Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(minimaus @ 2009 11 15, 20:06)
Dar noriu issikepti ta aguonini kaledini pyraga, tik noriu paklausti jau kepusiu ta pyraga, recepte parasyta kad deti manu koses  rolleyes.gif  tai ar ten turima omenyje manu kruopas ar virta kose jau  g.gif  rolleyes.gif

As dedu kose.
Gal issikepk siom dienom, kad isbandyt mirksiukas.gif Jei Kaledom kepsi pirmakart ir kazkas ne taip gausis, bus labai liudna ax.gif
Atsakyti
O kokie riesutukai bigsmile.gif gal isduosi kur pirkai ir kiek kainavo. uzsimaniau ir as ax.gif Net nemaniau, kad tokia forma yra. Prisimenu, kad mano krikstamote turejo riesutuku formeles, bet ten kiekvienam riesutukui atskiros dalys. O ir tusciavidurio padaryti neimanoma buvo, o cia, kaip suprantu, gaunasi tusciaviduriai. Taip ir isivaizduoju riesutukus pilnus karameles idaro essen.gif
Atsakyti
Noreciau ir as tu riesuteliu ir grybuku.Primine vaikyste.
As savo kaledini pyraga suviniavau i kepimo popieriu ir uzmeciau ant lentynos .Kepiau apie 3 valandas kietokas rudas ,bet kaip tik toky ir maciau jusu nuotraukose.As tik pamirsau riesutu idet doh.gif .
Tai apie 20 gruodzio ji apipilt kokiu konjaku ar ne.O sokoladu jus apliejat ar ne? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
mergaites nieko as nepirkau, tik ieskau tokios keptuves, o rkepti riesuteliai irgi ne mano, juk prasiau kad nuotrauka radau nete per google.
Tikrai taip jie issikepa tusciaviduriai, juos daro su idaru ir dar riesutaa ideda, apsiedimas kaip skanu ir grazu.
Atsakyti
siandien varysiu iki JYSK, paziuresiu gal yra kokiu formeliukalediniu, nes kazkuri minejo ,kad jyske mate visa konteineri. Ir uzeisu i EUROKA, tu maiseliu kaip kad kazkas cia minejo, kad tiks dedti meduoliam.
Atsakyti
Dievuli, katram LT gale nėra tų keptuvių, Panevėžio turgus pilnas bent keliose vietose prekiauja 4u.gif aš tik nesiryžtu pirkti, nes mugėje ragavau tuos riešutėliyus ir matyt ar receptas kažkas ne toks, ar mano skonio receptoriai tuo metu buvo atostogų pasiėmę, stebuklo neįžvelgiau tada...nors turbūt ir tų receptų pilna, ten man nepatiko sviesto skonis, jau toks jausmas, kad į sviestą truputis miltų įdėta ir kepta, o aš įsivaizdavau juos traškius nu ne kaip vaflius bet nemoku pasakyti net su karameliniu įdaru wub.gif pas mus keptuvės ar tai 45 ar 55 lt
Atsakyti
Kaune nerandu tu keptuviu verysad.gif
o jie tikrai skanus, tik matyt taip papuole jums. Receptu irgi milojonas, manau riesutelius galima ir meduolinius iskepti, taitikri kalediski riesuteliai bus.
Atsakyti
Baunti saldainiai

50 g sviesto
80 g cukraus
200 g grietineles;
200 g kokoso drozliu.
Visus produktus pavirti ant silpnos ugnies .Mase iskloti ant kepimo popieriaus ,paslegti ir palaikyti per nakti saldytuve.Veliau supjaustyti mazais gabaleliais ,aplieti glaistu ir vel deti,kad susingtu.As apliejau tirpintu sokoladu

Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 11 15, 23:18)
Noreciau ir as tu riesuteliu ir grybuku.Primine vaikyste.
As savo kaledini pyraga suviniavau i kepimo popieriu ir uzmeciau ant lentynos .Kepiau apie 3 valandas kietokas rudas ,bet kaip tik toky ir maciau jusu nuotraukose.As tik pamirsau riesutu idet  doh.gif .
Tai apie 20 gruodzio ji apipilt kokiu konjaku ar ne.O sokoladu jus apliejat ar ne? Aciu uz atsakyma.

As niekuom nepilu. Man jis ir taip skanus. Savaitgali nieko saldaus neturejau, lomkes prasidejo lotuliukas.gif , tai nupjoviau nuo vieno pyrago sona. Apsivalgymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 11 15, 20:10)
Sveikutes, gal jau ir buvo kalbeta, bet vis delto, gal zinote kur butu galima isigyti kalediniu formeliu sokoladui lieti? ax.gif


o gal tiktu silikonines formeles ledukams gaminti? ax.gif

manau is maksimos nusipirkus iseitu zymiai pigiau nei is cia http://www.arevitosi...s...oup=3&id=28

jei neklystu kaina apie 7 lt blush2.gif

tik kazi ar bus kalediniu g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As irgi jau pradedu galvoti apie kaledas. Kadangi ruosiuosi daugiausiai daryti dovanas is saldaineliu, meduoliuku ir pan., tai darbelio bus oho unsure.gif Bet man patinka, kaip ir daugumai jusu ax.gif
Riesuteliu, grybuku ir pan. keptuviu tikrai yra Vilniuje, Gariunu turguje.
Formeliu ieskojau ir JYSK'e Akropolio ir Prismoje, deja neradau nei vienos. O va, maciau buvo, kas rado verysad.gif Beje, nusipirkau to popieriaus skaidraus is JYSK. Dar maciau yra maiseliu organzos. Tik neemiau kol kas - visi roziniai, o kaina nepamenu, gal litas. Ir paziurejau yra visokiu spalvu organzos pirkti - metras daugumos apie 5 litus. Uztai ir susilaikiau, nes dar nezinau, kiek ir kokio dydzio maiseliu reikes, tai iseitu zymiai pigiau nusipirkti keliu rusiu medziagos ir pasisiuti. Tik vel - darbo daug doh.gif Tai ir nezinau, ka daryti.
Atsakyti
manau kad nebutina siuti
galma issikirpti staciakampi arba rutuli is organzos
apdeginti kastus
i viduri sudeti meduolius ar siaip kokia dovanele
ir uzristi su bantuku
cia as labai ne aiskiai parasiau. Cia taip pat kaip kad su skaidriu popieriu pakuotumet

http://images.google...IDtDhsAbjktH6Cw
cia kazkas panasaus 4u.gif
Atsakyti