Įkraunama...
Įkraunama...

Seksualinis smurtas šeimoje

QUOTE(Medinis @ 2009 10 28, 23:46)
1.Nežinau kas yra silogizmas, bet skamba pobaisiai. Gerai, nedarykim... Klausimas tiesiog toks filosofinis buvo...

2.Vis dėlto manau, kad neištikimybė turi ribas. Kaip ir visa kita. Išskyrus kvailumą..

1. silogizmas - samprotavimas, kuriuo isvada gaunama is dvieju prielaidu, turinciu bendra nari , taciau nereiskia, kad ta isvada teisinga, nes silogizmui budinga tik trys terminai.... ai, nekreipk demesio, cia is logikos teorijos samprotavimai
2. Na taip, kartais kvailumui nera ribu, bet cia irgi priklauso is kokio aukscio boksto i ta kvailuma ziurima, kitam gali atrodyti ir ne kvaila
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 29, 02:07)
1. silogizmas - samprotavimas, kuriuo isvada gaunama is dvieju prielaidu, turinciu bendra nari , taciau nereiskia, kad ta isvada teisinga, nes silogizmui budinga tik trys terminai.... ai, nekreipk demesio, cia is logikos teorijos samprotavimai
2. Na taip, kartais kvailumui nera ribu, bet cia irgi priklauso is kokio aukscio boksto i ta kvailuma ziurima, kitam gali atrodyti ir ne kvaila

Palikite ramybeje ta kvailuma.Protas irgi neturi ribu.Niekada neaiskinu niekam koks jis kvailas, nes niekada nezinau kokia as atrodysiu esanti kvaila kazkam kitam.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2009 10 29, 00:07)
2. Na taip, kartais kvailumui nera ribu, bet cia irgi priklauso is kokio aukscio boksto i ta kvailuma ziurima, kitam gali atrodyti ir ne kvaila

Na taip... Dėkui, <SIMPL>.

QUOTE(alisia28 @ 2009 10 29, 00:20)
Palikite ramybeje ta kvailuma.Protas irgi neturi ribu.Niekada neaiskinu niekam koks jis kvailas, nes niekada nezinau kokia  as atrodysiu esanti kvaila kazkam kitam.

Koks skirtumas kokia jūs pasirodysit kitam...

Apie seksualinį smurtą šeimoje... Kiekvienas renkamės kuo būti - smurtautoju ar auka. Dar galima būti niekuo, bet tai sunku.
Atsakyti
Man yra skirtumas.
Del smurto seimoje...Galima nebuti aukomis, nebuti smurtautojais.Imanoma.
Atsakyti
nebus aukos -nebus smurtautojo.
jei poroje vienam negerai,tai pakankama priezastis skiryboms. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zandzela @ 2009 10 29, 08:52)
nebus aukos -nebus smurtautojo.
jei poroje vienam negerai,tai pakankama priezastis skiryboms. ax.gif

visada yra auka ir smurtautojas. Dažnai tai vienas ir tas pats žmogus.

Skyryboms priežasčių nereikia. Jos išgalvojamos ir gali būti bet kokios.
Atsakyti
QUOTE(zandzela @ 2009 10 29, 09:52)
nebus aukos -nebus smurtautojo.
jei poroje vienam negerai,tai pakankama priezastis skiryboms. ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Geriau paklausiu forumieciu, kas jums butu jau "seksualinis smurtas seimoje"?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 10 29, 11:26)
visada yra auka ir smurtautojas. Dažnai tai vienas ir tas pats žmogus.

Skyryboms priežasčių nereikia. Jos išgalvojamos ir gali būti bet kokios.

pasakos.bobuciu pasakos.Tas pats, kas sakyti jungtuvems priezasties nereikia, ji issigalvojama.
Tiesa, man nesvarbu ka apie mane kazkas pagalvos,man svabu ka apie mane mano man brangus zmones.
Ar yra skirtumas "myliu" ir "stengiuosi pamilti"?
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2009 10 29, 11:13)
Geriau paklausiu forumieciu, kas jums butu jau "seksualinis smurtas seimoje"?

Fizinis- čia turbūt ir nereikia aiškinti, kad naudojama fizinė jėga norint pasimylėti.
Psichologinis- kai manipuliuojama žmogaus jausmais, baimėmis norint gauti sekso, šantažuojama, žeminama.
Atsakyti
o kai vyras/moteris skundžias (įeikit už miegamojo durų skyrelį) kad žmona/vyras neduoda, ne taip duoda ir/ar per mažai....-tai irgi šantažas, manipuliacija...?
Atsakyti
QUOTE(zandzela @ 2009 10 29, 09:52)
nebus aukos -nebus smurtautojo.
jei poroje vienam negerai,tai pakankama priezastis skiryboms. ax.gif

"negerai" labai aptakus terminas. Gali būti: truputį negera, bet visumuje labai gerai; negerai, bet yra daug tokių gerų dalykų, dėl kurių negalėčiau palikti šeimos; negerai, bet yra ir daug gero ir negaliu apsispręsti; negerai, bet yra keletas dalykų kurie laiko, sunku ryžtis; negerai ir aš skiriuosi... Tad kiekvienoje situacijoje nėra vien juoda vir balta, kiekviena situacija turi pliusų ir minusų, tad negalima būti tokiems kategoriškiems... Niekada nežinai, ar kitoje santakuoje rasi geresnį žmogų, už prieš tai sutiktą. Tad manau, santykiuose pirmiausiai reikia pakankamai bendrauti ir stengtis kuo labiau pažinti savo sutuoktinį, ne pasiduoti prievartai, bet ieškoti ABIEMS priimtino kompromiso.
Atsakyti