Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

Kad jau užbaigiau senąją, tai pradedu 4u.gif

user posted image

Malonaus bendravimo 4u.gif
Papildyta:
perkeliu savo klausimukus:

Paja - o kokio tipo tie klausimukai? unsure.gif g.gif

B.r.i.u.n.e.t.e - gal galėčiau ir aš gauti tus trumpuosius? blush2.gif studente.mru@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Izidė_: 25 spalio 2009 - 12:45
QUOTE(_Izidė_ @ 2009 10 25, 13:48)
B.r.i.u.n.e.t.e - gal galėčiau ir aš gauti tus trumpuosius?  blush2.gif  studente.mru@gmail.com



Aš persiunčiau, ką gavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2009 10 25, 14:04)
Aš persiunčiau, ką gavau smile.gif

aciuks.gif
tas trumpumas labai subjektyvus dalykas- berods 67 psl. ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 10 25, 14:12)
aciuks.gif
tas trumpumas labai subjektyvus dalykas- berods 67 psl. ten  mirksiukas.gif



aha smile.gif

O jūs irgi rytoj laikot?
Atsakyti
QUOTE(index @ 2009 10 25, 13:04)
Aš persiunčiau, ką gavau smile.gif

ačius 4u.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 10 25, 13:12)
tas trumpumas labai subjektyvus dalykas- berods 67 psl. ten  mirksiukas.gif

nu joa.... cool.gif


ką aš galiu pasakyti mergaitės.... ir tepadeda mums Dievas rytoj laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2009 10 25, 14:35)
ačius  4u.gif
nu joa....  cool.gif
ką aš galiu pasakyti mergaitės.... ir tepadeda mums Dievas rytoj  laugh.gif



Tai jau taip, smile.gif

net nepažiūrėjau kelintą egzaminas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2009 10 25, 14:27)
aha smile.gif

O jūs irgi rytoj laikot?

nea schmoll.gif
man sesija tik sausi, bet jau reikia po truputi ruostis ir kaupti medziaga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 10 25, 15:17)
nea  schmoll.gif
man sesija tik sausi, bet jau reikia po truputi ruostis ir kaupti medziaga biggrin.gif


taaai bent šaunuolė.
Atsakyti
Sveikos?norejau paklasut gal kas galetu padet parasyt toki darbuka is logikos ir mokslo metodologijos (issprest uzduotys) smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2009 10 25, 16:06)
Sveikos?norejau paklasut gal kas galetu padet parasyt toki darbuka is logikos ir mokslo metodologijos (issprest uzduotys) smile.gif ?


Negaliu padėti. Nors laikiau pernai, baigiu viską pamiršti. O tam, kad prisiminti, reikia skaityti vėl knygą (o jos neturiu), spręsti. Neturiu tiek laiko. reikia rašyti kursinį, ir šiaip, laiko viskam neužtenka. Gal padės tos, kurios gerai viską buvo išmokusios ir viską pamena.


O aš noriu paklausti, kaip ketvirtakursėms šios sesijos dalykai ir dėstytojai. Kokie reikalavimai ES materialinei ir TT privatinei? Ar yra rašto darbų? Kaip dėstytojai?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2009 10 26, 09:25)
Negaliu padėti. Nors laikiau pernai, baigiu viską pamiršti. O tam, kad prisiminti, reikia skaityti vėl knygą (o jos neturiu), spręsti. Neturiu tiek laiko. reikia rašyti kursinį, ir šiaip, laiko viskam neužtenka. Gal padės tos, kurios gerai viską buvo išmokusios ir viską pamena.
O aš noriu paklausti, kaip ketvirtakursėms šios sesijos dalykai ir dėstytojai. Kokie reikalavimai ES materialinei ir TT privatinei? Ar yra rašto darbų? Kaip dėstytojai?

Labas rytas, mums dabar kaip tik izangine siu dalyku, bet pati nedalyvauju, kol kas nieko negirdet apie rasto darbus schmoll.gif tikiuosi ju nebus, nes nieko jie verti, be prasmes studentai raso tuos darbus.
Mes tai esam pasipiktine, jeigu pristatai darba viskas tvarkoje laikai kaip ir visi egzaminus, ir galutiniam rezultatui itakos visiskai neturi, o vat jeigu nepristatai, tuomet automatiskai numusa balu schmoll.gif Kazkokia nesamone, nelogiskai man cia viskas tam musu Riomeryje
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2009 10 26, 09:25)
Negaliu padėti. Nors laikiau pernai, baigiu viską pamiršti. O tam, kad prisiminti, reikia skaityti vėl knygą (o jos neturiu), spręsti. Neturiu tiek laiko. reikia rašyti kursinį, ir šiaip, laiko viskam neužtenka. Gal padės tos, kurios gerai viską buvo išmokusios ir viską pamena.
O aš noriu paklausti, kaip ketvirtakursėms šios sesijos dalykai ir dėstytojai. Kokie reikalavimai ES materialinei ir TT privatinei? Ar yra rašto darbų? Kaip dėstytojai?


Labas rytas,
kokį kursinį rašai?

Fainos dėstytojos abi. ES mat. bus testas, TT privat. bus gal 5 trumpi kl. ir ribotas laikas. Ačiū dievui, rašto darbų nebus.
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maroka** @ 2009 10 26, 09:49)
Labas rytas, mums dabar kaip tik izangine siu dalyku, bet pati nedalyvauju, kol kas nieko negirdet apie rasto darbus  schmoll.gif  tikiuosi ju nebus, nes nieko jie verti, be prasmes studentai raso tuos darbus.
Mes tai esam pasipiktine, jeigu pristatai darba viskas tvarkoje laikai kaip ir visi egzaminus, ir galutiniam rezultatui itakos visiskai neturi, o vat jeigu nepristatai, tuomet automatiskai numusa balu  schmoll.gif  Kazkokia nesamone, nelogiskai man cia viskas tam musu Riomeryje


O kur numušė? g.gif
Atsakyti