užsivošt sau diedo kumščiu į snukį, kaip kad parašėt.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2014 01 28, 14:59)
galima iki užsimušimo ironizuot. bet vistiek aš nesuprasiu vieno. tai jei taip jau geria, taip jau muša ir panašiai, tai kodėl tos moterys, kaltosios ar nekaltosios, tu tais geriančiais diedais būna? čia kokia tai savikankynė? aukos sindromas? ar malonumas? ar kas? galit man paaiškint?
nu neskaitant aišku to, kad užsivošt sau diedo kumščiu į snukį, kaip kad parašėt.


O prie ko mano komentare moteris? Ten vyrui gi blogai, jis vargšas užspaustas nepatenkintos žmonos verkia, kad tai ji, padla jį gert ir muštis verčia, ko pasekoj paskui jį policija areštinėn veža. O jis vargšas dėl vaikų kenčia. Nu tai matyt tos mušamos moteros irgi dėl vaikų, ką aš žinau.

P.S.: Jei rimtai, tai manau, kad daugeliu atveju tai liga - priklausomybė nuo vyro. O ją, kaip ir bet kokią priklausomybę, pirmiausia reikia pripažint, o tik tada gydyt. Bet, kaip ir absoliuti dauguma priklausomybes turinčių žmonių, anos moteros tos ligos pripažinti niekaip nenori. Nes jos nekaltos, aplinka kalta. Kaip ir to mano aukščiau cituoto posto alkoholikas. Nu nekaltas jis. Žmona padla, o vaikams tėvo "reikia"...
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2014 01 28, 14:59)
galima iki užsimušimo ironizuot. bet vistiek aš nesuprasiu vieno. tai jei taip jau geria, taip jau muša ir panašiai, tai kodėl tos moterys, kaltosios ar nekaltosios, tu tais geriančiais diedais būna? čia kokia tai savikankynė? aukos sindromas? ar malonumas? ar kas? galit man paaiškint?
nu neskaitant aišku to, kad užsivošt sau diedo kumščiu į snukį, kaip kad parašėt.


O prie ko mano komentare moteris? Ten vyrui gi blogai, jis vargšas užspaustas nepatenkintos žmonos verkia, kad tai ji, padla jį gert ir muštis verčia, ko pasekoj paskui jį policija areštinėn veža. O jis vargšas dėl vaikų kenčia. Nu tai matyt tos mušamos moteros irgi dėl vaikų, ką aš žinau.

P.S.: Jei rimtai, tai manau, kad daugeliu atveju tai liga - priklausomybė nuo vyro. O ją, kaip ir bet kokią priklausomybę, pirmiausia reikia pripažint, o tik tada gydyt. Bet, kaip ir absoliuti dauguma priklausomybes turinčių žmonių, anos moteros tos ligos pripažinti niekaip nenori. Nes jos nekaltos, aplinka kalta. Kaip ir to mano aukščiau cituoto posto alkoholikas. Nu nekaltas jis. Žmona padla, o vaikams "tėvo reikia"...
Atsakyti
Vyrui reik nuo alkoholizmo gyditis,o moteriai nuo priklausomybės vyrui,žodžiu abiem pas psichatrus reik kreiptis,bet pirmiausia išsiskirt.
Atsakyti