Įkraunama...
Įkraunama...

Sylvanian family

QUOTE(pelargonijA77 @ 2013 10 20, 21:32)
karts nuo karto būna Rududu žaislų parduotuvėj , sekite.dažnai per šventes, padaro tai -20% tai -30%. dar Rimi didesniuose miestuose. bet pas mus Šiauliuose tik namus mačiau Rimi, viso kito nesu mačius.
Manoji 3metai su puse beveik tai pažaidžia, pamiršta, po kurio laiko vėl atsimena . Bet manau dar ilgai laikysim. Mamai irgi patinka pažaisti  biggrin.gif  blush2.gif

Taip, si savaitgali buvo 30proc. rududu parduotuvese thumbup.gif
Atsakyti
Buvau preš savaitę Paryžiuje, parvežiau tapetų (ritinėlis 1,50e)ir kiliminę dangą. Imsimės darbo. o vieną butikėlį u-tikau, ten tokių gėršbių prisižiūrėjau. Ne sylvanianams bet galima visus daikčiukus pritaikyti
Atsakyti
siaip tai skudurynuose ju daznai buna. bent jau kazkas panasaus tai tikrai:
user posted image
cia isrengti bet buna ir su sijoneliais ir visomis seimynomis... viena karta maciau drambliuku seimyna (3 drambliukus) 10lt kainavo nes bukle labai gera buvo. o sitie kur ikeliau kazkaip abejojau ar is sios serijos bet panasoki... 4u.gif
Atsakyti
user posted image

stai dar radau... specialiai ikeliu kad buna cia pries para gal ikelta parduotuves nuotrauka
Atsakyti
vat dar viena radau is senesniu smile.gif

user posted image
biggrin.gif
Papildyta:
ieskojau drambliuku seimynos bet neradau kazkaip prazioplinu vis matyts bet vat siu net neatsiminiau o va (o gal atmintis mane prigavo ir cia mano "drambliai" doh.gif nail.gif
Atsakyti
esu mačius padėvėtuose nameli tą kur pas mus 119lt kainuoja

o FR -meškiukų šeimyną
Atsakyti
Įklimpom ir mes į šitą žaidimą blush2.gif mano dukryte 2 metukų proga gavo namą su triušiene ir apstatytą. Maniau, kad bus maža, bet oi kaip žaidžia thumbup.gif reiks papildyti jau matau smile.gif
Atsakyti
Šiandien darėm remontus smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Apstatyta (dar reikia suklijuoti tapetus kambariuose)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai mieli žvėriukai, vis gundausi nupirkt dukrai, bet galvoju, ar čia žaislas vaikui, ar labiau mamytėms smile.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje draudžiami!
Atsakyti
Mano bernas užsimane, kad jam reikia sylvanian namuko ir mašineles. Aš abejoju pirkti ar ne, gal čia labiau mergaitems žaisliukai?
Atsakyti
O gal zinote kur klaipedos akropolyje?pigiai?iki 45lt?nes noretumem ismeginti gal nepatiks
Atsakyti